NOCIX Review 2020 – Buna Değer Mi?

nocix mainNOCIX, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


NOCIX, 2009 yılında kurulmuş ve daha önce DataShack olarak bilinen bir Amerikan barındırma sağlayıcısıdır. Kansas City, Missouri’de bulunur ve düşük maliyetli sanal sunucu barındırma, özel sunucu barındırma ve konumlandırma konusunda uzmanlaşmıştır. Özel sunucularının birçoğu anında kullanılabilirken, özel sunucuların kurulması yalnızca iki gün sürer.

NOCIX web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

nocix 1

NOCIX reklam sanal özel sunucusu (VPS) barındırmalarına rağmen, web sitesi bağlantıları çalışmıyor ve müşteri hizmetleri bana bu hizmetin şu anda sunulmadığını doğruladı. Yani temelde adanmış sunucu oyun, kurumsal, yüksek performans, eski / bütçe, depolama ve özel sunucular olarak sınıflandırılan seçim seçenekleri.

Özel sunucular genellikle aşağıdaki özellikleri içerir:

 • Bazı sunucu planlarında anında etkinleştirme
 • İki gün içinde hazır, özel adanmış sunucular
 • Tam kök SSH erişimi
 • Ücretsiz kurulum
 • Aylık faturalandırma

İçin önceden yapılandırılmış en düşük fiyatlı özel sunucular anında etkinleştirme AMD Quadcore 3 Ghz veya daha hızlı bir işlemci, 120 GB SSD artı 2 TB SATA depolama alanı, 16 GB DDR3 RAM, 100 TB aylık aktarım, beş IPv4 adresi ve IPv6 adres bloğu ile başlayın.

NOCIX, Kansas City, Missouri’de yüksek teknoloji ürünü, güvenli bir veri merkezine sahiptir. Güvenlik, çoklu biyometrik erişim kontrolleri, patlamaya dayanıklı koridorlar, kapsamlı video gözetimi ve silahlı bir personel aracılığıyla sağlanır. Veri merkezine giden güç iki ayrı güç istasyonundan beslenir ve yedek güç için dizel ve gaz jeneratörleri vardır.

NOCIX ağı, Kansas şehir merkezine bağlı, kendi kendini onaran özel bir fiber halkadan oluşur. Tamamen paralel tasarım IPv4 ve IPv6 sağlar.

Fiyatlandırma ve Destek

nocix 2

Fiyatlar tipik paylaşılan barındırma maliyetinin üç veya dört katı arasında değişmesine rağmen, özel sunucu planları rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır. Başlangıç ​​fiyatları, en iyi Amerikan adanmış sunucu sağlayıcılarından birinden yaklaşık% 50 daha düşüktür.

NOCIX sadece bir bilet sistemi ile destek sağlar böylece tüm iletişimler izlenir ve belgelenir. Bununla birlikte, destek, faturalandırma ve satış için bir e-posta adresi de vardır. Ertesi iş günü bir yanıt aldım.

Hizmet koşulları, donanım aksaklıklarının, planlanan aksaklıkların ve güvenlik aksaklıklarının bu sağlayıcının hizmet seviyesi sözleşmesi kapsamında olmadığını açıkça ortaya koymaktadır. Ancak, bir planlanmamış kesinti süreleri için orantılı geri ödeme 15 dakikadan uzun sürer. Aksi takdirde, satıcının web sitesinde para iadesi garantisi verilmez.

NOCIX’in maliyeti nedir? NOCIX 22 ila 35 dolar arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi NOCIX planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. NOCIX size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve NOCIX’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
NOCIX’in müşteri desteği ne kadar iyi? NOCIX, en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ancak bu, NOCIX’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

NOCIX rekabete nasıl uyuyor??

NOCIX, önceden yapılandırılmış sunucuların anında etkinleştirilmesi ve özel sunucular için iki günlük etkinleştirme ile düşük maliyetli ayrılmış sunucu barındırma hizmeti sunar. Tek dezavantajı, kötü müşteri hizmetlerinin bazı çevrimiçi raporları olmasıdır.

NOCIX makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Bazı sunucu planlarında anında etkinleştirme
 • İki gün içinde hazır özel sunucular
 • Sunucu sorunlarına hızlı yanıt süreleri
 • Güvenli ABD veri merkezi

Eksileri

 • Çok sıkı sunucu kesinti politikası
 • Para iade garantisi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me