MVPS Review 2020 – Denemeye Değer Mi?

MVPS-Genel Değerlendirme1Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: MVPS ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


2018 yılında kurulan MVPS, sanal özel sunucu (VPS) planları konusunda uzmanlaşmış genç bir şirkettir. MVPS, iş hayatındaki kısa döneminde güvenli, güvenilir ve yüksek performanslı VPS çözümleri sunmaya olan bağlılığı nedeniyle bir takipçiler ordusu çekti. Bu, müşterilerinin çevrimiçi incelemelerine yansır.

Bu şirket Kıbrıs’ta bulunmaktadır ve Hollanda, Almanya ve Fransa’da bulunan sunucuları kullanmaktadır. MVPS web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Adından da anlaşılacağı gibi, MVPS yalnızca VPS çözümleri sunar. Dört VPS planı müşterilerin satın alma noktasında tercih ettikleri işletim sistemini ve sunucu konumunu seçmelerine olanak tanır.

MVPS müşterileri aşağıdaki özellikleri bekleyebilir:

  • % 99,98 çalışma süresi
  • 200 GB’a kadar SSD disk alanı
  • 3 TB ile 40 TB arası bant genişliği
  • Haftada üç kez otomatik yedekleme

Müşteriler otomatik yedeklemeler üzerinde tam denetime sahiptir, hafta içinde ne zaman olması gerektiğini seçmek için. Otomatik yedeklemeleri sunucu kontrol panelinden devre dışı bırakabilir ve isterseniz manuel yedeklemeler alabilirsiniz.

Şunlardan birini seçebilirsiniz: cPanel planları Bu kontrol panelini en başından istiyorsanız veya standart VPS planı ve cPanel’i kendiniz kurun (veya MVPS’den bir ücret ödemesini isteyin). Yapabilirsin WordPress’i ücretsiz yükleyin.

MVPS, QEMU KVM müşterilere zengin bir sanallaştırma deneyimi sunmak için çok çeşitli sunuculara dağıtılan sanallaştırıcı. Bu, % 99,98 kesintisiz çalışma garantisi, ve kullanımı SSD’ler yüksek sunucu performansı sağlar.

Güvenlik açısından, MVPS sunucuları DDoS koruması yerleşik.

Fiyatlandırma ve Destek

MVPS teklifleri düşük maliyetli VPS planları. Genellikle paylaşılan web barındırma ile alacağınız ücretsiz alan adını ve SSL’yi almazsınız, ancak fiyatlar aldığınız VPS özellikleri için iyidir. Aylık, altı aylık veya yıllık ödeme yapabilirsiniz. % 10 ve% 20 indirim (sırasıyla) iki uzun dönem uzunluğunda.

Var para iade garantisi yok, ancak geri ödeme politikası, ödemenizi yaptıktan sonra üç gün içinde geri ödeme isteğinde bulunma. Ancak, dönem içinde kullandığınız bant genişliği nedeniyle geri ödeme alamayabilirsiniz.

MVPS müşteri destek ekibi sabah 9’dan akşam 9’a kadar (GMT + 2) mevcuttur. Orada sohbet desteği yok, ve web sitesindeki telefon numarası sadece satış desteği içindir. Ayrıca bilgi tabanı yok kendi kendine destek için, ancak bu, self servis paylaşımlı barındırma planları sunmayan bir VPS sağlayıcısı için alışılmadık bir durum değildir.

İyi haber şu ki, destek göndererek veya e-posta göndererek destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Beş dakikadan daha kısa bir sürede e-posta yanıtı aldım:

MVPS-Genel Bakış2

MVPS 3 ila 99 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi MVPS planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. MVPS daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve MVPS’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
MVPS’nin müşteri desteği ne kadar iyi? Ancak bu, MVPS’nin radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

MVPS rekabete nasıl uyuyor??

Avrupa VPS arıyorsanız MVPS güçlü bir yarışmacıdır. Ancak, tamamen çevrimiçi satın almak için self servis paylaşılan barındırma planları arıyorsanız ve gece gündüz destek istiyorsanız, başka bir yere bakmalısınız.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

  • Tek tıklamayla uygulama kurulumu mevcut
  • Düşük maliyetli VPS planları
  • Hızlı sunucu performansı
  • Anti-DDoS koruması

Eksileri

  • Müşteri desteği 7/24 değil
  • Paylaşılan barındırma planı yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me