NetNation Review 2020 – Bilmeniz Gerekenler

NetNationNetNation gayet iyi, ama gayet iyi değil. NetNation iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


NetNation veya NetNation Communications Inc. tam adını vermek için web barındırma, özel sunucular, kolokasyon ve alan adı kayıt çözümlerinde bir öncüdür. Şirket 1997 yılına kadar geri dönüyor, ancak 2003 yılında Hostway Corporation ile birleşti. ABD ana üssü olmakla birlikte, bu sağlayıcı Kanada, Bulgaristan, Gürcistan ve Birleşik Devletler de dahil olmak üzere 130’dan fazla ülkede dikkate değer bir varlığa sahiptir. Krallık. Web siteleri İngilizcedir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

NetNation’ın çok çeşitli barındırma çözümleri aşağıdaki standart özellikleri içerir:

 • Ölçülmemiş bant genişliği
 • 7/24 sınırsız FTP erişimi
 • Kök erişimi
 • DNS yönetimi
 • Trafik istatistikleri; grafiksel kullanım istatistikleri
 • POP3 / Kimliği Doğrulanmış SMTP
 • Ham günlük dosyasına erişim
 • SSL şifrelemesi
 • Web tabanlı kontrol paneli

NetNation’ın sahibi modern Amerikan ve Kanada veri merkezleri sağlayan birinci sınıf hosting müşteriler için. Trafiğin hızlı ve güvenilir bir şekilde yönlendirilmesi için, OC-12 ve Gigabit Ethernet bağlantıları ile birlikte gelen büyük internet omurgası taşıyıcılarına birden fazla bağlantısı vardır. Ayrıca, N + 1 yedekli veri merkezleri, performansı artırmak ve sistemlerinin kesintisiz çalışmasını sağlamak için birkaç HVAC sistemi ve yedek güç içerir..

NetNation, her boyutta yönetilen barındırma çözümleri sunar. Karmaşık sunucu gereksinimleriniz varsa veya yalnızca esneklik ve yüksek performans arıyorsanız, bu satıcı işletmeniz için mükemmel barındırma sağlamak için gerekenlere sahip gibi görünüyor.

NetNation’ın barındırma çözümleri şu şekilde sunulmaktadır: dört Linux veya Windows paketi 150 MB ila 1500 MB disk alanı ve 5 ila 200 POP3 / SMTP e-posta hesabı gibi özelliklerle. NetNation herhangi bir yedekleme hizmeti sağlamaz; müşterilerin kendi verilerinden sorumlu olduklarını ve veri kaybını önlemek için kendi bağımsız yedeklerini almaları gerektiğini iddia ederler.

NetNation’ın kolokasyon hizmetlerinin yalnızca Tampa, ABD’de ana şirket Hostway Corporation tarafından sunulduğunu unutmayın..

Fiyatlandırma ve Destek

NetNation en hosting planları makul fiyatlı ve harika özellikler ve araçlar içerir web sitenizi oluşturmanıza ve sürdürmenize yardımcı olmak için. Yapabilirsin dört faturalandırma döngüsünde satın alma planları – aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık – ve siz indirim al altı aylık veya yıllık abonelik taahhüdünde bulunursanız. Var 30-gün para iade garantisi, ve şirketin % 100 ağ çalışma süresi kullanılabilirliği.

NetNation destek ekibiyle e-posta, canlı sohbet, telefon yoluyla veya destek göndererek bir bilet gönderebilirsiniz. Bu şirket,7/24 üstün müşteri desteği,”Bunu itiraf etmeliyim birkaç denememi aldı birkaç gün boyunca bir destek temsilcisiyle bağlantı kurmak. Daha sonra birkaç gün içinde çözmeyi vaat ettikleri bir sorunu çözmeleri iki hafta sürdü. Kendinizi desteklemeyi tercih ederseniz, yakında bir güzel görünümlü Hostway markalı bilgi tabanı.

NetNation

NetNation’ın maliyeti nedir? NetNation, 12 $ ‘dan 60 $’ a kadar planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi NetNation planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. NetNation, daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve NetNation’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
NetNation’ın müşteri desteği ne kadar iyi? NetNation en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, NetNation’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

NetNation rekabete nasıl uyuyor??

Yoğun kaynak kullanan web siteleri için barındırma çözümleri arıyorsanız, NetNation listenizde en üstte olmalıdır. E-ticaret web siteleri ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun zengin özelliklere sahip barındırma planları vardır. Bununla birlikte, zayıf destek, çözümlerinin en iyi kendi hosting sorunlarıyla başa çıkmak için uzmanlığa sahip işletmelere hizmet edeceği anlamına gelir..

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Yüksek kullanılabilirlik ve kesintisiz performans için yedek güç
 • % 100 ağ çalışma süresi garantisi
 • Linux ve Windows işletim sistemleri
 • 30-gün para iade garantisi

Eksileri

 • Yedekleme hizmeti yok
 • Yavaş ve güvenilir olmayan müşteri desteği
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me