IWeb Hosting İnceleme 2020 – Çok Popüler, ama Herhangi İyi mi?

iWeb Hosting gayet iyi, ama gayet iyi değil. İWeb Hosting iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


iWebHosting, web sitesi altında BT altyapı çözümleri sunan Kanada merkezli iWeb ile karıştırılmaması gereken iWeb.com, Brezilya ve ABD’de önemli bir pazar payına sahip bir hosting sağlayıcısıdır. paylaşılan barındırma, VPS, satıcılar ve özel sunucular ABD ve Brezilya’da bulunan iki veri merkezinden. İWebHosting web sitesi İngilizce, Portekizce ve Fransızca dillerinde mevcuttur.

iweb-hosting-mine

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

iWebHosting barındırma çözümleri aşağıdaki standart özellikleri içerir:

 • Ücretsiz alan adı
 • Sınırsız trafik
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • Softaculous tek tıklamayla yükleyici
 • cPanel veya Plesk kontrol panelleri
 • Sınırsız FTP
 • DDoS Koruması

iWebHosting’in iki sunucu konumu vardır: Brezilya ve ABD’de. Şirket her zaman yeni teknoloji gelişmeye devam ederken en iyi barındırma hizmetlerini sunmak için veri merkezi olanaklarını güncelliyor. Onun veri merkezleri KMV sunucuları barındırır güvenli bios düzeyinde erişim ve sunucuların ve ağ cihazlarının tam kontrolünün sağlanması.

sunucular çoğu yazılımla uyumludur, ve hem Linux hem de Windows işletim sistemi platformlarını kullanın. Dahası, VPS çözümü WHMCS, Complete API ve cPanel kontrol panelini içerir.

iWebHosting kafanızı karıştırabilecek çok çeşitli hosting çözümleri sunar. Paketlerini kullanılan işletim sistemine (Windows veya Linux) ve kullanılan kontrol paneline (cPanel veya Plesk) göre sınıflandırır. Ancak, içerilen özellikler bir plandan diğerine neredeyse hiç farklı değildir.

Bununla birlikte, satıcı ayrıca oyun siteleri için özel bir çözüm. Cloud Game Server çözümü, oyuncular için mükemmel sunucuyu nasıl tasarlayacağını anlayan programcıları tarafından tasarlanmıştır. Bu tedarikçinin en temel oyun planı, Intel (R) Xeon (R) CPU E5606, CPU Garantili (GHZ) 1x 3.70, 20GB disk alanı, 1GB garantili bellek, bir özel IPv4 IP adresi ve Cisco 5520 korumasını içerir..

iWebHosting şunları sağlar tüm sistemlerinin otomatik güncellemeleri. Ayrıca otomatik günlük yedeklemeler sunar tüm hosting müşterilerine. O 30 adede kadar yedek kopya tutar ve yalnızca birkaç fare tıklamasıyla, bir felaketten sonra kaybetmeniz durumunda web sitesi verilerinizi tamamen geri yükleyebilirsiniz.

iWebHosting yaklaşık% 99,9 çalışma süresi sunar. En son kullanılabilirlik istatistikleri hakkında bilgi web sitesinde mevcuttur.

Fiyatlandırma ve Destek

Bu satıcının zaman testli çalışma süresini ve barındırma planlarında içerdiği özellikler dizisini dikkate alırsanız, barındırma planlarının nispeten ucuz. Dahası, ilk kez cazip ilk ücretleri ancak diğer birçok gizli ücreti olan diğer satıcıların aksine, iWebHosting’in hiçbir gizli maliyet olmadan basit fiyatlandırma.

Satıcı teklifleri yalnızca aydan aya faturalandırma döngüleri. Barındırma Fiyatlar Brezilya web sitesinde gerçek olarak listelenmiştir. Satıcı, hizmetlerinden memnun olmayan ilk müşteriler için, 30-gün para iade garantisi.

iweb-hosting-destek

Müşteri masasına başvurabilirsiniz telefon, e-posta, canlı sohbet ve bilet sistemi aracılığıyla. 7/24/365 etkin destek masası mevcuttur.

Bununla birlikte, satıcının canlı sohbet desteği çok etkili görünmüyor kullanıcıların ihtiyaç duydukları yardımı almalarını sağlamaktır. Canlı sohbet yoluyla bir konuşma başlatmayı denedim ama bir yanıt alamadım. Satıcı yaklaşık 24 saat sonra daha fazla bilgi isteyen bir takip e-postası gönderdi, ancak sorularımın hiçbirini tam olarak yanıtlamadı.

İWebHosting’in web sitesinde bir bilgi tabanı olmasına rağmen, 10’dan az makale / öğretici vardır.

İWeb Hosting rekabete nasıl uyuyor??

İWebHosting’in faaliyete geçmesinden bu yana 15 yıldan fazla bir süredir, hosting firması sadece Brezilya’da değil, ABD’de ve dünyadaki diğer bazı ülkelerde de müşterilerini büyütmeye devam ediyor. Şirket, her büyüklükteki işletmeye mükemmel barındırma çözümleri sunmak için son teknoloji barındırma altyapısına yatırım yapmaya devam ediyor. Oyuncular için özel sunucu çözümü, oyun web sitesi sahiplerine çekici bir seçenek haline getiriyor.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • % 99,9 ağ çalışma süresi garantisi
 • Özel oyun sunucuları çözümü
 • Otomatik günlük yedekleme hizmetleri
 • 30-gün para iade garantisi

Eksileri

 • Kafa karıştırıcı olabilecek birçok barındırma seçeneği
 • Destek ekibinin canlı sohbette bile yanıt vermesi biraz zaman alıyor
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me