IWF Hosting İnceleme 2020 – Gerçekten Güvenebilir miyim?

IWF-hosting-mineiWF Hosting gayet iyi, ama gayet iyi değil. İWF Hosting iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


H4Y Technologies LLC, 2009 yılında iWF Hosting’i satın alarak ayrı bir marka olarak entegre etti. Ana şirket 2001 yılından bu yana web hosting sektöründe lider bir isim olmuştur.

iWF Hosting, paylaşılan ve bayi barındırma artı kolokasyon, VPS ve özel sunucularda uzmanlaşmıştır. Hizmetlerinin gücünü ve kaynaklarını kullanarak sunar. ABD’de coğrafi olarak dağıtılmış beş veri merkezi tesisi.

İWF Hosting web sitesi İngilizce’dir, ancak müşteri portalı yirmi beş ek dili desteklemektedir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

iWF Hosting teklifleri 5 paylaşılan barındırma planı, 5 bayi barındırma planı, 10 özel sunucu planı, 5 VPS planı, ve 24 ortak yerleşim barındırma planı artı SSL sertifikaları ve alan adı tescil / transfer hizmetleri.

Bu sağlayıcının paylaşılan barındırma planları miktarı bakımından farklılık gösterir RAID 10 SSD disk alanı (10 ila 30 GB), bant genişliği (200 ila 600 GB), alt alan sayısı (100 ila sınırsız), ek alan (15 ila sınırsız) ve park edilmiş alan (10 ila sınırsız). Tüm bu planlar bir % 99,9 kesintisiz çalışma HDS’si ve gel:

 • Hızlı ve güvenli CloudLinux İşletim Sistemi
 • Ücretsiz Comodo SSL sertifikaları
 • FTP / SFTP ile cPanel
 • PHP sürümü ve uzantı seçici
 • Raylar üzerinde yakut
 • SSH ve Python
 • CGI ve Perl
 • Özel hata sayfaları

Paylaşılan barındırma planları AWStats ve Webalizer web trafiği analizi ve Softaculous otomatik yükleyici (300+ komut dosyası için).

İWF Hosting’in paylaşılan barındırma ortamının yoğunluğu ve kararlılığı, CPanel ile CloudLinux yenilikçi Hafif Sanal Ortam. Bu, kaynak kullanımındaki ani artışların tüm sunucuyu devralmamasını sağlar.

Şirket ayrıca Cloudflare CDN web sitenizin ziyaretçilerine yakın içeriği önbelleğe alarak sayfa yükleme hızlarınızı artırmak için. Düşük bir aylık ücret karşılığında, Railgun yükseltmesi önbelleğe alınmamış sayfalarınızın dağıtımını önemli ölçüde hızlandırmak için.

Fiyatlandırma ve Destek

iWF Barındırma paylaşılan barındırma planları rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır. Bu planlar için aylık, altı aylık veya yıllık olarak ABD Doları cinsinden ödeme yapabilirsiniz ve şirket kredi kartları, PayPal, çek / havale ve Bitcoin ile ödeme kabul eder. Paylaşılan hosting müşterileri çok cömert olsun 60 günlük para iade garantisi.

Şirketin müşteri destek ekibine telefon, bilet sistemi veya canlı sohbet sistemi ile ulaşabilirsiniz.. Canlı sohbeti denediğimde sorularım hemen cevaplandı:

IWF-hosting-destek

Kendi kendine yardım araçları açısından, iWF Hosting bir iyi organize edilmiş bilgi tabanı Kendinizi desteklemenize yardımcı olacak.

İWF Hosting’in maliyeti nedir? İWF Hosting 5 ila 16 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi iWF Hosting planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. iWF Hosting daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve iWF Hosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
İWF Hosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? İWF Hosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmıyor. Ancak bu, iWF Hosting’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

İWF Hosting rekabete nasıl uyuyor??

iWF Hosting sağlar rekabetçi fiyatlı paylaşılan barındırma planları çok cömertçe destekleniyor 60 günlük para iade garantisi.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Zengin özelliklere sahip barındırma planları
 • Hızlı müşteri desteği
 • 60 günlük para iade garantisi
 • Coğrafi olarak dağıtılmış beş ABD tabanlı veri merkezi

Eksileri

 • Sadece USD cinsinden ödemeler kabul edilir
 • Düşük% 99,9 garantili çalışma süresi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me