Koddos Review 2020 – Standartlarımıza Uygun mu?

Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: KoDDoS ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


2009 yılında kurulan ve Hong Kong merkezli KoDDoS, üst düzey hosting konusunda uzmanlaşmış premium bir hosting sağlayıcısıdır. Orta ve yüksek riskli web hosting, gelişmiş DDoS koruması ve offshore paylaşılan, bayi, VPS ve özel sunucu barındırma paketleri sunarlar. Hollanda ve Hong Kong’da müşterilerine ek bir güvenlik ve veri gizliliği katmanı sağlayan veri merkezleri var.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

KoDDoS, paylaşılan barındırma, DDoS proxy koruması, DDoS korumalı kolokasyon hizmetleri, VPS barındırma ve özel sunucular dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunar.

Ancak, KoDDoS’un birincil katma değeri müşterilerine sundukları ekstra güvenlik. Önceden hazırlanmış, özelleştirilemeyen, yüksek güvenlikli barındırma paketlerinde çeşitli seçenekler vardır. Orta ve yüksek riskli paylaşılan barındırma veya denizaşırı barındırma paketleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Orta riskli paylaşılan barındırma paketleri, maksimum 10 Gb / sn, 10 GB RAID10 depolama alanı ve 50 GB premium temiz bant genişliği saldırı filtrelemesi ile başlar. Bu aralığın en yüksek ucunda maksimum 120 Gbps saldırı filtreleme, 30 GB RAID10 depolama alanı ve 200 GB premium temiz bant genişliği var.

Tüm paketler sınırsız MySQL veritabanı, e-posta ve FTP hesabı. Bu paketlerin herhangi biriyle, üç sunucu konumu: Hong Kong, Hollanda veya ABD. Ayrıca bir özel IP adresi web siteniz için. İçin tercih yüksek riskli paylaşılan barındırma paketleri size daha fazla maksimum saldırı filtresi, saniyede daha fazla paket ve daha fazla bant genişliği sağlar.

Koddos

KoDDoS’un yelpazenin üst ucunda olduğu göz önüne alındığında, onları yeni başlayanlar için tavsiye etmem. Onlar daha önce web sitelerinde DDoS saldırıları geçiren işletmeler için en iyisi – veya bulundukları sektöre bağlı olarak bu tür saldırıları öngören.

KoDDoS ayrıca Çince, Rusça, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca da dahil olmak üzere birçok dili destekler.

Fiyatlandırma ve Destek

KoDDoS kesinlikle tipik giriş seviyesi hosting sağlayıcısından daha pahalıdır, ancak bu durumda sizin için ne ödeme yaparsınız. Bu heftier fiyat etiketi ile, BT altyapınıza herhangi bir saldırı ile mücadele etmek için size daha fazla huzur veren ve web sitenizin erişimini genişletmeye odaklanmanıza izin veren en son teknoloji ürünü donanımlarla birlikte birinci sınıf güvenlik uzmanlarından oluşan bir ekip geliyor.

Sağladıkları hizmet düzeyi göz önüne alındığında, anlaşılır bir şekilde, ücretsiz bir plan veya para iade garantisi sunmazlar. DDoS karşıtı koruma planları için 7 günlük para iade garantisi var.

KoDDoS teklifleri Canlı sohbet, telefon veya e-posta yoluyla 7/24 destek. Gönderdiğim birkaç destek bileti netleştirildi 5-20 dakikalık ortalama yanıt süresi, ki bu iyi bir işaretti. Artı, sadece hızlı değil, aynı zamanda net ve yararlı cevaplar verebildiler bu benim sahip olduğum tüm soruları çözdü.

Koddos’un maliyeti nedir? Koddos 9 $ ile 40 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Koddos planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Koddos size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Koddos’tan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Koddos’un müşteri desteği ne kadar iyi? Koddos en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Koddos’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Koddos rekabete nasıl uyuyor??

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

  • Çok çeşitli DDoS koruma planları
  • Hollanda ve Hong Kong’da bulunan sunucular
  • 7/24 uzman desteği ve izleme
  • Hızlı müşteri desteği

Eksileri

  • Yeni başlayanlar için değil
  • Ücretsiz plan veya para iade garantisi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me