NixiHost Review 2020 – Standartlarımıza Uygun mu?

NixiHost-Genel Değerlendirme1Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: NixiHost ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


NixiHost 2007’nin başlarında önde gelen web barındırma şirketlerinin başarısızlıkları ile uğraşmaktan bıkan hosting endüstrisi profesyonellerinden oluşan bir grup tarafından kuruldu. Bugün, Houston merkezli bu şirket, etki alanı hizmetleri, SSL sertifikaları ve ücretsiz DNS barındırma ile birlikte çeşitli web barındırma hizmetleri (paylaşılan, VPS, özel ve satıcı) sunmaktadır..

NixiHost’un web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

NixiHost teklifleri iki paylaşılan barındırma planı: Temel ve Profesyonel. Temel plan hobiler, blogcular ve yeni başlayanlar için idealdir ve aşağıdakilerle birlikte gelir:

 • Bir alan adı
 • Ölçülmemiş SSD depolama ve bant genişliği
 • Sınırsız alt alan adı, FTP hesabı ve e-posta barındırma
 • cPanel kontrol paneli
 • Mariadb / MySQL
 • Birden çok PHP sürümü (5.6 ve 7.x)
 • SSL desteğini şifreleyelim

Profesyonel blogcular ve e-ticaret satıcıları için idealdir. Profesyonel planı sınırsız alan adı, hızlandırılmış HTTP hizmeti ve ticari düzeyde gelir SSL sertifikalarını Comodo veya Let’s Encrypt.

Her iki plan da Softaculous otomatik yükleyici yüklemek için 50’den fazla komut dosyası ile WordPress, Joomla, AbanteCart, phpBB, ve tek bir tıklama ile daha birçok uygulama.

NixiHost teklifleri DDoS ve izinsiz giriş koruması 24 saat sunucu güvenlik izlemesi ile bilgisayar korsanlarına ve botnetlere karşı. Onun sunucu sınıfı SSD’ler yüksek hızlı, yedekli olarak yapılandırılmış, RAID dizisi bir sürücü arızası durumunda veri kaybına karşı koruma sağlar. % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi NixiHost tarafından sağlanan karşılama ancak aslında endüstri ortalamasının altında.

Paylaşılan barındırma planlarının yanı sıra NixiHost iki bayi barındırma planı, beş VPS planı, ve dört özel sunucu planı.

Bu satıcı, tam kök erişimi kendi sunucuları üzerinde tam kontrol sağlamak için VPS ve özel sunucu müşterileri. Özel sunucu müşterileri ayrıca bir ücretsiz WHMCS lisansı yönetimi, desteği ve faturalandırmayı tek bir platforma entegre eden.

Fiyatlandırma ve Destek

NixiHost en paylaşılan barındırma planları pahalı, Temel planı endüstri ortalamasının iki katından fazla olması. Aylık, üç aylık, altı aylık, yıllık, iki yılda bir veya üç yıllık faturalandırma döngülerinde PayPal üzerinden veya kredi / bankamatik kartıyla planlar için ödeme yapabilirsiniz. İçin tüm faturalandırma döngüleri Mesleki plan (üç yıllık faturalandırma döngüsü hariç) teklif ücretsiz alan adı kaydı.

30-gün para iade garantisi kullanılmayan ayları, bir yıl boyunca ön ödeme yapmış ancak sözleşmeyi iptal etmek isteyen müşterilere geri ödemeye söz verir. Bu, VPS planları, özel barındırma hizmetleri veya diğer özel barındırma paketleri için geçerli değildir.

Kendi kendine yardım kaynakları arayanlar NixiHost’un geniş bilgi tabanı son derece kullanışlı. Alternatif olarak, NixiHost’un müşteri desteği yoluyla çevrimiçi form veya destek bilet sistemi. Bilet sistemini denediğimde 10 dakikadan daha kısa bir sürede yanıt aldım:

NixiHost-Genel Bakış2

NixiHost’un maliyeti ne kadardır? NixiHost, en yüksekten en düşüğe fiyatlı birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi NixiHost planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. NixiHost daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve NixiHost’un bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
NixiHost’un müşteri desteği ne kadar iyi? NixiHost en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, NixiHost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

NixiHost, rekabete nasıl uyuyor??

ABD desteği ile desteklenen güvenilir barındırma ücretini ödemiyorsanız, NixiHost’un planlarına bakabilirsiniz..

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • 12 yıldan fazla endüstri deneyimi
 • Houston merkezli 7/24 özel destek
 • 30-gün para iade garantisi
 • “Profesyonel” plan ile ücretsiz alan adı

Eksileri

 • Düşük% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Sınırlı ödeme seçenekleri
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me