Limenex İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

Limenex


Limenex, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir hosting şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.

Limenex, Haziran 2010’da kurulmuş özel bir web barındırma sağlayıcısıdır. Paylaşılan web barındırma çözümleri, WordPress barındırma, bayi barındırma, yönetilen SSD VPS, yönetilen bulut VPS, SSL sertifikaları, etki alanı adı kayıt hizmetleri dahil bir dizi web barındırma paketi sunar. ve özel sunucular. Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Asya’da birden fazla ülkede bulunan veri merkezlerine sahiptir. Veri merkezleri, tüm dünyadaki işletmelere mükemmel barındırma hizmetleri sunduğu omurgayı sağlar.

Limenex

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Bu satıcının barındırma çözümlerinden bekleyebileceğiniz bazı özellikler şunlardır:

 • LSCache ile LiteSpeed
 • cPanel kontrol paneli
 • 7/24 premium müşteri desteği
 • Tek tıklamayla uygulama yükleyici
 • Günlük yedeklemeler
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • Ücretsiz Cloudflare CDN
 • Site.pro web sitesi oluşturucu
 • Ücretsiz web sitesi transferi

Limenex barındırma tesisleri çeşitli veri merkezlerinde bulunmaktadır. ABD, İngiltere, Hollanda ve Hindistan. Bu, müşterilerin yüksek kullanılabilirlikli web siteleri sağlayarak kendilerine en yakın ideal barındırma konumunu seçmelerine olanak tanır.

Barındırma altyapısı, yüksek performans ve güvenilirlik için optimize edilmiştir. Satıcı hızlı kullanır SSD depolama, CageFS özellikli CloudLinux, LSCache özellikli LiteSpeed ​​web sunucuları, ve premium ağ. LiteSpeed ​​Cache, kullanıcının WordPress web sitelerini aşırı şarj eder ve daha hızlı sayfa yükleme hızı ve verimliliği sağlaması garanti edilir.

Limenex sağlar JetBackup Manager tarafından desteklenen ücretsiz günlük yedekleme hizmetleri. Her web sitesi hesabının yedeklenmesi, uzaktaki bir sunucuda gerçekleştirilir ve müşterinin verilerinin güvenli olmasını sağlar. Ayrıca, satıcı bunları tutar en az yedi gün boyunca yedekler ve istemciler iki ay kadar eski yedeklemeleri kolayca geri yükleyebilir.

Paylaşılan web barındırma ve WordPress barındırma çözümlerinin tümü cPanel kontrol paneli, bayi barındırma planı kullanılırken WHM. Hem VPS hem de özel sunucu planları, cPanel veya WHM seçenekleriyle birlikte gelir. Ayrıca, müşteriler isteğe bağlı olarak bir WHMCS lisansı çevrimiçi hizmetlerini yönetmelerine yardımcı olmak için.

Tüm barındırma kontrol panelleri şunları içerir: 400’den fazla önceden yüklenmiş komut dosyası içeren yumuşak tek tıklama yükleyici ve bir ücretsiz Site.pro web sitesi oluşturucu 170’den fazla amaca yönelik şablonlar ve 40’tan fazla dille birlikte gelir. Bu incelemeyi yazarken Limenex’in web sitesi biraz karmaşık ve ayrıntılıydı. Özellikle web barındırma çözümleri arayan acemi web tarayıcıları için kafa karıştırıcı olabilir barındırma seçenekleri bir yeri vardır.

Fiyatlandırma ve Destek

Limenex hosting çözümleri uygun fiyatlı ve gel esnek faturalandırma döngüleri, aylık, altı aylık, yıllık, iki yıllık ve üç yıllık abonelikler dahil. Kullanıcılar ayrıca free SiteLock Lite, ücretsiz SSL sertifikaları, ve yüksek % 12,3 ile% 50,1 arasında değişen indirimler (bu incelemeyi yazarken) abonelik süresine bağlı olarak. Fiyatlar Amerikan doları.

Tüm Limenex hosting çözümleri bir % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi adanmış sunucular sunan bir % 100 ağ çalışma süresi garantisi. Ayrıca, barındırma sağlayıcı bir 30-gün para iade garantisi.

Limenex

Limenex ile iletişime geçebilirsiniz 7/24 müşteri masası üzerinden e-posta, bilet sistemi ve canlı sohbet. Gerekirse, bir telefon numarası almak için satıcıyla irtibata geçebilirsiniz. Bu satıcıyla bir bilet açtım ve 15 dakikadan kısa bir sürede yanıt aldım.

Limenex

Limenex ayrıca bir kapsamlı bilgi tabanı oldukça sayıda öğretici ve makale içeren bölüm.

Limenex rekabete nasıl uyuyor??

Limenex’in barındırma özellikleri karışımı, en yüksek hızda ve güvenilir barındırma hizmetlerinin yanı sıra mükemmel müşteri desteği arayan uzmanlar ve işletme sahipleri arasında popüler hale geldi. Birkaç ülkede bulunan birden çok veri merkezine yatırım kararı, dünya çapında birçok kişi için bir go-to web hosting şirketi yapmıştır. Aynı şekilde, küçük işletme web sitesi sahipleri bu satıcının onlar için çok büyük olduğunu düşünebilir.

Limenex makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • LSCache ile LiteSpeed ​​web sunucuları,
 • JetBackup yöneticisi tarafından desteklenen ücretsiz günlük yedeklemeler
 • % 50,1’e varan indirimle ucuz web hosting çözümleri
 • 7/24 mükemmel müşteri desteği

Eksileri

 • Telefon desteği yok
 • Bireyleri ve KOBİ’leri ağırlamak için uygun olmayabilir
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me