Kalp Internet Review 2020 – Buna değer mi?

Heart Internet İngiltere merkezli bir web hosting firmasıdır. Esnek satıcı barındırma paketleri konusunda uzmanlaşmıştır, ancak aynı zamanda bir dizi paylaşılan barındırma, VPS (yönetilen veya yönetilmeyen) ve adanmış sunucu paketleri sunmaktadır. 2004 yılında kurulan Heart Internet, şimdi ülkenin beşinci büyük web barındırma sağlayıcısıdır ve barındırma hizmetleri için çeşitli ödüller kazanmıştır..


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Heart Internet’ler Bayi Pro planı en popüler paketidir. Bu, kendi markanızla özelleştirilebilen Bayi Kontrol Paneline, ücretsiz uzman teknik desteğe ve her zaman güvenilir sunucularına ve ağlarına erişmenizi sağlar. Bayi Pro müşterileri ayrıca ürün ve hizmetlerinde% 50’ye varan indirimler ve şunları içerir:

 • Alan adı kaydı
 • Beyaz etiketli etki alanı kontrol paneli
 • VPS hosting
 • SSL sertifikaları
 • Posta kutusu başına 30 GB’a kadar Microsoft Exchange e-posta barındırma
 • Özel sunucular

Paketleriyle ilgili güzel bir özellik, mevcut müşteri kapasitenizi aşarsanız, tamamen yeni bir sunucu satın almak zorunda kalmayacağınızdır. Sadece tek bir müşteri ekleyebilirsiniz; Eğer olacak yalnızca eklediğiniz her ek web sitesi için ücretlendirilir. Ayrıca, daha fazla müşteri ekledikçe borçlandırılma oranınız düşer, bunun anlamı ne kadar çok müşteriniz varsa, kâr marjınız o kadar artar.

Bayi paketlerinin yanı sıra Heart Internet, paylaşılan, VPS, WordPress ve özel sunucu barındırma hizmetleri de sunar.

Giriş seviyesi paylaşılan barındırma paketleri, alan ve bant genişliği tahsisleri konusunda cömert olmakla birlikte, iddia ettikleri kadar bütçe dostu değildir. Örneğin, Başlangıç ​​Pro planı herhangi bir MySQL veritabanı veya PHP desteği içermez ve sağlanan kurulumlar en popüler uygulamalardan 10’dan biraz fazlası ile sınırlıdır – WordPress’i tamamen ortadan kaldırır. Ayrıca ücretsiz bir alan adı kaydı içermez ve kurulum ücreti vardır.

Bununla birlikte, 1.000 posta kutusu, otomatik yanıtlayıcı ve posta listesi, bu nedenle, katma değer, birçok özel alan adı e-posta adresi gerektiren küçük işletmeler için olabilir. İngiltere pazarında kazandıkları için iyi biliniyorlar 2015 ve 2016 yıllarında ISPA’nın “En İyi Paylaşılan Barındırma” ödülü: Etkileyici uygulamaları, yüksek güvenilirlikleri ve mükemmel güvenlik ve destekleri nedeniyle kalabalığın arasından sıyrıldılar.

Kalp İnternet
Fiyatlandırma ve Destek

Heart Internet’in Reseller Pro paketi aylık veya yıllık olarak ödenebilir; ikincisi size üç aylık ücretsiz hizmete eşit bir indirim sunar. Ayrıca VPS barındırma hizmetleri için yıllık sözleşmeye abone olduğunuzda bir ay ücretsiz. Bununla birlikte, aynı indirim paylaşılan barındırma paketlerini kapsamaz..

Heart Internet’te ücretsiz bir plan yoktur, ancak Paylaşılan hosting paketleriyle 30 günlük para iade garantisi.

Heart Internet ile planlarınızı değiştirmek biraz zahmetli bir iş gibi görünüyor. Doğrudan hesap yönetimi portalından yapamazsınız. Bunun yerine, mevcut barındırma hesabınızı yedeklemeniz ve iptal etmeniz, geçiş yapmak istediğiniz yeni planı satın almanız, ardından her şeyi yeni hesaba yüklemeniz ve alan adınızı devretmeniz gerekir. Bu arada, web sitenizde kesinti yaşanacak.

Onların destek ekibi İngiltere merkezli ve bir bilet sistemi ve canlı sohbet yoluyla 7/24 ulaşılabilir. Bu canlı sohbet ve bilet sistemine ana web sitesinden hemen erişilemez; erişmek için Heart Internet’in Müşteri Alanında oturum açmanız gerekir. Orada ayrıca bir telefon destek hattı da mevcuttur, ancak Heart Internet, daha fazla hesap güvenliği sağladığından ve destek temsilcilerinin ilgili hesap ayrıntılarına daha hızlı erişmesini sağladığı için bilet sistemini veya canlı sohbeti kullanmanızı önerir..

Heart Internet, müşteri desteğine başvurmadan önce, sistem durumunu kontrol etmenizi (herhangi bir sunucu sorunu veya planlanmış bakım periyodu olması durumunda) veya sık sorulan soruların yanıtlarını bulmak için bilgi tabanlarını gözden geçirmenizi önerir. bilgi tabanı oldukça geniştir ve arama işlevinin kullanımı nispeten kolaydır – kullanıcılar tüm soruları yazmak yerine anahtar kelimelerle arama yapmaktan daha iyi olacağını belirtmelidir..

Heart Internet, rekabete nasıl uyuyor??

Heart Internet, yüksek güvenilirliği, satın alınabilirliği ve özelliklerle dolu paketleriyle İngiltere pazarında kendini ayırıyor. Web barındırma işine girmek için düşük maliyetli bir yol arıyorsanız, Bayi Pro paketi mükemmel bir seçimdir.

Artıları

 • Esnek bayi paketleri
 • Ödüllü hosting
 • İngiltere merkezli 7/24 destek.
 • Daha uzun vadede sunulan önemli indirimler

Eksileri

 • Paylaşılan barındırma planlarıyla ücretsiz alan adı yok
 • Paylaşılan barındırma paketleri bütçeye uygun değildir
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me