Network Solutions Review 2020 – Denemeye Değer Mi?

Ağ çözümleriAğ Çözümleri gayet iyi, ama gayet iyi değil. Ağ Çözümleri iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Network Solutions, var olan en eski web hosting şirketlerinden biridir, ancak 1997 yılında Web.com tarafından satın alınmıştır. Alan adı kaydı, paylaşılan barındırma, web sitesi tasarımı, E-ticaret dahil web barındırma ile ilgili hizmetler geniş bir yelpazede sunmaktadır. ve SEO hizmetleri ve daha fazlası.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Network Solutions, aşağıdaki özelliklere sahip kendi web sitenizle ayağınızı çevrimiçi olarak kapıya sokmanıza yardımcı olacaktır:

 • % 99,99 Çalışma Süresi
 • Ücretsiz .com alanları
 • Sınırsız alana kadar çok bölgeli barındırma
 • Ücretsiz Xpress SSL sertifikaları
 • Beş adede kadar WordPress web sitesi ve sınırsız sayıda başka site barındırın
 • CodeGuard yedekleme çözümleri
 • Sınırsız depolama alanı
 • Sınırsız veri aktarımı

Her şeyden önce, Ağ Çözümleri sizin için sadece hosting sağlamaktan daha fazlasını yapabilir. Ayrıca web sitesi tasarımı, SEO ve hatta E-ticaret kurulum hizmetleri sunar. Tedarikçinin sizin için eksiksiz bir web sitesi veya mağaza oluşturmasını ve ardından tamamen elden uzak bir yaklaşım için sunucularında barındırmasını sağlayabilirsiniz..

Bulut barındırma için, Ağ Çözümlerinden istediğiniz CMS’yi yüklemesini isteyebilir veya hatta yeni başlayanlar için uygun web sitesi oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Şirket ayrıca güçlü bir yedekleme, performans optimizasyonu ve güvenlik araçları sağlayabilen CodeGuard ve SiteLock gibi büyük sağlayıcılarla ortaklık kurdu.

Barındırmada öne çıkan bir özellik, tüm paketlerin sınırsız bant genişliği ile gelmesidir. Depolama, giriş seviyesi planları ile biraz düşüktür, ancak bazı sınırsız seçeneklerle daha da iyileşir. SSL sertifikaları, alan adı kaydı ve hatta e-posta barındırma ile, modern bir web sitesini barındırmak söz konusu olduğunda tüm kutuları işaretliyor gibi görünüyor.

Fiyatlandırma ve Destek

Network Solution’ın basit bulut tabanlı ve WordPress barındırma planlarıyla bir paket seçmeyi kolay bulmalısınız. Fiyatlar en ucuz olmasa da, düşük maliyetli, giriş düzeyinde barındırma arayanlar için hala erişilebilir. Sepetinize bir ürün eklerseniz ve siparişinizde çok fazla başka ücret görürseniz endişelenmeyin. Bunun nedeni, Network Solutions’ın bir hosting paketini oluşturan her şeyin fiyatını bozmasıdır..

Bu nedenle, teknik olarak bir SSL sertifikası, SiteLock ve muhtemelen diğer bazı özellikler için ücret almasına rağmen, bu web sitesinde gördüğünüz fiyatlandırmaya dahildir.Yayrıca, en az bir yıllık bir dönem seçerseniz, barındırma işleminin ilk yılı için ücretsiz bir alan adı alırsınız. Uzun süreli hosting de indirimli; normal paylaşılan hosting için sadece biraz, ancak WordPress hosting için.

Ne ödeme için, buna değer daha pahalı alır hissediyorum rağmen fiyat değer, buna değer. Orada tüm hosting paketlerinde 30 günlük para iade garantisi ayrıca. Her şey dahil bir barındırma planına sahip kullanımı kolay bir sürükle ve bırak oluşturucu istiyorsanız, çok uygun fiyatlı web sitesi oluşturucu paketleri ile de gidebilirsiniz..

Birçoğu ana şirket Web.com tarafından ele alındığı için destek biraz kafa karıştırıcı olabilir. Ayrıca, belirli nedenlerle belirli departmanlarla iletişim kurmak için çok sayıda e-posta ve telefon kanalı sağlar. Hizmet ne burada ne de orada, yanıt süreleri iyi ama büyük değil (birkaç gün bir gün arasında) ve personel yardımsever ve kibar, yukarıda ve öteye devam ederken değil. Ancak, geliştiricilerin kendileri oldukları için oldukça bilgili olma eğilimindedirler. Tüm destek sorgularına cevap verme konusunda bazen yetersiz kalırlar.

Ağ-çözümleri-Genel Bakış2

Konular biraz teknik ve karmaşık olsa da, iyi bir bilgi tabanı da var. Neyse ki, çok kullanışlı video eğitimleri de sağlıyorlar.

Network Solutions rekabete nasıl uyuyor??

İlk web sitenizi barındırma ihtimali göz korkutucu görünüyorsa, Network Solutions size kendi sitenizi barındırmak için çok uygun maliyetli yollar sağlayabilir. Ancak, üst raf desteği veya en zengin özellikli barındırma ortamı beklemeyin.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • 30-gün para iade garantisi
 • Ücretsiz alan adları ve SSL sertifikaları
 • 7/24 canlı sohbet ve telefon desteği
 • Bazı Planlarla Ücretsiz Site Kilidi ve CodeGuard

Eksileri

 • Özel sunucu veya VPS barındırma yok
 • Canlı sohbet desteği yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me