Nubehost Review 2020 – Buna Değer Mi?

nubehost-mineEğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: NubeHost ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


NubeHost, on yılı aşkın süredir sektörde olan Meksika merkezli bir internet servis sağlayıcısıdır. Diğerlerinin yanı sıra web barındırma çözümleri, alan adı kayıt hizmetleri, bayi barındırma ve CMS barındırma hizmetlerine odaklanmaktadır. Barındırma çözümlerinin maksimum güvenilirliği için ABD’de Los Angeles ve Chicago’da ve Meksika’da Monterrey’de bulunan üç veri merkezi vardır. NubeHost web sitesi İspanyolca olarak mevcuttur.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

NubeHost hosting paketlerinde bulabileceğiniz bazı özellikler şunlardır:

 • İspanyolca cPanel
 • Linux işletim sistemi
 • SSD disk depolama
 • Sınırsız bant genişliği
 • PHP desteği
 • MySQL veritabanları
 • Ücretsiz alan adı
 • Eklenti alanı
 • POP3, IMAP, SMTP

nubehost-özellikler

NubeHost sunucuları ABD ve Meksika’da bulunan üç veri merkezi. Veri merkezleri 7/24 gözetim altında ve bağlı 10 Gbps’den fazla fiber optik ağ bağlantısı. Bu, bir ağın başarısız olması tüm web sitesini etkilemediğinden, müşterilerinin web sitelerinin daha iyi performans göstermesini ve sürekli akışını sağlar.

Web barındırma çözümlerinde, satıcı yeni nesil Cloud Computing teknolojisi. Ayrıca, İspanyolca cPanel web hosting paketleri için. Ayrıca dağıtır SSD diskler Bu, müşterilerinin web sitelerinin hızlı yüklenmesini sağlar ve periyodik yedekleme hizmetleri müşterilerine.

Web hosting paketi altı plan içerir. Temel plan şunları içerir: iki veri tabanı, 2 GB SSD disk depolama alanı ve sınırsız aylık bant genişliği. Gelişmiş paketi ile birlikte gelir: sınırsız veritabanı, 40GB SSD disk depolama, sınırsız aylık bant genişliği, beş ek alan, önceden yüklenmiş uygulamalar, uzaktan destek ve özel e-posta desteği.

Hosting sağlayıcı müşterilerine de bayi hosting hizmetleri sunuyor. Bayi barındırma paketleri tarafından desteklenmektedir Linux işletim sistemi, ve ayrıca bir WHM cPanel kolay hesap yönetimi için.

NubeHost tarafından sunulan diğer hizmetler arasında CMS barındırma barındırma paketleri için optimize edildiğinde WordPress ve Joomla. Müşterileri aynı zamanda e-posta barındırma hizmetlerine erişebilir SMTP, IMAP, POP3 ve IMAP protokolleri ile uyumlu olan Outlook, Mac Mail, Android ve Thunderbird, diğerleri arasında.

NubeHost, müşterilerin bilgilerini ve verilerini korumak için SSL sertifikasını şifreleyelim e-posta barındırma paketlerinde. Gelen ve giden tüm bilgiler 256bit şifrelemeye kadar şifreli.

Fiyatlandırma ve Destek

NubeHost’un barındırma paketleri uygun fiyatlı. Sadece bir esnek faturalandırma döngüsü Kullanıcıların uzun vadeli taahhütlere girmek istemeyen müşteriler için rahatsız edici olabilecek yıllık bir sözleşme yapmak zorunda kalmaları. Sunduğu ücretsiz alan adları satın alma işleminin ilk yılında, ana alana ek bir alan adı olarak ve ayrıca yenileme sonrasında.

NubeHost paylaşılan web hosting çözümleri ile birlikte gelir 30 günlük para iade garantisi bir kullanıcı en az bir yıl abone olduğunda. Satıcı müşterilerine % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, ayrıca.

NubeHost müşteri destek ekibine, canlı sohbet, bilet sistemi ve e-posta desteği. Firmanın sağladığı tek iletişim aracı bunlar; o telefon desteği yok. Teknik destek ekibi 7/24 hizmetinizdedir bir sorun ortaya çıktığında müşterilere katılmak.

NubeHost

Bir bilet açtım ve satıcı 24 saat içinde sorgumu ele almayı vaat eden otomatik bir yanıt aldı. Ancak, hiç yanıt alamadım.

NubeHost oldukça ayrıntılı bilgi tabanı.

NubeHost, rekabete nasıl uyuyor??

NubeHost barındırma teknolojileri son gelişmeler tarafından desteklenen web barındırma çözümleri sunarak Meksikalı barındırma alanında kendisi için bir alan yarattı. İspanyolca cPanel ile, bu satıcının barındırma çözümleri özellikle Meksika ve diğer İspanyolca konuşan ülkelerde küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Cloud Computing teknolojisini kullanır
 • % 99,9 ağ çalışma süresi garantisi
 • İspanyolca cPanel
 • Yedekleme hizmetleri sunar

Eksileri

 • VPS barındırma ve özel sunucular sunmaz
 • Yanıt vermeyen destek ekibi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me