M3Server İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

m3server anaM3Server, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


M3Server 1996 yılında, küçük bir ofisten tek bir T1 bağlantısı aracılığıyla çevirmeli ve paylaşılan barındırma hizmetleri sunarak başladı. Bugün, bu şirketin Londra, Amsterdam, Utah, California, Washington DC, Missouri ve Virginia gibi yerlerde çeşitli veri merkezleri var.

M3Server, özel sunucular, yönetilen sunucular ve sanal özel sunucular konusunda uzmanlaşmıştır ve tüm sunucular günün her saatinde dikkatle izlenir.

İster bir başlangıç, ister büyük bir işletme yönetin, M3Server sizi İnternet’te başarılı kılmayı taahhüt eder. M3Server’ın ana web sitesi İngilizce’yi destekliyor, ancak müşteri alanı yirmi altı ek dili destekliyor.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

m3server 1

M3Server teklifleri 10 sanal özel sunucu planı (yönetilen WordPress barındırma planları, Avrupa sunucu planları, VPS ve barındırma paketleri dahil) ve 11 Çıplak Metal Sunucu Planı (size tamamen özelleştirilmiş adanmış sunucu ayarları sağlar).

dört VPS planı başlamak için ideal yoldur ve birlikte gelirler:

  • 30 GB – 300 GB disk depolama
  • 1 GB – 8 GB RAM
  • 2 ila 4 CPU
  • 5 TB – 10 TB veri aktarımı

Önceden yapılandırılmış VPS planlarından birini seçmeye alternatif olarak, bunun yerine VPS Pro sana izin veren seçenek tam istediğiniz işlemci, bellek ve depolamayı yapılandırın.

Blogcular ve küçük işletmeler için M3Server’ın üç WordPress barındırma planı (bir ücretsiz alan adı) iyi bir seçim olurdu.

Sunucular, ücretsiz, hafif M3 Kontrol Paneli. İsteğe bağlı SSD depolama web sayfalarınızın daha hızlı yüklenmesini ve global CDN önbellekleme.

M3Server teklifleri günlük site dışı sunucu yedeklemeleri on ayrı toparlanma noktası ile. Bu yedeklemeler tarafından desteklenmektedir R1Soft, barındırma endüstrisinin önde gelen yedekleme çözümüdür. Web arayüzü tek tek dizinleri, dosyaları veya tüm dosya sistemlerini seçmenize ve dakikalar içinde geri yüklemenize olanak tanır.

M3Server’ın barındırma planları bir % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi.

Fiyatlandırma ve Destek

m3server 2

M3Server en hosting planları makul fiyatlı. Bunları aylık olarak PayPal veya kredi kartıyla ABD Doları olarak ödeyebilirsiniz. Bir satıcı veya VPS planı için ilk faturayı ödemek üzere PayPal veya kredi kartı kullanan herkes koşulsuz olarak kabul edilir 30-gün para iade garantisi.

M3Server en müşteri desteği Ekibe telefonla (acil bir durumda) ve bir bilet sistemi (web sitesinin iddialarının sorunların% 99’unu çözeceği) ile iletişime geçilebilir.. Bilet sistemini denediğimde sekiz saat sonra cevap aldım.

Kendi kendine destek isteyenler için, bilgi tabanı, bir öğretici tarzı blog, ve bir dizi WordPress Hosting Video Eğiticileri.

M3Server’ın maliyeti nedir? M3Server, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi M3Server planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. M3Server daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve M3Server’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
M3Server’ın müşteri desteği ne kadar iyi? M3Server en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmıyor. Ancak bu, M3Server’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

M3Server rekabete nasıl uyuyor??

İster yeni başlıyor olun ister mevcut barındırma sağlayıcınızdan geçmek istiyor olun, M3Server kurumsal düzeyde web barındırma çözümlerini makul fiyatlarla sunarak size yardımcı olabilir.

M3Server makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

  • 22 yıldan fazla endüstri deneyimi
  • % 99,99 garantili çalışma süresi
  • 7/24 özel teknik destek
  • 30-gün para iade garantisi

Eksileri

  • Paylaşılan barındırma planı yok
  • Sınırlı ödeme seçenekleri ve faturalandırma döngüleri
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me