JustHost Review 2020 – Neden Bu Kadar Karışık Yorumlar Var?

Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: JustHost ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


JustHost ana şirketi Endurance International Group tarafından sahip olunan ve işletilen bir web barındırma sağlayıcısıdır. Amerika Birleşik Devletleri’nin Utah şehrinde bulunan tek bir veri merkezi vardır. JustHost bir bireyler ve yeni başlayanlar için uygun fiyatlı paylaşımlı barındırma çözümü, giriş seviyesi paylaşılan barındırma paketi rekabetçi bir şekilde fiyatlandırıldığından ve hızlı bir şekilde bir web sitesi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeyle dolu olduğundan.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Paylaşılan bir ana bilgisayar olarak JustHost, aşağıdakiler gibi tipik özellikleri sunar:

 • POP3 ve IMAP e-posta desteği
 • E-posta yönlendirme
 • cPanel kurulumu
 • FTP ve SSH erişimi
 • MySQL veritabanları
 • PHP, Python, CGI, Javascript desteği
 • Video ve ses akışı da dahil olmak üzere multimedya desteği

Her plan birlikte gelir ölçülmemiş bant genişliği, artı bir noktaydı ve popüler sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu Weebly’ye erişim yeni başlayanların web sitelerini hızlı bir şekilde kurup çalıştırmalarına yardımcı olmak için. Planlar esas olarak disk alanı, izin verilen barındırılan web siteleri ve e-posta hesabı sayısına göre değişir.

JustHost

JustHost’un sadece tek bir veri merkezi (Utah’ta) vardır, bu nedenle bu uluslararası müşteriler için bir dezavantaj olabilir – mesafe göz önüne alındığında web sitesi yükleme hızları muhtemelen daha yavaş olacaktır. Ancak, bir veri merkezleriyle, çalışma süresi derecelendirmeleri yeterince iyi görünüyor – testlerim ortalama çalışma süresi% 99.97.

Yönetilen WordPress barındırma planlarına sahip olmasalar da, web siteniz için popüler İçerik Yönetim Sistemini (CMS) ayarlamak karmaşık değildir. JustHost uygun bir şekilde bir tıpkı Drupal, Joomla! ve Tiki Wiki gibi diğer popüler CMS’ler için sundukları gibi tek tıklamayla WordPress kurulumu. WordPress için otomatik çekirdek, eklenti ve tema güncellemelerini cPanel aracılığıyla da etkinleştirebilirsiniz. genellikle yalnızca yönetilen WordPress çözümlerinde sunulan katma değer özelliği.

JustHost ayrıca tüm barındırma hesaplarıyla birlikte SimpleScripts içerir, hangi sağlar popüler komut dosyalarının uzun bir listesinin kolay kurulumu phpBB, form posta, sosyal ağ komut dosyaları, osCommerce ve Moodle gibi. Bu, özellikle kendi web sitelerini yönetenler için kullanışlı olacaktır.

Adanmış sunucu ve VPS barındırma seçeneklerini listelerler, ancak web sayfasının altına yerleştirilirler. Muhtemelen bu teklifler JustHost yerine kardeş şirketlerinden birinden geliyor. Bir VPS veya özel sunucu planına yükseltmeyi seçerseniz, JustHost sizi buna göre yeni barındırma hizmetine geçirir.

Fiyatlandırma ve Destek

Paylaşımlı bir barındırma sağlayıcısı olarak, JustHost’un sadece üç planı vardır, bunların hepsi rekabetçi fiyatlıdır. Zorlu fiyatlandırma şemasına dikkat edin: birçok web barındırma sağlayıcısı gibi, JustHost ilk önce müşterileri ikna etmek için çok düşük bir promosyon oranı listeler, ardından ilk dönemden sonra düzenli fiyatlara geri döner.

JustHost, 30-gün para iade garantisi, bu yüzden hizmetlerini biraz deneyebilir ve beğenmediğinize karar verirseniz iptal edebilirsiniz. Bununla birlikte, bu bir uyarı ile birlikte gelir: planınız ücretsiz bir alan adıyla geliyorsa veya herhangi bir eklenti satın aldıysanız, geri ödeme bunu kapsamaz.

JustHost teklifleri Telefon hattı, e-posta ve canlı sohbet şeklinde 7/24 destek. Telefon destek servisini aradığımda, bir dakikadan kısa bir süre içinde bir ajanla bağlantı kurdum. sorularımı hızlı ve bilgili bir şekilde. Canlı sohbet eşit derecede etkileyiciydi, daha da fazla olmasa bile: yarım dakika bekledikten sonra canlı sohbet beni bir destek temsilcisine bağlı olduğum konusunda uyardı. Daha sonra alan adımı taşıma ve WordPress kurma ile ilgili birkaç teknik soruyu yanıtladı. tüm, Müşteri desteğinden oldukça memnun kaldım.

JustHost’un maliyeti nedir? JustHost 4 $ ile 7 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi JustHost planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. JustHost, daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve JustHost’tan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
JustHost’un müşteri desteği ne kadar iyi? JustHost en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, JustHost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

JustHost, rekabete nasıl uyuyor??

JustHost’un paylaşılan barındırma planları, rakiplerinin benzer tekliflerinden daha düşük fiyatlıdır, bu nedenle yeni başlayanlar ve işletmeler için cazip bir seçenek olabilir. Ancak, sadece paylaşılan barındırma yaptıkları göz önüne alındığında, çok fazla büyüme veya daha fazla trafik bekleyen işletmeler başka bir yere bakmaları tavsiye edilir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Ücretsiz komut dosyası kitaplığı ve tek tıklamayla yükleyici
 • Planlarla birlikte Weebly web sitesi oluşturucu
 • 30-gün para iade garantisi
 • Mükemmel telefon ve canlı sohbet desteği

Eksileri

 • Utah’ta bulunan sadece bir veri merkezi
 • Sınırlı plan aralığı nedeniyle ölçeklenebilirlik yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me