İnternet Hosting Merkezi İnceleme 2020 – Buna değer mi?

Internet Hosting Center bir Rus web hosting şirketidir. Satıcı 2009 yılında kuruldu ve Ukrayna, Bulgaristan, Belarus ve ABD’de önemli bir yere sahip. Pazar payına göre Rusya’nın en büyük on hosting sağlayıcısı arasında yer alıyorlar. Web siteleri ve hizmetleri yalnızca Rusça olarak sunulmaktadır.


İnternet Barındırma Merkezi

Özellikler ve Kolaylaştırmak kullanım

Internet Hosting Center, hem yeni başlayan web yöneticileri hem de yüksek trafikli web sitelerinin sahipleri için uygun çeşitli paketler sunar. İle başlayarak hafif paylaşılan hosting paketleri, gibi özellikler elde:

 • NVMe SSD depolama
 • Ücretsiz otomatik Let’s Encrypt SSL sertifikaları
 • Temel plan veya üstü ile ücretsiz .ru alan adı
 • WordPress, Drupal, Joomla, phpBB ve daha fazlasına sahip tek tıklamayla uygulama yükleyici
 • Anti-DDoS saldırı koruması
 • Google AdWords kredileri
 • İsteğe bağlı özel IP adresi
 • cPanel

Bunun da ötesinde, CageFS kurulumlu bir CloudLinux işletim sisteminde barındırılan LiteSpeed ​​Web Sunucusu ve LSCache, web barındırma hesaplarınızın hızlarını, güvenliğini ve kararlılığını artırır. Daha fazla kod meraklısı kullanıcı da bu ev sahibinin CGI ve Perl 5’e ek olarak PHP’nin 5.2’den 7.2’ye kadar çoklu sürümlerini destekler, Onlar olmasına rağmen Ruby, Ruby on Rails veya Python gibi daha gelişmiş komut dosyası dillerini desteklemiyor gibi görünüyor. Ayrıca, otomatik günlük yedeklemeler tüm planları için, özellikle de WordPress gibi açık kaynaklı bir CMS çalıştırıyorsanız, kesinlikle sahip olmak isteyeceğiniz bir şeydir..

Bununla birlikte, İnternet Hosting Merkezi’nin önemli bir dezavantajı, günlük otomatik yedeklemelerinin zamanlaması ve süresidir.. Bazen yoğun saatlerde otomatik yedekleme, web sitenizi yavaşlatabilir. Diğer bir dezavantajı fark yönetici arayüzü, farklı erişim düzeyleri için rol atamanıza izin vermiyor, örneğin, yönetici, muhasebeci, teknik uzman vb. Hesabınıza erişim izni verdiğiniz herkes, sizinle aynı erişim düzeyine sahip olacaktır; bu, web sitesine katkıda bulunan birden fazla kişisi olan şirketler için bir sorun olduğunu kanıtlayabilir.

Fiyatlandırma ve Destek

İnternet Barındırma Merkezi son derece hesaplı ve esnek planlar, özellikle size verdikleri katma değerli özelliklerin sayısını düşündüğünüzde. Bu ev sahibi hakkında sevdiğim bir şey, giriş seviyesi paylaşılan barındırma planlarında bile sınırsız MySQL veritabanı ve e-posta bulunur: Diğer sağlayıcıların temel planlarının çoğu, fiyatları düşük tutmak ve kullanıcıları daha pahalı planlar yapmaya ikna etmek için genellikle minimum seviyeye indirilir. Bahsedilen, ucuz olsa da, temel plan size sadece 1GB depolama alanı sağlar, ancak bu basit ve büyük ölçüde statik bir web sitesi için yeterli olmalıdır.

Tüm fiyatlar Rus ruble cinsindendir. Yıllık plana abone olan kullanıcılar iki aylık ücretsiz barındırma hizmeti alır (bu, temel olarak yalnızca on aylık barındırma için ödeme yaptıkları anlamına gelir) ve ilk kez müşteriler için bir yıllık ücretsiz bir alan adıdır. Bunun da ötesinde, deneme süresi hizmetlerini test etmek için: düzenli paylaşılan barındırma planlarıyla yedi gün ve premium paylaşılan barındırma planlarıyla on gün.

İnternet Barındırma Merkezi destek ekibiyle şu adresten iletişim kurabilirsiniz: e-posta, telefon ve canlı sohbet. Web sitesinin geri kalanı gibi, canlı sohbet de sadece Rusça. Barındırma sağlayıcısının ayrıca bir bilgi tabanı kullanım kılavuzlarını ve yazılımlarını indirebileceğiniz bir bölüm içeren.

Çoğu İnternet Barındırma Merkezi müşterisinin, satıcının destek ekibiyle çok az etkileşimi olmuştur. sundukları hizmetlerin kalitesinin kanıtı. Bahsedilen, teknik ekibinin yardımına ihtiyaç duyabileceğiniz nadir durumlarda, kendinizi hızlı bir şekilde hayal kırıklığına uğramış bulabilirsiniz.: satıcı çok telefonla sınırlı destek. Daha kapsamlı destek için, kullanıcılar yalnızca e-posta yoluyla yanıt verebilir. acil durumlarla uğraşırken sıkıcı ve yavaş. Ayrıca, telefon destek temsilcileri genellikle boorish ve yararsız bir tutum.

İnternet Barındırma Merkezi rekabete nasıl uyuyor??

İnternet Barındırma Merkezi Rusya’daki işletmeler için mükemmel bir hosting sağlayıcısı. Yaparken şirketin destek hizmetleri istenecek çok şey bırakıyor, barındırma çözümleri çoğu zaman sorunsuz çalıştığı için, kullanıcılarının çoğu nadiren teknik yardıma ihtiyaç duyarlar..

Artıları

 • Son derece uygun fiyatlı hosting planları
 • Basit ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü
 • Duruş süreleri nadirdir
 • Ücretsiz deneme sürümü mevcut

Eksileri

 • Telefon destek personeli kaba ve yararsızdır
 • Planlanmamış, rastgele yedekler rahatsız edici olabilir
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me