Klişe Hosting İnceleme 2020 – Bunu Okuyana Kadar Ödeme Yapmayın

Klişe ana


Cliche Hosting (veya basitçe Cliche) 2002 yılında Danimarka’nın Köge şehrinde kurulmuştur ve o zamandan beri İsveç, Norveç, İngiltere ve Almanya’da ofisleri olmak üzere büyümüştür. Cliche’nin ana odak noktası, bir web sitesini veya blogu ilk kez başlatmak isteyen özel kişiler için ucuz, basit web barındırma hizmetleri ve alan adı kaydı sağlamaktır. Önemli depolama alanı, sıra dışı özellikler ve premium destek arayan herkes başka bir yere bakmak isteyebilir.

Cliche’nin web sitesi İngilizce, Danca, Almanca, Norveççe ve İsveççe dillerinde mevcuttur.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

klişe 1

Cliche, aşağıdaki temel özellikleri sunan çeşitli abonelik planları sunar:

 • % 99,95 kesintisiz çalışma garantisi
 • 5 ila 200 e-posta hesabı
 • HTML, PHP ve MySQL
 • WordPress yükleyici
 • SSL ve HTTPS
 • 100 MB – 20 GB disk alanı
 • Yedekler

Cliche en çok özellik barındıran barındırma hizmeti olmasa da, birkaç avantaj sağlar. WordPress otomatik yükleyici, temel becerilere sahip yeni başlayanlar ve manuel yapılandırmalarla ellerini kirletmek istemeyenler için mükemmeldir. Ayrıca, mükemmel bir blog veya web sitesi oluşturmak için zengin bir tema ve eklenti paketi ile doludur. Desteklenen diğer CMS yazılımları arasında Joomla, Drupal, PrestaShop, Concrete5, phpBB, TYPO3, XOOPS ve Coppermine bulunur.

Yalnızca bir web sitesine izin verilir, ancak istediğiniz sayıda alan ve alt alan adınız olabilir. Cliche, tercih ettiğiniz alan adının kullanılabilirliğini kontrol etmeyi kolaylaştırır ve çok çeşitli popüler alan adları sunar (ancak yalnızca bir kısmı ücretsizdir).

Klişe sunucuları bir Danimarka veri merkezi 24 saat teknisyenler tarafından tam olarak yönetilir ve izlenir. bir durum sayfası Cliche’nin web sitesinde bağlantı, destek, kontrol paneli, DNS, web, FTP, posta, veritabanı, ödemeler ve web posta hizmetlerinin çalışma durumunu anlatır.

Fiyatlandırma ve Destek

Cliche Hosting

Cliche teklifleri beş web hosting paketi disk alanı 100 MB’den ( Alfa paketi) 20 GB’a kadar ( Zeta paketi) ve giriş düzeyi Alfa planı dışındaki tüm planlar PHP, MySQL ve SSL / HTTPS ile birlikte gelir.

Ödemek zorunda ilk kurulum ücreti, ama sen yapabilirsin hiçbir ek ücret ödemeden yükseltme veya düşürme. Yapmalısın yıllık planlar için ödeme yap kredi / banka kartı ile, ancak olsun Fikrinizi değiştirmek için 14 gün eğer bir hata yaptığınızı düşünüyorsanız. Ayrıca bir ila dört ay ücretsiz, seçtiğiniz plana bağlı olarak.

Cliche ile iletişim kurmak kolay değil. Şirket, müşteri numaranızı ve pin kodunuzu girmenizi gerektiren çevrimiçi bir form doldurmayı teşvik eder. ne yazık ki, Bunun yerine doğrudan e-posta kanalını denediğimde yanıt gelmedi. Yalnızca kaydolan müşterilerin daha iyi destek aldığını varsayabilirim, ancak kendi kendine destek bölümü kılavuzlar ve SSS’ler içeren.

Cliche Hosting’in maliyeti nedir? Cliche Hosting 0 ile 6 dolar arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Cliche Hosting planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Cliche Hosting daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Cliche Hosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Cliche Hosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? Cliche Hosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Cliche Hosting’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Cliche Hosting rekabete nasıl uyuyor??

CMS desteği dışında birkaç özellik vardır ve kaynak tahsisi en yüksek değildir, ancak Kuzey Avrupa’da ucuz barındırma için, muhtemelen klişeden daha iyi olamazsınız. Bu şirketle kolayca iletişim kurmaya güvenmeyin.

Cliche Hosting makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Uygun fiyatlar
 • WordPress yükleyici ile kolay kurulum
 • Daha yüksek planlarla ücretsiz ek aylar
 • % 99,95 çalışma süresi

Eksileri

 • Küçük disk alanı ayırmaları
 • Sınırlı özellikler ve barındırma hesapları
 • Kötü müşteri desteği ve canlı sohbet yok
 • Aylık paketler sunmaz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me