Joe’nun Datacenter İnceleme 2020 – Buna değer mi?

ana merkezJoe’nun Datacenter gibi büyük markalar için uygun olmayan küçük bir hosting şirketi Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Joe’nun Veri Merkezi 2008 yılında Joe Morgan tarafından kurulmuştur. Şirketi, Kansas City, Missouri şehir merkezinde bulunan ve özel sunucular, sanal özel sunucular ve kolokasyon hizmetleri sağladığı iki veri merkezi ile kendi tesisini işletiyor ve işletiyor..

Tüm şirket içi hizmetler, Joe’nun Veri Merkezi’nin müşterilerine rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunmasına yardımcı olan şirket içi destek ile desteklenmektedir. Şirketin ana web sitesi İngilizce’yi desteklemektedir, ancak müşteri alanı yirmi beş ek dili desteklemektedir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Joe’nun Veri Merkezi bir çok çeşitli VPS planları seçiminize göre farklılık gösteren:

  • İşletim sistemi şablonu: Arch Linux, CentOS, Debian, Windows 2008, Windows 2012
  • Hesaplama Katmanı: Linux Geliştirme Katmanı veya Linux / Windows Genel Bilgi İşlem Katmanı
  • Bilgi İşlem Seçenekleri: 4 GB – 16 GB RAM ile 1 vCPU – 4 vCPU
  • Depolama: 10 GB – 8 TB

Ayrıca ağ özelliklerinizi seçin (1 ila 4 IP adresi ve 1 ila 1000 Mbps hız) ve ücretsiz gelen bant genişliğinin keyfini çıkarın.

Joe’nun Veri Merkezi de 33 özel sunucu planı ve 6 ortak yerleşim planı. Kolayca yapabilirsiniz herhangi bir zamanda yükseltin veya düşürün bir destek bileti göndererek. Ayrıca, talep etmek için bir destek bileti de gönderebilirsiniz. ücretsiz özel OS yeniden yükleme.

Adından da anlaşılacağı gibi, Joe’nun Datacenter’ın satış noktalarından biri SOC 2 Tip 2 sertifikalı veri merkezi tesisi en yüksek düzeyde kullanılabilirlik, güvenlik, gizlilik, bütünlük ve gizlilik sağlar. Veri gizliliği ve uyumluluk bakış açısından, bu sağlayıcının PCI-DSS / HIPAA ile uyumlu.

Fiyatlandırma ve Destek

Joe’nun Veri Merkezi

başlangıç ​​VPS planı oldukça ucuz, PayPal, kredi kartı, eCheck, havale ve hatta Bitcoin ile aylık olarak ABD doları olarak ödeme yapabilirsiniz. Ne yazık ki, Joe’nun Veri Merkezi hiçbir koşulda para iadesi yapmaz.

Yapabilirsin bu şirketin müşteri destek ekibiyle iletişim kurun telefon, destek bileti veya e-posta yoluyla. Facebook, Twitter ve LinkedIn de iletişim kanalları olarak listelenmesine rağmen, Facebook mesajlarım yanıt vermiyor. Kendi kendine desteğe başvurmanız gerekiyorsa, bilgi tabanı birkaç yararlı makale ve öğretici içerir. Servis sayfalarının her birinin altındaki Sizi doğrudan bilgi tabanının uygun alanına götürecek olan SSS bölümünü bile tıklayabilirsiniz..

Joe’nun Datacenter maliyeti ne kadardır? Joe’nun Datacenter değeri en yüksekten en düşüğe doğru birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Joe’nun Datacenter planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Joe’nun Veri Merkezi daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Elbette ihtiyaçlarınız değişebilir ve Joe’nun Veri Merkezi’nden bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Joe’nun Datacenter’ın müşteri desteği ne kadar iyi? Joe’nun Datacenter en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Joe’nun Datacenter’ın radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Joe’nun Veri Merkezi rekabete nasıl uyuyor??

Bu sağlayıcının web sitesinde ve Facebook sayfasındaki referanslara bakılırsa, iyi bir iş çıkarıyor olmalıdır. Güvenilir ve uygun fiyatlı VPS, özel sunucular ve kolokasyon hizmetleri için şirkete bir şans verebilirsiniz. Hiçbir koşulda geri ödeme alma olasılığınızın düşük olduğunu unutmayın..

Joe’nun Veri Merkezi makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

  • 11 yıllık endüstri deneyimi
  • SOC 2 Tip 2 sertifikalı ve PCI-DSS / HIPAA uyumlu veri merkezi
  • Uygun fiyatlandırma
  • Gereksiz özelliklere sahip çok bağlantılı ağ

Eksileri

  • Çalışma süresi garantisi yok
  • İade yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me