Lityum Hosting İnceleme 2020 – Ne Görüyor?

Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: Lithium Hosting ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


2006 yılında kurulan Lithium Hosting, Amerika ve Almanya’da veri merkezlerine sahip Amerikan web barındırma sağlayıcısıdır. Şirket şu anda üzerinden hosting sağlamak için çalışıyor Dünya çapındaki müşterilerin sahip olduğu 10.000 web sitesi. Web siteleri ve destek yalnızca İngilizce olarak verilmektedir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Lithium Hosting, paylaşılan bir tam hizmet web sitesi barındırma sağlayıcısıdır bulut barındırma, bayi barındırma, sanal özel sunucular, SSL sertifikaları, bir web sitesi oluşturucu ve etki alanı kaydı.

Lityum Barındırma

Standart olarak, paylaşılan barındırma planları aşağıdaki özelliklerden yararlanır:

 • % 99,7 kesintisiz çalışma garantisi
 • Günlük yedeklemeler
 • İkiden sınırsız eklenti alanına
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • Sınırsız MySQL veritabanı, e-posta hesabı ve FTP girişi
 • Intel Xeon CPU (lar) ve 32+ koç

Yeni başlayanlar için bazı mükemmel katma değer özellikleri vardır. entegre web sitesi oluşturucu ve tek tıklamayla yükleyici. Weebly tarafından sağlanan web sitesi oluşturucu, sürükle ve bırak oluşturucu, hazır web sitesi şablonları ve tam entegre bir alışveriş sepeti ve güvenli ödeme ile e-ticaret çözümü.

Lithium Hosting, web sitenizin güvenliğine önem verdiklerini gösteren bazı özellikler de sunar. Örneğin, tüm barındırma paketlerinde (paylaşılan veya bayi) bir ücretsiz SSL sertifikası ve Cloudflare Standart olarak. Bu özellikler genellikle diğer sağlayıcılarla ekstra maliyetlidir, bu nedenle standart paketlerle birlikte geldiklerini görmek canlandırıcıdır.

Lithium Hosting ile kurulumu çok kolaydır. Sadece bir web sitenizi kullanarak barındırma hizmetinizi ödeyebileceğiniz, yükleyebileceğiniz ve ayarlayabileceğiniz birkaç tıklama. Web sitelerini anlamak gerçekten çok kolay ve paketleri açıkça tanımlanmış, bu yüzden ihtiyacınız olanı seçmek ve başlamak çok kolay.

Fiyatlandırma ve Destek

Lithium Hosting’in sloganı, görevlerinin web sitesini barındırma maliyetini artırmak olduğunu iddia ediyor. Sadece değil uygun fiyatlar sunarlar, ancak fiyatları da oldukça basit ve anlaşılır.

Örneğin, esnek aylık fiyatları için listelenen oranlar, daha büyük bir şirketin uzun vadeli bir sözleşme altındaki aylık oranlarına benzer. Ancak, daha büyük rakiplerinin aksine, Lithium Hosting’in fiyatlar aynı kalır ve yenileme sonrasında önemli ölçüde artmaz.

Çeşitli sözleşme şartları sunmaktadırlar: aylık, yıllık, iki yılda bir veya üç yılda bir. Aylık fiyatları çok rekabetçi olsa da, daha uzun vadeli alımlar için büyük indirimler sunuyorlar.

Fiyatlandırmasının gerçekten kullanıcı dostu bir başka yönü de dahil olmalarını nasıl tarif ettikleriydi. Bazen “sınırsız” bant genişliği veya disk alanı talep eden ve daha sonra Hizmet Koşullarında sınırları gizleyen diğer şirketlerin aksine, Lithium Hosting her paketteki tam depolama miktarını veya bant genişliğini açık bir şekilde açıklar, bu yüzden ne satın aldığınızı anlamak gerçekten kolaydır.

Sonunda gerçekten etkileyici bulduğum ücretsiz deneme. Tüm paylaşılan hosting planları 45 günlük para iade garantisi ve kredi kartı gerektirmeyen 30 günlük ücretsiz denemelerle birlikte gelir. Bu, yeni başlayanlar için sağlayıcıya test çalışması yapmak için mükemmel bir seçenektir.

Ne yazık ki Lityum Hosting’in büyük dezavantajı onların desteği. Yalnızca e-posta ve bilet desteği sunarlar. Canlı sohbet veya telefon yardımı sunmazlar. Bir sorununuz varsa, bir destek bileti doldurmanızı ve çoğu zaman birkaç gün süren bir yanıt beklemenizi gerektirirler..

Bu, küçük ölçekli web yöneticileri için yönetilebilir olsa da, daha büyük web siteleri ve işletmelerin sorunlara çok daha zamanında yanıt vermeleri gerekir. Canlı sohbet, telefon veya anlık mesajlaşma yoluyla onlardan anında yardım almayı çok isterim.

Dedi ki, bir önemli sayıda yardım belgesine sahip geniş bilgi tabanı. Ayrıca durum güncellemeleri ve promosyonlar tanıtılan bir Twitter yayınları var, ancak maalesef anlık mesajlaşma yok.

Lityum Barındırma maliyeti ne kadardır? Lityum Barındırma 3 $ ile 9 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Lityum Hosting planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Lityum Hosting daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Lithium Hosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Lithium Hosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? Lithium Hosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Lithium Hosting’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Lithium Hosting rekabete nasıl uyuyor??

Lithium Hosting, yeni başlayanlar için bir web sitesi oluşturucu ve tek tıklamayla yükleyiciler gibi bazı harika özelliklere sahip uygun fiyatlı bir seçenektir. Ancak, süreç boyunca size yardımcı olacak uygulamalı bir barındırma sağlayıcısı arıyorsanız, Lithium Hosting en uygun olmayabilir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Rekabetçi fiyatlandırma
 • Kredi kartı gerektirmeyen ücretsiz denemeler
 • Tüm paketlerle birlikte ücretsiz SSL ve Cloudflare
 • Entegre Weebly web sitesi oluşturucu

Eksileri

 • Canlı sohbet veya telefon yardımı yok
 • Yalnızca Kuzey Amerika ve Avrupa’da sunucular
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me