MegaHost Review 2020 – Büyük Oyuncularla Rekabet Edebilir mi?

MegaHost-mineMegaHost iyi, ama iyi yeterli değil. MegaHost iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


MegaHost, hızlı sunucuları ve bütçeye uygun hosting paketleriyle Romanya’da tanınıyor. 2005’ten beri web barındırma sektöründe çalışıyorlar ve hızlı destek ve hesap aktivasyonlarıyla gurur duyuyorlar.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

MegaHost, büyük şirketlere kadar yeni başlayanlar için uygun bir dizi plana sahiptir. Bunlar paylaşılan barındırma, bayi barındırma, VPS barındırma ve özel sunucular.

En uygun fiyatlı paylaşılan barındırma planı size şunları sağlar:

 • 1 GB depolama alanı
 • Ölçülmemiş bant genişliği
 • Bir alt alan adı
 • Saatte en fazla 50 e-posta gönderildi
 • Veritabanları yok
 • Üç e-posta hesabı

Bu plan hafiftir, ancak basit bir çevrimiçi varlığa acil ihtiyaç duyan bireyler veya yeni başlayanlar için yeterli kaynak sunar. Yalnızca tek bir etki alanına ev sahipliği yapar ve size en az CPU kaynağı sağlar, bu nedenle web siteniz daha popüler olmaya başlarsa, bu planı kısıtlayıcı bulabilirsiniz. Plan şunları içerir: 250’den fazla önceden yüklenmiş komut dosyası içeren softaculous uygulama yükleyicisi mevcut.

MegaHost-özellikler

Onların en üst düzey paylaşılan barındırma planı sizi 14 GB depolama alanına, yüksek düzeyde CPU kaynağına, en fazla dört barındırılan alana, sınırsız alt alana, sınırsız veritabanına, sınırsız e-posta hesabına ve saatte 500 e-postaya kadar yükseltir. Bu kesinlikle geç aşamalı bir başlangıç ​​veya oldukça statik küçük ila orta ölçekli bir işletme web sitesine iyi hizmet edecektir.

Ancak, bu noktaya zaten ulaştıysanız ve personel konusunda teknoloji bilgisine sahip bir kişiye sahip olmak, onların birini seçmek isteyebilirsiniz yönetilmeyen VPS paketleri yerine. Bunlar % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, paylaşılan sunucuları size böyle bir söz vermiyor gibi görünüyor.

Sunucuları ve genel merkezleri Bükreş, Romanya, hangi Avrupalı ​​kullanıcılara daha yüksek yükleme hızları sunuyor. Paylaşılan sunucular, RAID 10 depolama sürücüleri, Intel Xeon sekiz çekirdekli işlemciler, minimum 32GM RAM ve 7200 RPM’de çalışan HDD SATA III sürücülerden oluşur. Paylaşılan sunucuları için “aşırı satış yok” politikası görünmüyor, ancak kullanıcı incelemeleri sunucularının hızlı ve verimli olduğunu gösteriyor.

Fiyatlandırma ve Destek

MegaHost, en uygun fiyatlı giriş seviyesi paylaşılan hosting paketlerinden biri Avrupa pazarında gördüm, bu da onları yeni başlayanlar için ideal bir seçim haline getiriyor. Hosting planınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olacak, cPanel’inizden WordPress’i nasıl yükleyeceğinizi gösteren bir dizi video öğreticisi vardır. İlk kez bir web sitesi oluşturuyorsanız, blog veya işletme web sitesi kurma konusunda desteklerine de başvurabilirsiniz..

Ücretsiz plan veya deneme yok. Ancak, “Soru sorulmadı” politikasıyla 30 günlük para iade garantisi. Bunun yalnızca barındırma paketi için geçerli olduğunu unutmayın. Onlarla bir alan adı kaydettiyseniz (bu arada ayrı bir maliyetle gelirse), bu kayıt ücreti iade edilmeyecektir..

MegaHost destek

Gerekirse planlarınızı yükseltmek veya eski sürüme geçirmek yeterince kolaydır, ancak bunu yapmak için müşteri desteklerine başvurmanız gerekir. Kullanıcı yönetimi portalınızda bunu yapma seçeneği yoktur.

Tüm hosting paketleri birlikte gelir Biletleme sistemi ile 7/24 teknik destek. Ne yazık ki, canlı sohbet ve telefon hattı sadece hafta içi 09:00 – 17:00 (Romanya saat dilimi) arasında kullanılabilir. Onlarla iletişim kurabilmek için Rumence konuşabilmeniz gerekir; Romen olmayan kullanıcılar bunu zor bulabilir.

MegaHost, rekabete nasıl uyuyor??

MegaHost, yeni başlayanlar için özellikle bütçe dostu bir seçenek sunan hızlı, güvenilir bir Avrupa ev sahibi. Ancak, paylaşılan barındırma mükemmel olsa da, VPS ve adanmış sunucuları, hostinginizi yönetmenize yardımcı olmak için personel üzerinde daha teknik açıdan yetkin bir kişiye sahip olmanızı gerektirebilir.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Son derece uygun fiyatlı giriş seviyesi paylaşılan barındırma
 • Ölçeklenebilirlik için VPS ve özel sunucular
 • 30-gün para iade garantisi
 • Yüksek yükleme hızları

Eksileri

 • Romanya’da bulunan yalnızca bir veri merkezi
 • Paylaşımlı barındırma için belirgin çalışma süresi garantisi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me