İleri Ev Sahibi İnceleme 2020 – Buna değer mi?

İleri Ev SahibiAceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: Ahead Host ile aynı fiyat için 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


Barındırma hizmeti sağlayıcısı Ahead Host’un merkezi Sindh Hyderabad (Pakistan) ‘dadır ve ayrıca Connecticut Rocky Hill’de bir ofisi bulunmaktadır. Facebook sayfasına göre, şirket Ocak 2014’te kuruldu ve bugün çeşitli paylaşılan web barındırma ve bayi planları artı VPS ve özel sunucu çözümleri sunuyor. Diğer hizmetler arasında alan adı kaydı ve transferi, SSL sertifikaları, SEO, web ve logo tasarımı, web sitesi geliştirme, e-posta pazarlaması ve Avrupa ve Kuzey Amerika sakinleri için özel vekiller bulunmaktadır..

Ahead Host’un web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Ahead Host altı paylaşılan barındırma planı (ücretsiz etki alanı planı dahil), üç bayi barındırma planı, üç DMCA yoksayılmış barındırma planı (içeriğinizin kaldırılmasından endişelenmenize gerek yok), 39 VPS planı ve on özel sunucu sunuyor planları. paylaşılan barındırma planları size sunmak:

 • % 99,9 garantili çalışma süresi
 • cPanel kontrol paneli
 • 2.000 MB – 15.000 MB disk alanı
 • 5.000 MB – 30.000 MB aylık bant genişliği
 • Beş adede kadar eklenti alanı
 • Ücretsiz SSL kurulumu
 • Ücretsiz web sitesi transferi

Ahead Host, Softaculous tek tıklamayla uygulama yükleyici, teknik uzmanlık olmadan birçok popüler CMS ve diğer uygulamaları kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca bir ücretsiz site oluşturucu kendiniz kodlamanıza gerek kalmadan profesyonel bir web sitesi tasarlamanıza yardımcı olmak (veya bunu yapmak için birini işe almak).

Sunucular HDD veya daha hızlı ve daha güvenilir kullanır SSD depolama.

Paylaşılan barındırma ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli değilse, VPS veya bir ölçeklenebilir özel sunucu yerine. Bunlar ile birlikte gelir DDoS koruması, ve özel sunucular kurtarma botu ihtiyaç duyulması halinde.

Fiyatlandırma ve Destek

İleri Ev Sahibi paylaşılan barındırma planları rekabetçi şekilde fiyatlandırılır. Bunları ABD doları olarak PayPal, kredi / banka kartları veya Bitcoins ile altı aylıktan üç yıla kadar faturalandırma döngülerinde ödeyebilirsiniz. yedi günlük para iade garantisi hizmetleri test etmek için yeterli zaman olmadığından, en az altı aylığına kaydolma konusunda kendinizi daha iyi hissetmenize neden olmayabilir..

Kendi kendine destek için İleri Ev Sahibi bilgi tabanı başlamak için mükemmel bir yerdir. alternatif olarak, 7/24 destek telefon, bilet, e-posta, çevrimiçi iletişim formu veya WhatsApp ile erişilebilir. canlı sohbet neredeyse her zaman çevrimdışı (deneyimlerime göre), ancak keşif e-postam beş saat içinde cevaplandı:

İleri Ev Sahibi

Ahead Host’un maliyeti nedir? Ahead Host 2 ila 15 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Ev Sahibi Önceden planımı almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Önde Host daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Ahead Host’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Ahead Host’un müşteri desteği ne kadar iyi? Ahead Host en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Ahead Host’un radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Ahead Host yarışmaya nasıl uyuyor??

Sağlam güvenlikle desteklenen, kullanıcı dostu birçok özelliğe sahip, rekabetçi fiyatlı barındırma planları arıyorsanız, aramanız Ahead Host’da sona erer. Daha kısa bir faturalandırma döngüsü veya daha uzun bir para iade garantisi sunuyorsa, bu barındırma işi hakkında daha iyi hissediyorum.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Çok çeşitli rekabetçi fiyatlı planlar
 • Birkaç kullanıcı dostu özellik
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Para iade garantisi

Eksileri

 • Sadece beş yıllık endüstri deneyimi
 • Kısa vadeli faturalandırma döngüsü yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me