MServer Review 2020 – Denemeye Değer Mi?

mserver anamServer.ro, Romanya merkezli bir web barındırma sağlayıcısıdır. ‘Mserver.ro’ web adresleri adlarıyla tam olarak eşleşirken ve telif hakkı bildirimleri hala “Telif Hakkı © 2018 mServer.ro” olarak belirtilirken, web siteleri HSNX logosu ile markalıdır, bu da mServer’ın bir alt marka veya yakın zamanda satın alınan bir şirket. Web sitesi 20’den fazla farklı dile çevrilebilir.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

mserver 1

mServer’ın paylaşılan barındırma, VPS ve özel sunucuları aşağıdaki standart özelliklere sahiptir:

 • Eklenti alanları
 • Sınırsız FTP
 • Sınırsız e-posta
 • MySQL
 • Anti Spam

Belirli sunucu paketine bağlı olarak şunları yapabilirsiniz: bir dizi Avrupa ülkesinden veya ABD’den birinde bulunan bir veri merkezi seçin. Örneğin, DE / US Sunucular seçeneği her iki ülkeyi de sunucu konumunuz olarak yapılandırmanıza olanak tanır. Seçim Romanya’da KVM VPS / VDS paket sadece o ülkeyi seçmenize izin verirken Romanya’da VPS Sunucuları size “Avrupa’da İlk Kullanılabilir” veri merkezini ya da Romanya ya da Strazburg’u sunar. Dedicated Sunucular seçeneği Avrupa ve ABD veri merkezlerinde uzun bir sunucu konumu listesi sunar.

Bu sağlayıcının sunucularının etkinliği veya uyguladıkları güvenlik önlemleri hakkında hiçbir bilgim yok. Seçtiğiniz herhangi bir yedekleme yöntemini kullanabilirsiniz, ancak mServer dağıtmak için dikkate değer bir çaba sarf etti dahili yedekleme sistemleri verilerinizi VPS ve paylaşılan barındırma sunucuları. Bu yedeklemeler yoğun olmayan saatlerde günlük olarak yapılır.

Şirket, sol taraftaki gezinme menüsünde seçtiğiniz hizmet (ler) için sizi doğrudan alışveriş sepetine götürerek doğru noktaya ulaşır. Özellikleri görmek için görüntülenen planlardan herhangi birinin üzerine gelebilir, ardından veri merkezi konumu ve işletim sistemi gibi seçenekleri seçmek için “Yapılandır” düğmesini tıklayabilirsiniz. Kullanışlı bir Sipariş Özeti, kontrol etmeden önce tam olarak ne seçtiğinizi gösterir.

Tutarsız markalaması, son durum güncellemesinin 2015 yılında olması ve kolokasyon bağlantısının hiçbir yere götürmemesi nedeniyle bu şirket hakkında biraz temkinli olmama rağmen, ödeme süreci çeşitli yöntemlerle ödeme kabul etmenin sonuna kadar gidiyor gibi görünüyor . Bu nedenle, kayda başlamadan önce şirket ile iletişime geçerek iş için açık olduklarından emin olmak için gerekli özeni göstermenizi sağlayacak güvenli bir zeminde olmalısınız..

Fiyatlandırma ve Destek

mServer çeşitli seçenekler sunar temel hosting paketleri ile oldukça standart fiyatlandırma diğer Romen sağlayıcılara kıyasla. Aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık faturalandırma arasında seçim yapabilirsiniz. Tüm fiyatlar Euro ve Rumence leu, ve PayPal, banka havalesi, Bitcoin veya kredi / banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Küçük endişelerimi göz önünde bulundurursak, korumalı ödeme yöntemlerinden biriyle ödeme yapın banka havalesine güvenmek yerine PayPal veya kredi kartı gibi.

Süre bir alan adını kaydedebilir veya aktarabilirsiniz (ücretli) ilgili bağlantı üzerinden, bu hizmetleri bir web barındırma planı ile ücretsiz olarak alıp alamayacağınız belirsizdir.. SSL sertifikalarının ekstra maliyeti bağımsız bir satın alma işlemidir ve herhangi bir barındırma çözümüne dahil değildir.

Var para iade garantisi yok ve bu şirket ile kendilerine yapılan herhangi bir ödeme hiçbir koşulda iade edilmez. Artı tarafta bir Tazminat planıyla desteklenen% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, ancak eksi tarafta, tazminat planının ödeme yapması için çalışma süresinin% -10 ile% -20 arasında olması gerekir.

Aktif müşteriler mServer’ın destek ekibiyle özel bir telefon numarası aracılığıyla iletişim kurabilirken, çevrimiçi iletişim formu (aslında işe yaramadığına ikna olmadım) dışında kaydolmadan önce şirketle iletişim kurmak şüpheli görünüyor. aldım açtığım on bilete cevap yok bu form aracılığıyla.

İnternet sitesi bilgi tabanı fazla kullanılmıyor, ve aynı şey öğreticiler ve SSS’ler için de geçerli.

MServer rekabete nasıl uyuyor??

MServer birçok Avrupa ülkesinde sunucuya sahip olduğunu iddia ederken, web sitelerinin göz ardı edilmesi, şeffaflık eksikliği ve yanıt vermeyen bir destek ekibi bu hosting şirketi hakkında ciddi endişelerim olması için yeterli..

Artıları

 • Günlük yedeklemeler
 • Alan adı transfer hizmetleri
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Ek ücret karşılığında SSL sertifikaları sunar

Eksileri

 • Kötü tasarlanmış ve organize edilmiş web sitesi
 • Yanıt vermeyen destek ekibi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me