LFC Hosting Review 2020 – Bilmeniz Gerekenler

Loose Foot Computing Limited (LFC Hosting), kurucuları henüz 12 yaşındayken, 1996 yılında internetin bebek günlerinde ABD’de kuruldu. O zamanlar, her iki kurucu da bilgisayarların ve internetin nasıl çalıştığına dair cesurca ilgileniyordu ve her ikisinin de teknolojiyi içeriden ve dışarıdan kavrama konusunda inanılmaz bir yeteneği vardı. Kalıcılıkları ve sıkı çalışmaları para kazandı ve bugün Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki iki veri merkezinden dünya çapında on binlerce müşteriye hizmet veriyorlar. Paylaşılan barındırma, VPS barındırma ve kolokasyon hizmetlerinin mükemmel bir yelpazesine sahiptirler.


LFC Barındırma

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

LFC Hosting web hosting tüm temelleri ile onların temel kapsayacak emin yapar:

 • Yıllık planlarla ücretsiz bir yıllık alan adı kaydı
 • En fazla plana sahip her alan adı için ücretsiz SSL sertifikaları
 • Sınırsız e-posta
 • Sınırsız veritabanı
 • Virüs taraması
 • 30 gün boyunca saklanan geri yükleme noktalarına sahip günlük yedeklemeler
 • VPS için RAID 10 disk dizileri
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi

Ürünlerinin tüm yelpazesinde, onları öne çıkaran bir dizi harika katma değer özelliği de vardır:

 • Anahtar Teslimi VPS: Bu, Linux VPS barındırma çözümünüzü en iyi ücretsiz Debian tabanlı sunucu uygulamalarının kapsamlı bir kütüphanesiyle bütünleştirir. Sunucu kurulumu sizin için otomatik olarak yapılır; tipik bir kontrol panelini kullanabiliyorsanız, bu VPS çözümünü kolayca yönetebilirsiniz. Temel olarak, bu daha az teknoloji meraklısı bireyler için uygun yarı ayrılmış bir sanal sunucudur.
 • SolusVM: Tüm VPS hizmetleriyle birlikte sunulan SolusVM, makinenizi ve güvenliğinizi kolay ve etkili bir şekilde yönetmenizi sağlayan mükemmel bir VPS’ye özgü kontrol paneli.
 • Web Sitesi Oluşturucu: Tüm paylaşılan barındırma hizmetleriyle LFC Hosting, en eğlenceli ve başlangıç ​​dostu web sitesi oluşturucularından biri olan Weebly web sitesi oluşturucusunu kullanıma sunuyor.
 • Tescilli Dosya Bütünlüğü Monitörü: LFC Hosting, bilgisayar korsanları tarafından her dosya değiştirildiğinde kullanıcılarını otomatik olarak bilgilendiren kendi dosya bütünlüğü izleyicisini oluşturmuştur. Daha sonra, günlük yedekleme sistemleri ile kullanıcılar, hack’ler hiç olmamış gibi dosyaları önceden değiştirilmiş sürümlerine kolayca geri döndürebilir.
 • Sınırsız politika: Bu paylaşılan barındırma sağlayıcıları ile dikkat etmek için önemli bir özelliktir. Birçok ana bilgisayar, hiç bir kullanıcının kaynak sınırlarına ulaşmamasını, esas olarak kullanıcılarının web sitelerinde kumar oynamasını ve sonuç olarak ciddi performans düşüşlerini riske atmasını umarak sunucularını satacaktır. Ancak, LFC Barındırma’nın “aşırı satış yok” politikası, kullanıcıların ödeme yaptıkları kaynakları garanti etmelerini sağlar.

Özelliklerinden, LFC Hosting’in tüm müşterilerine sunacak özel bir şeye sahip olduğu açıktır. Satın alma işlemi basittir ve çok sayıda satış yerine, eklentilerinizi kolayca ve net bir şekilde seçmenize ve barındırma özelleştirilebilir yönlerini yapılandırmanıza olanak tanır.

Fiyatlandırma ve Destek

LFC Hosting, yeni başlayanlar veya daha gelişmiş web yöneticileri için harika bir dizi yönetilen ve yönetilmeyen VPS çözümü de dahil olmak üzere bir dizi barındırma hizmeti sunmaktadır. Tüm ürünleri aylık, üç aylık, altı aylık veya yıllık faturalandırmayla gelir. olmasına rağmen paylaşımlı hostingleri 30 günlük risksiz bir deneme ile geliyor, geri kalanı aşırı koşullar dışında herhangi bir geri ödeme için uygun değildir.

LFC Hosting biraz daha pahalı bir seçenek olduğunu unutmayın, ancak oranları ne olsun dikkate iyi. VPS barındırma seçeneklerini para için paylaşılan barındırma seçeneklerinden çok daha iyi bir değer buldum, ancak belki de kurucuların özel sunucular oluşturma ve kendi yazılımlarını programlama konusundaki sevgilerini yansıtıyor.

LFC Hosting, ücretsiz telefon numarası, canlı sohbet ve e-posta yoluyla 7/24 harika bire bir teknik destek sunar. Deneyimlerime göre, sorulara her zaman oldukça hızlı yanıt verirler ve platformlarında ortaya çıkan sorunları çözmede iyidirler. Tüm bu kadar kapsamlı olmasa da, bilgi tabanları da tüm temel konularda kendinize yardımcı olacak kadar iyi.

LFC Hosting rekabete nasıl uyuyor??

Kaliteli paylaşımlı hosting, VPS hosting veya kolokasyon hizmetleri arayan müşteriler için LFC Hosting mükemmel bir seçenektir. Daha pahalı bir hizmet olabilirler, ancak mükemmel hizmetler ve olağanüstü destekle telafi ediyorlar..

Artıları

 • Paylaşılan barındırma için 30 günlük ücretsiz deneme sürümü mevcut
 • Yeni başlayanlar için mükemmel anahtar teslimi VPS hosting
 • Parlak ve profesyonel hizmet standartları
 • Paylaşımlı hosting ile Weebly web sitesi oluşturucu

Eksileri

 • Her ikisi de Kuzey Amerika’da yalnızca iki veri merkezi
 • Biraz daha pahalı bir seçenek
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me