NETdepot İnceleme 2020 – İyi Görünüyor, Ama Yakalama Nedir?

NETdepot, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


NETdepot kuruldu ve 1995’e kadar bireylere ve şirketlere IaaS (Hizmet Olarak Altyapı) sağlamaya başladı ve bu da onları sektördeki en eski oyunculardan biri haline getirdi. Bununla birlikte, zamanla sürekli gelişti ve hala son derece modern ve ilgili bir hizmet sunuyorlar. Şu anda Atlanta, Georgia’da bulunan dünya standartlarında üç veri merkezi var; Houston, Teksas; ve Los Angeles, California ile ilk SSAE 16 Tip II tesisinin amiral gemisi veri merkezi olması.

image1

Özellikleri ve Kullanım Kolaylığı

Birinci sınıf bir bulut ve özel sunucu sağlayıcısı olarak, NETdepot paylaşılan bir barındırma sağlayıcısının tipik temel hizmetlerinin çoğunu sunmaz, alan adı kaydı ve SSL sertifikaları gibi. Onlar aslında zaten mevcut web siteleri olan daha fazla ara kullanıcı için en iyisi ancak paylaşılan sunucularını aştı.

NETdepot, paylaşılan bir barındırma sağlayıcısının üstünde ve ötesinde aşağıdaki avantajları sunar:

 • Global CDN yönetimi
 • Bulut sunucuları için özel bağlantı ve ağ
 • Amerika Birleşik Devletleri’nde birden fazla veri merkezi konumu
 • Güvenli VPN
 • Hareket halindeyken erişim için mobil uyumlu sunucu kontrol paneli
 • Tam sunucu otomasyonu ve kök erişimi

NETdepot hizmetinin ileri teknoloji tüketicilere son derece cazip gelmesini sağlayacak bir dizi premium özellik de vardır:

 • 30 saniyelik Hazırlama: Bulut sunucu ürünleri gerçekten talep üzerine geliyor ve anında bulut bilgi işlemine ihtiyacınız varsa 30 saniye içinde sağlanabiliyor.
 • Otomatik Artıklıklar: Bir bulut servis sağlayıcıdan beklendiği gibi, tüm sistemler otomatik yedeklemeler ve yük devretme sistemleriyle donatılmıştır, yani herhangi bir donanım parçası arızalanırsa, başka bir sistem yerini alacaktır. Bu tamamen yedekli kurulum, web siteleriniz için kesinti olmaması anlamına gelir.
 • SSD SAN Depolama Alanı: SSD depolama özelliğine sahip tüm ürünleri, 20Gbps bağlantı özelliğine sahip premium SAN sabit disklerinde çalışır ve optimum yükleme hızları sağlar.
 • Tam Sunucu Otomasyonu: Tüm sunucularının provizyonu ve yedekliliği, müşterilerinin sorumluluklarını hafifletmek için otomatikleştirilmiştir.

Önceden yüklenmiş yazılım veya işletim sistemi seçimi konusunda fazla bir şey sunmasalar da, NETdepot kendi yazılımlarını sunar. yeni sunucular sağlamayı son derece hızlı ve kolay hale getiren fantastik sunucu yönetim araçları. Yapılandırma seçenekleri, tam olarak ihtiyacınız olan kaynaklarla barındırma türünü de alabilmenizi sağlar. Ancak, kayıt ve satın alma süreci biraz modernize edilebilir.

Fiyatlandırma ve destek

Ne yazık ki, NETdepot herhangi bir para iade garantisi veya geri ödeme sunmaz – çalışma süresini% 99,9’un altına düşüren felaketli bir arıza hariç. Ancak, aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık faturalandırma seçenekleriyle faturaları daha esnektir. Tüm planlar 7/24 destek ve sunucu izleme ile gelir:

 • Bulut Sunucuları: Sekiz farklı bulut sunucusu yapılandırması arasından seçim yapabilir veya özel bir kurulum için onlarla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca bayi seçenekleri de mevcuttur, ancak bunların NETdepot ile bireysel olarak ayarlanması gerekecektir. Bulut sunucuları 1 ila 64 GB RAM, 30 GB ila 1,28 TB depolama alanı, iki ila 16 CPU çekirdeği ve 2 ila 50 TB bant genişliği arasında.
 • Dedicated Sunucular: Standart yapılandırmalar tek ve çift CPU seçeneklerine ayrılmıştır. Bulut sunucuları gibi, istek üzerine özel ve bayi seçenekleri ve birkaç yönetilen sunucu planı da vardır.
  • Tek CPU: İlk ikisi için ücretsiz ayarlanmış üç plan. Kaynaklar 4 × 3,2 GHz ila 4 × 3,6 GHz CPU’lar ve 8 ila 16 GB RAM arasındadır. hepsi 20 TB bant genişliği ve 1 TB HDD veya 128 GB SSD depolama alanı ile geliyor.
  • Çift CPU: İlk ikisi için ücretsiz ayarlanmış dört plan. Kaynaklar 12 × 2.0 GHz ila 24 × 2.2 GHz CPU, 32 ila 64 GB RAM ve 2 TB HDD / 240 GB SSD ila 2 × 2 TB HDD / 2 × 240 GB SSD arasında değişir. Hepsi 20 TB bant genişliği ile geliyor.
 • Ortak yerleşim: NETdepot’in birinci sınıf veri merkezleri, ortak sunuculara izin verir. Farklı miktarlarda raf alanı ve güç ile üç seçenek mevcuttur.

Düşünüldüğünde sundukları barındırma hizmetlerinin premium seviyesi, NETdepot’un fiyatları para için mükemmel değer. Önde gelen rakiplerden gelen VPS paketleriyle aynı fiyata bir bulut sunucusu sağlayabilirsiniz – ancak çok daha yüksek güvenilirlik ve daha iyi özellikler.

NETdepot tüm barındırma ürünleriyle muhteşem 7/24 destek sağlar. Özel destek paketleri sunmamaktan gurur duyuyorlar. standart destek zaten çok yüksek bir seviyede. Onlara destek biletleri, canlı sohbet veya ABD tabanlı telefon hatları aracılığıyla ulaşabilirsiniz..  Ayrıca iyi belgeler sunar ve canlı bir blog ve basın bülteni yayınları çalıştırırlar. Sosyal medyaları da nispeten aktif.

NETdepot rekabete nasıl uyuyor??

Çözümünüzü kendiniz yönetecek personel veya deneyime ya da tam olarak yönetilen özel bir sunucu satın almak için bütçeye sahipseniz, Amerikan barındırma sağlayıcısı NETdepot, en üst düzey veri merkezi özellikleri nedeniyle harika bir seçenektir. Çok çeşitli fiyatlandırma seçenekleri de tam olarak doğru çözümü alabilmenizi sağlar, bu da geri ödeme yapmadıkları için önemlidir.

NETdepot makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Birinci sınıf veri merkezleri
 • Çok sayıda özel seçenek veya yapılandırma
 • Geniş bir fiyatlandırma yelpazesi mevcuttur
 • 20 Gbps yukarı bağlantı ağları

Eksileri

 • Yalnızca ABD’deki veri merkezleri
 • Paylaşılan web barındırma yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map