Net9 İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

net9 anaNet9 Finlandiya merkezli bir web hosting şirketidir. Bu satıcı paylaşılan web hosting çözümleri sunarken, odağı ağırlıklı olarak video oyun sunucusu çözümleri. Bunlar arasında Minecraft, Counter-Strike, TeamSpeak3, Rust, S-ven Co-op ve Garry’in Mod bulunuyor. Net9 müşterilerinin çoğu Finlandiya’dadır, ancak bu satıcının Fransa, İsveç ve Avrupa’daki diğer bazı ülkelerde de önemli bir varlığı vardır. Net9 web sitesi Fince, İngilizce ve İsveççe dillerinde mevcuttur.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Net9

Net9 barındırma çözümleri aşağıdaki standart özellikleri içerir:

 • cPanel kontrol paneli
 • 7/24 sunucu izleme
 • Sınırsız FTP hesabı
 • Moogo web sitesi oluşturma aracı
 • SSL sertifikası

Net9 veri merkezleri Fransa, Finlandiya ve İsveç. Net9, herhangi bir anda oynayan kişi sayısına bakılmaksızın sorunsuz bir oyun deneyimi sağlamak için sunucularında güçlü ve gelişmiş donanımlar kullanır. Kullanır kurumsal sınıf SSD sürücüler ve her sunucu çift ​​sürücüler bir diskin arızalanması durumunda bile oyunun kesintisiz olduğundan emin olmak için.

Barındırma şirketinin sunucuları kullanılarak sanal sunucular (VPS) olarak çalıştırılır KVM teknolojisi. Sanal çekirdeklerinin fiziksel çekirdeklerine oranı 1: 1’dir ve CPU kullanımı asla kısıtlanmaz. Net9, sunucuyu istemcileri için kurar ve işletim sistemini yönetir, bu da herhangi bir kullanıcının deneyimine çok az veya hiç sahip olmadan bile platformuna başlamasını kolaylaştırır.

İleri düzey kullanıcılar için, satıcı SSH bağlantısı ve tam erişim böylece oyun platformlarını kolaylıkla çalıştırabilirler.

Bir oyun platformu kullanması yasaklanan bazı oyuncular DDoS saldırıları başlatarak sıkıntı haline gelebilir. Net9, uygulamaya koyduğu çözümlerini satın alan tüm oyun web sitelerine söz veriyor en gelişmiş DDoS koruma protokolleri platformlarını kullanıcıları için güvenli tutacak.

Onu yapmak için hem acemi hem de deneyimli kullanıcıları için kolay, platformunu kullanmak için Net9, cPanel kontrol panelini seçti. Kullanıcılar bu kolay kullanımlı yönetici aracına mobil cihazlarında bile erişebilir. Kontrol paneli birçok dilde mevcuttur, yani onu yerel dilinizde kullanabilirsiniz..

Net9’un Minecraft Sunucu Platformu nispeten yeni bir tekliftir ve hala beta aşamasındadır. Satıcı bu teklifi ilerletmenin yanı sıra yakın gelecekte diğer ürünlerinin çoğuna dahil etmeyi vaat ediyor.

Fiyatlandırma ve Destek

Net9

Net9 hosting fiyatları çok ucuz ancak kaynak yoğun oyunları bir dizi işlemek için yeterince güçlü. Fiyatlar Euro. Satıcı teklifleri esnek aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık faturalandırma döngüleri.

ben bu satıcının web sitesinde geri ödeme politikası veya kesintisiz çalışma garantisi hakkında herhangi bir bilgi bulamadı.

Bu satıcıyla iletişim kurmak için kullanıcılar Messenger, Telegram veya Skype’ta canlı olarak arayın, e-posta gönderin veya onlarla sohbet edin. Satıcı bir biletleme sistemi yok gibi görünüyor kendi web sitesinde, ancak bir oldukça ayrıntılı bilgi tabanı.

Net9’un maliyeti nedir? Net9 4 $ ile 8 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Net9 planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Net9 size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Net9’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Net9’un müşteri desteği ne kadar iyi? Net9 en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Net9’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Net9 rekabete nasıl uyuyor??

Net9, herhangi bir zamanda kullanan oyunculardan bağımsız olarak herhangi bir oyun platformunu ele alabilecek barındırma altyapısına yatırım yaparak Finlandiya ve Avrupa’nın diğer bölgelerindeki oyuncular için mükemmel bir platform haline geldi. Minecraft Sunucular Platformu’nun tanıtımı, Avrupa Birliği’ndeki oyunculara mükemmel oyun sunucusu çözümleri sunma konusundaki kararlılığının en son göstergesidir..

Artıları

 • Oyun web sitelerine özel barındırma çözümleri sunar
 • Sunucular, kesintisiz bir oyun deneyimi için çift sürücülerde çalışır
 • Platformunu güvende tutmak için gelişmiş DDoS koruma protokolleri uyguladı
 • Platform hem acemi hem de deneyimli web yöneticileri tarafından kullanılabilir

Eksileri

 • Para iade garantisi sunmaz
 • Ağ çalışma süresi garantisi sunmaz

Net9’dan Finlandiya tabanlı oyun sunucularını deneyin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me