MasterWeb İnceleme 2020 – Neden Denemelisiniz

MasterWeb, sadece büyük markalar için uygun olmayan küçük bir hosting şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


1996 yılından beri faaliyet gösteren Masterweb, gururla ülkenin en iyisi olduğunu iddia eden bir Endonezya barındırma sağlayıcısıdır. Bulut, VPS ve ölçeklenebilirlik için ayrılmış sunucu paketleri dahil olmak üzere her boyuttaki kişi ve işletme için bir dizi barındırma paketi sunarlar. Şu anda 100.000’den fazla yerel müşteriye hizmet veriyorlar.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Masterweb, hem Endonezya’da hem de yurtdışında, hepsi hız ve performans için optimize edilmiş bir dizi sunucuya sahiptir. Onlar kendi yüksek kaliteli donanım Intel ve AMD tarafından desteklenmektedir ve kullanıcı gizliliği ve güvenliği göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir şirket içi kontrol paneli de dahil olmak üzere güvenilir satıcıların yazılımlarını kullanır. İle 24 saat izleme ve birden çok veri yedeklemesi, minimum kesinti süresi olduğundan emin olabilirsiniz.

Gibi Google Endonezya’nın KOBİ iş ortağı, Masterweb, küçük ve orta ölçekli işletmelerin web sitelerini hızlı bir şekilde kurup çalıştırmalarına yardımcı olun – ve onlardayken daha fazla trafik al. Bu amaçla, müşterileri ücretsiz bir alan adı, 2 GB depolama alanı ve sınırsız veri aktarımı ve e-posta ile başlatan giriş düzeyinde paylaşılan barındırma paketlerine sahipler – ancak bu minimum bir yıllık sözleşme süresi gerektiriyor.

Masterweb’in ayrıca büyük işletmeler ve e-ticaret web siteleri için paylaşılan barındırma planları. Heyecanlı Plan, temel paketi olan 25GB depolama ve minimum 6 aylık sözleşme ile geliyor. Başarı planı 100 GB depolama alanına sahipken, Titanyum planı web siteniz için sınırsız depolama alanı sunar. Titanyum planı ile sınırsız veritabanı ve e-posta da alırsınız ve minimum sözleşme süresi tek bir aya kadardır.

Ancak hepsi bu kadar değil: Üç ​​İşletme paylaşılan barındırma planı ayrıca ücretsiz kurulum, sınırsız POP3 hesapları, sınırsız e-posta ileticileri ve Plesk veya cPanel seçiminizi içerir. Ayrıca, hosting sözleşmenizin tüm ömrü boyunca ücretsiz bir alan adı da alırsınız.

MasterWeb

Masterweb ile, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok özellik içeren bir gösterge panosuna sahip olursunuz:

 • cPanel veya Plesk
 • Sınırsız aylık veri aktarımı
 • Softaculous
 • Komut dosyası dilleri
 • POP ve İleri e-posta hesapları
 • MySQL 5, InnoDB, MyISAM veritabanları
 • FTP hesapları
 • 7/24 destek

İşletmeniz için ek kaynaklara veya işlem gücüne ihtiyacınız varsa, bunların VPS veya ölçülmemiş bant genişliğine sahip bulut tabanlı sunucular ve en son işletim sistemi. Kararlı, ölçeklenebilir ve performans için optimize edilmiştir. Minimum kesinti ve kesinti sağlamak için düğümler arasında otomatik olarak geçiş yaparlar. VPS hostingleri ile ayrıca özel ve güvenli Virtualizor kontrol panelinin kurulumunu ve bir yıllık ücretsiz alan adı kaydını alacaksınız.

Haftalık yedeklemeler planlayan diğer hosting şirketlerinin aksine, Masterweb bunu günlük olarak yapıyor. Verilerinizin ve dosyalarınızın üç kopyasını yerel sabit sürücülerde yedekler ve uzak konumlardaki güvenli veri merkezleri, bir felaket veya sunucu arızası durumunda, tüm orijinal dosyalarınızı ve veritabanlarınızı her zaman alabilir ve geri yükleyebilirsiniz.

Web siteleri o kadar da iyi değil, ancak işlevsel ve duyarlı. Renkli ve düzgün bir şekilde düzenlenmiş karşılaştırma tabloları var, bu yüzden paylaşılan barındırma planları. Keşke bir İngilizce web sitesi olsaydı, ama sonra tekrar bu sadece Endonezya pazarına odaklanan bir barındırma hizmeti.

Fiyatlandırma ve Destek

Masterweb’in kapsamlı paylaşılan, bulut, VPS ve özel sunucu paketleri yelpazesi pazar ortalamasındadır. Hatta paylaşılan barındırma lite sürümü var denilen Gülümseme planı, bu da size 1GB alan ve son derece bütçe dostu bir şekilde sınırsız veri aktarımı sağlar. Bu, çok fazla harcama yapmak zorunda kalmadan basit bir çevrimiçi varlık oluşturmak isteyen bireylere veya küçük Endonezya girişimlerine hitap edecek.

Uzun bir kayıt işlemiyle barındırma hizmetleri gördüm. Masterweb bunu üç adımda basit tutar. Aslında, hesabınız barındırma paketiniz için ödeme yaptığınız anda etkinleşir.

Planlar ve yükseltme arasında geçiş yapmak da kolaydır. En iyi yanı, daha üst düzey bir plana geçmek için hiçbir şeyi iptal etmenize gerek olmamasıdır ve verilerinizi paylaşılan barındırmalarından sanal sunucularından birine taşımanız gerekiyorsa Masterweb ücretsiz bir taşıma hizmeti sunar. hosting deneyiminizi sorunsuz hale getirmeye özen gösterin.

Onların ile çok fazla etkileşimde bulunmadım teknik destek ekibi, ama deneyimlediğim kadarıyla yetkin, dürüst ve yardımseverler. 7/24 kullanılabilir, hem teknik konularda hem de faturalandırma veya ödeme konularında size yardımcı olabilirler. Onlarla e-posta, faks, telefon veya canlı sohbet yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

MasterWeb’in maliyeti nedir? MasterWeb 1 $ ‘dan 139 $’ a kadar planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi MasterWeb planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. MasterWeb size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve MasterWeb’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
MasterWeb’in müşteri desteği ne kadar iyi? Ancak bu, MasterWeb’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

MasterWeb rekabete nasıl uyuyor??

Masterweb.net güçlü özelliklere sahip kararlı hosting paketleri sunar ve güler yüzlü müşteri desteği saat. Güvenilir hizmet ve cep dostu fiyatları göz önüne alındığında, denemeye değer.

MasterWeb makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • 7/24 destek
 • Günlük yedeklemeler
 • Kararlı barındırma
 • Endonezya IP adresleri

Eksileri

 • Sınırlı sohbet saatleri
 • İngilizce web sitesi sürümü yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me