JaguarPC Review 2020 – Çalışma Süresi Garantisine İnanıyor musunuz?

JaguarPC, yirmi yıldır Amerika Birleşik Devletleri’nde önde gelen bir web barındırma sağlayıcısıdır. Aslında, şirket 1998’de faaliyete geçtiklerinden beri dünyanın en iyi web barındırma sağlayıcılarının sıralama listelerinde sürekli olarak yer aldı. ABD merkezli bu barındırma sağlayıcısı İngiltere, Brezilya, Kanada, Hindistan ve Malezya’da da önemli bir varlığa sahip. . Kamu ve özel sektörde yüz binlerce müşteriye Kuzey Amerika ve İngiltere’deki ofislerinden hizmet veriyorlar. Şu anda, web siteleri ve hizmetleri yalnızca İngilizce olarak sunulmaktadır.


JaguarPC

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

JaguarPC’nin platformu yeni başlayanlar için bile nispeten kolaydır. Hosting çözümleri aşağıdaki özellikleri içerir:

 • Günlük yedeklemeler – JaguarPC, kuruluşunuzun kritik önemdeki bilgilerini güvende tutmak için kendilerini barındırma markası olarak sunar. Bir saldırıdan sonra veya bir felaket durumunda bile web sitenize erişmenize yardımcı olmak için günlük yedeklemeler yaparlar..
 • % 100 çalışma süresi ve ağ garantisi – Alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan JaguarPC, barındırdıkları her web sitesi için% 100 çalışma süresi sağlamak için gerekli tüm araçlara sahiptir. Kendilerini eşsiz güvenilirlik ve% 100 ağ bağlantısı gerektiğinde yönelecek lider tedarikçi olarak pazarlarlar.
 • Ücretsiz alan adı transferi – JaguarPC, eski barındırma sağlayıcınızdan web sitesi geçişlerini sıfır maliyetle gerçekleştirir. Süreç sorunsuz ve verimli olduğundan minimum duruş süresine sahip olursunuz.
 • BoldGrid web sitesi oluşturucu – Bu sürükle ve bırak oluşturucu, her paylaşılan barındırma planına dahildir ve yalnızca birkaç dakika içinde bir WordPress web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.
 • Evreleme ortamları – Bu, web sitenizin yayına girmeden önce görünümünü ve izlenimini test etmenizi sağlayan nadir bulunan bir özelliktir.
 • 450+ önceden yüklenmiş uygulama – Web sitesi oluşturma sürecini kolaylaştırmak için, JaguarPC web sitenizin işlevselliğini artırmak için kullanabileceğiniz yüzlerce ücretsiz üçüncü taraf uygulaması ekledi.
 • Ücretsiz Let’s Encrypt SSL sertifikaları – Bu, günümüzün SEO manzarasında olması gereken bir şey, bu nedenle JaguarPC’nin bunu paketlerinin bir parçası olarak içermesi şanslı.

Sonuçta, JaguarPC’nin paketlerini inanılmaz derecede zengin özelliklere sahip ve güvenilir buldum. Yakın zamanda ağ altyapılarını Birleşik Krallık’ı içerecek şekilde genişletmişlerdir, ancak bu noktada bu yeni veri merkezinden yalnızca paylaşılan barındırma, bayi barındırma ve yönetim hizmetleri sunmaktadırlar. Maalesef şu anda Kuzey Amerika ve Avrupa dışında kıtalarda veri merkezi yok.

Fiyatlandırma ve Destek

Dünyanın en saygın web barındırma sağlayıcılarından biri olan JaguarPC’nin barındırma çözümleri başlangıçta beklediğiniz kadar pahalı değil. Aslında, belki de şirketin büyüklüğü ne kadar büyükse, barındırma abonelik maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir, onları yapmak en uygun fiyatlı satıcılardan biri Birleşik Devletlerde. Operasyonlarını başlattıktan bu yana 20 yıl geçti, ancak hala Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en hızlı büyüyen barındırma sağlayıcılarından biri.

JaguarPC’nin ücretsiz deneme sürümleri veya web barındırma planlarından herhangi birinin ücretsiz sürümü yoktur. Bunun yerine, para iade garantisi müşteri tabanına kalite güvencesi olarak hizmet etmek.

JaguarPC’nin teknik destek ekibi Uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzmanlara ev sahipliği yapmak. Bu ekibe aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz: canlı sohbet JaguarPC web sitesinde, telefon, veya E-posta. Şirketin müşterileri için desteği uzun yıllardır birçok kişinin bu sağlayıcıyı tüm barındırma ihtiyaçları için seçmesinin en büyük nedeni olmuştur. Bununla birlikte, JaguarPC’nin bilet sistemi son yıllarda zorluklarla ve bitmeyen müşteri şikayetleriyle gölgelendi. Bir haftalık bir süre içinde birkaç bilet açtım ve hiçbiri o hafta içinde yanıtlanmadı. Bununla birlikte, telefon destek hattını aradığımda, destek personelinden biriyle bağlantı kurmak uzun sürmedi. Konuşma hoş oldu ve sorgularımın çoğu ele alındı.

JaguarPC, rekabete nasıl uyuyor??

JaguarPC deneyim ve üstün hosting çözümleri bir karışımı isteyen herhangi bir işletme sahibi için go-to hosting sağlayıcısıdır. JaguarPC’nin hala ABD’deki en hızlı büyüyen hosting çözümleri sağlayıcılarından biri olması, her boyuttaki işletme için mükemmel barındırmalarının açık bir kanıtıdır..

Artıları

 • Sunulan çözümlerden memnun kalmazsanız para iade garantisi
 • Uygun fiyat ve deneyim kombinasyonu
 • Zaman testli,% 100 kesintisiz çalışma garantisi
 • Ücretsiz ve hızlı web sitesi geçişleri

Eksileri

 • Canlı sohbet yalnızca çalışma saatlerinde kullanılabilir
 • Etkisiz biletleme sistemi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map