Maxihost İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

Maxihost


Maxihost 2001 yılında kuruldu ve merkezi Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde bulunmaktadır. Kendisini Latin Amerika’daki şirketlere adanmış sunucular, DDoS koruması ve konumlandırma hizmetleri sunan güvenilir bir barındırma sağlayıcısı olarak pazarlamaktadır. Satıcının veri merkezi tesisleri Brezilya ve ABD’de barındırılıyor ve müşterilerine son derece güvenilir barındırma hizmetleri sunduğu omurgayı sağlıyor. Maxihost web sitesi hem İngilizce hem de Portekizce olarak mevcuttur.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Maxihost küçük ve orta ölçekli işletmeler için tipik paylaşılan web hosting çözümleri sunmuyor görünmektedir. Ancak bunun yerine, aşağıdakiler için bir bulut platformu içeren veri merkezi çözümleri sunar: Bare Metal, özel dağıtım hizmetleri, güvenlik duvarı hizmetleri ve DDoS koruması. Bu çözümler aşağıdaki temel özelliklerle birlikte gelir:

 • 7/24/365 özel destek
 • 20 TB giden trafik
 • Ücretsiz gelen trafik
 • Sınırsız DDoS koruması
 • % 99,999 kesintisiz çalışma garantisi
 • Bant genişliği raporlaması
 • IPMI erişimi
 • Gösterge tablosu ve API

Maxihost sunucu çözümleri aşağıdakilerden birini içerir: Windows veya Linux işletim sistemleri. Kullanıcılar Ubuntu, Redhat, CentOS, Windows, ESXi ve Debian arasından seçim yapabilirler. Hosting çözümleri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere yüksek performanslı donanım altyapısı tarafından desteklenmektedir. SSD / SATA depolama sunucuları Supermicro, IBM, HP, Lenovo, Huawei, Quanta ve Dell gibi en iyi üreticilerin hepsi yüksek güvenilirliği garanti eder.

Maxihost hakkında olağanüstü bir faktör, benzersiz teknoloji kullanır ve kullanıcı ağını DDoS saldırılarına karşı korumak için en son teknikler. Ayrıca, bu satıcının tüm büyük veri merkezlerinde fiber optik kablolarla bağlı ağ altyapısı vardır. Tümü sunucular ABD ve Brezilya’da bulunan veri merkezlerinde barındırılmaktadır.

Maxihost bulut tabanlı Bare Metal çözümleri, işletmenizin gerektirdiği neredeyse her şeye sahiptir. Buluttan özel sunuculara, müşteriler barındırma sunucusu platformlarını kolayca kurun, dağıtın ve yönetin. Bu özel sunucu geliştirme yaklaşımı, yüzlerce şirketin yüksek kullanılabilirlik için BT altyapılarını düzene koymasına yardımcı oldu.

Fiyatlandırma ve Destek

Sunucu hizmetleri için Maxihost başlangıç ​​fiyatları oldukça adil, ancak daha gelişmiş paketler oldukça pahalı olabilir. Hosting planları ile birlikte gelir esnek aylık faturalandırma döngüleri. Bu hosting paketlerinin fiyatları Amerikan doları veya Brezilya Reali.

Maxihost sadece veri merkezi çözümleri sunduğundan, bir geri ödeme politikası sunmaz. Ücretsiz plan veya test süresi de yoktur. Aynı şekilde, satıcı bir % 99,999 kesintisiz çalışma garantisi ,% 99,9 endüstri standardı çalışma süresinden biraz daha yüksek.

Maxihost

Maxihost destek masası şu adresten temin edilebilir: telefon, e-posta, canlı sohbet veya iletişim formu. Ayrıca, müşteri portalınıza giriş yapabileceğiniz ve bilet sistemi. Tüm Maxihost hosting planlarıyla birlikte gelir 7/24/365 özel destek acil durumlarda bile yardımcı olmak.

Maxihost bir bilgili makaleler ve öğreticiler içeren yardım merkezi DIY müşterileri için yararlı olabilecek.

Maxihost’un fiyatı ne kadar? Maxihost, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Maxihost planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Maxihost daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Maxihost’tan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Maxihost’un müşteri desteği ne kadar iyi? Maxihost en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Maxihost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Maxihost rekabete nasıl uyuyor??

Maxihost, Brezilya pazarında ve ötesinde ağır iş yükü web sitelerine sahip hızlı büyüyen şirketlere sunacak çok şey var. Bununla birlikte, barındırma çözümleri, yedekleme ve SSL sertifikaları gibi bazı önemli barındırma özelliklerinden yoksundur ve barındırma sağlayıcısı, küçük işletme işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tipik paylaşılan barındırma çözümleri sunmaz..

Artıları

 • Yüksek performanslı SSD / SATA depolama sunucuları
 • Windows veya Linux işletim sistemi platformlarının seçimi
 • % 99,999 kesintisiz çalışma garantisi
 • 7/24/365 özel müşteri desteği

Eksileri 

 • Paylaşılan web barındırma çözümü yok
 • Ücretsiz deneme veya geri ödeme politikası yok

Bir Latin Amerika satıcısından Maxihost ile ev sahipliği yapın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me