Keyweb Review 2020 – Denemeye Değer Mi?

Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: Keyweb ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


Keyweb’in tarihi 1997’ye kadar uzanıyor ve onları sektördeki öncülerden biri haline getiriyor. Ancak, zamana ayak uydular ve tekliflerini eklediler ve Mac sunucuları gibi modern ve benzersiz barındırma türlerini içerecek şekilde genişlettiler. Artık Almanya’da bulunan iki veri merkezi var ve 10.000’den fazla kendi sunucusu oluşturdular. VPS, özel, özel bulut ve paylaşılan barındırma gibi birçok farklı barındırma türünden geniş bir yelpazeye sahipler. İngilizce, Rusça, Almanca ve Ukraynaca hizmet vermektedirler..
Keyweb

Özellikleri ve Kullanım Kolaylığı

Keyweb, herhangi bir barındırma gereksinimi için tek elden çözüm sağlayıcısı olmak için çok çalışıyor ve büyük ölçüde başarılı oldu. Bunlar gibi tüm temel özellikleri sunarlar:

 • Ücretsiz bir .de alan adı kaydı
 • SSL sertifikaları
 • E-posta barındırma
 • 24 destek

Ayrıca en iyi hosting sağlayıcısı olarak onları çimento aşağıdaki özellikleri sağlar:

 • Özel Çözümler: İş gereksinimleriniz için ideal adanmış sunucuyu yapılandırmak ve yönetilen bir çözümü tercih etmek için Keyweb uzmanlarına danışabilirsiniz..
 • Kolokasyon: Keyweb, iki gizli ve iki destek tesisi aracılığıyla yedeklilik sağlayan ortak barındırma hizmeti sunar.
 • Mac Hosting: Mac tabanlı bu barındırma, bireysel müşterilerden Mac platformlarında çalışmayı tercih eden yoğun medya işleme ihtiyaçları olan ajanslara kadar herkes için mükemmeldir.
 • Birden fazla dil mevcut: Kullanıcı dostu yönetim arayüzü KeyHelp® Almanca, İngilizce, Rusça, İtalyanca ve Boşnakça dillerinde mevcuttur.

Çözümünüzü yönetmenin ne kadar kolay olacağı büyük ölçüde hangi hosting türünü seçtiğinize bağlı olacaktır.. Keyweb’in göze çarpan özelliklerinden biri, Mac barındırma hizmeti sunan ve hiç şüphesiz onları Mac kullanıcıları için en iyi seçenek haline getirecek tek ana bilgisayarlardan biri olmasıdır.. Şaşırtıcı derecede iyi bir şirket içi araç olan çoğu ürünle kendi mükemmel KeyHelp barındırma yönetimi aracını sağlarlar.

Fiyatlandırma ve destek

Keyweb’de, hepsi çoğunlukla bulut veya özel VPS hizmetleri etrafında dönen çok çeşitli barındırma paketleri var. Doğru seçeneği bulmak için tüm kataloğu incelemeniz biraz zaman alabilir.

Orada para iade garantisi yok, ancak planınızı, bir sonraki faturalandırma tarihinden 14 gün öncesine kadar istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Eğer sen en az iki yıllık bir sözleşme süresi seçin,% 10 indirim alırsınız – Dürüst olmak gerekirse, diğer birçok barındırma sağlayıcılarının size promosyon oranı vermeden önce yalnızca bir yıl gerektirdiğini düşünerek biraz yakın görünüyordu. Dedi ki, görmek için mollified edildi planları uygun fiyatlı indirim olmadan bile – bu durumda, ek indirim sadece bir bonus.

Kullanılabilir faturalandırma dönemleri, gittiğiniz barındırma türüne bağlıdır:

 • Mac Hosting: Temel bir Mini ve daha yoğun Pro planları arasında bölünmüş dört plan vardır. Bir kurulum ücreti vardır ve faturalandırma aylıktır.
 • Keymachine® Pro Sunucusu: Bu, birinci sınıf donanımda çalışan VPS ve özel sunucular serisidir. Aylık olarak faturalandırılır ve tüm özel sunucular için bir kurulum ücreti verilir.
 • Paylaşılan Evsahipliği: Mütevazı kaynaklar, aylık faturalandırma ve kurulum ücreti olmayan tek, uygun fiyatlı bir web barındırma planı.
 • Bulut Barındırma: Temel bulut depolama alanından özel bulut hizmetlerine kadar uzanan bir dizi bulut çözümü. Bulut sunucuları üst düzey, pahalıdır ve kurulum ücreti ile birlikte gelir.
 • Kolokasyon: Kurulum ücretleri ve geniş kapsamlı maliyetler olmadan Keyweb veri merkezlerine yayılmış yedek sunucular.

Keyweb teklifleri bilet, canlı sohbet, ve telefon desteği. Destek personeli şeffaf ve kapsamlı hizmet seviyesi anlaşmalarıyla çok yüksek standartlarda tutulmaktadır.. Tamamen endişesiz bir barındırma deneyimi için genişletilmiş yönetim hizmetleri de satın alabilirsiniz. Destek personeli, hem profesyonel hem de verimli kusursuz hizmet ile her yerde bulabileceğiniz en iyilerden bazılarıdır. Aynı durum diğer müşterilerinin çoğu için de geçerli.

Keyweb’in maliyeti ne kadardır? Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Keyweb planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Keyweb size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Keyweb’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Keyweb’in müşteri desteği ne kadar iyi? Keyweb en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Keyweb’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Keyweb rekabete nasıl uyuyor??

Keyweb’e katılmamak için iyi nedenler düşünmek zor. Uygun olmayabilecekleri tek zaman, CMS’nizle veya önceden yüklenmiş başka bir yazılımla birlikte gelen bir çözüm istiyorsanız. Bunun dışında, çeşitli nişlerde ve rakipsiz destekte bir dizi olağanüstü, yüksek kaliteli barındırma çözümü sunuyorlar.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Benzersiz Mac barındırma ürünleri
 • Üstün destek hizmeti ve SLA’lar
 • Çok çeşitli planlar
 • İyi dil desteği

Eksileri

 • Yalnızca Alman veri merkezleri
 • Önceden yüklenmiş yazılım yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map