ISPRIME Review 2020 – Hype Kadar Canlı mı?

ISPRIME, ABD ve AB’deki müşterilere premium yedeklemeler, güvenlik ve CDN’nin yanı sıra yönetilen özel sunucular, VPS ve çıplak metal sunucular sunan önde gelen bir web barındırma şirketidir. Şirket,% 100 ağ çalışma süresi sağlayan güçlü Dell donanımıyla son teknoloji tesislere sahiptir.
ISPRIME1


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Onların tamamen yönetilen barındırma paketleri, güçlü ve güvenli donanım elde edersiniz yüksek performans ve iş sürekliliği için tasarlanmış bir dizi özelliğe sahiptir. Onların seçimi DELL PowerEdge Sunucuları 1 GBit ağlarda çalışır ve RAID depolama, kapalı kalma süresinin bir faktör olmadığı anlamına gelir. Ayrıca, işinizi büyütmeye odaklanabilmeniz için mimari, kapasite planlama ve sunucu optimizasyonu alabilen özel bir destek ekibine de sahiptirler..

Küçük bir işletme veya yeni bir işletme işletiyorsanız, yönetilen Sanal özel sunucular. İşletmeleriyle birlikte büyüyen esnek VPS çözümleri isteyen müşteriler için uygundur. Başlangıç ​​paketleriyle 1 vCPU, 1 GB RAM, 25 GB disk alanı ve 1 TB aylık bant genişliği elde edersiniz. 300 GB Depolama ve 10 TB ile 10 vCPU’ya kadar ölçeklendirebilirsiniz. Her yapılandırmada, SSH ve çalışma süresi garantisi ile tam kök erişimine sahip olursunuz.

Çıplak metal sunucuları kesinti süresi olmayan yüksek performanslı sunucular isteyen müşteriler için diğer seçenektir. Dell PowerEdge donanımında çalışan, teknoloji meraklısı geliştiriciler veya cesur olanlar için uygundur. Kurulumu hızlı. Tercih ettiğiniz işletim sistemini de seçebilirsiniz.

PowerEdge Standard onların tanıtım planıdır. Dört çekirdekli, 2,50 GHz CPUS, 4 GB RAM, iki x 146 GB SAS depolama ve 2 TB bant genişliği ile geliyor. Diğer planlar PowerEdge Geliştirilmiş, PowerEdge Geliştirilmiş+, PowerEdge Performansı, ve PowerEdge Performansı+ artımlı özelliklere sahip. Spektrumun üst ucunda PowerEdge Özel 24 çekirdekli, 2.93 GHz CPU, 192 GB AM, 24 x 240 GB SSD depolama ve 500 TB.

Yönetilen sunucular daha az uygulamalı yaklaşımı tercih eden müşteriler için de kullanılabilir. E-ticaret satıcıları, orta ölçekli işletmeler ve barındırma teknik yönlerine değil, iş dünyasına daha fazla odaklanmak isteyen ajanslar için uygundurlar. 6 Çekirdekli Intel Xeon sunucularıyla 12 GB RAM DDR3, 2 X 250GB SSD ve aylık 5 TB bant genişliği elde edersiniz.

Zorlu uygulamalar için daha fazla RAM ve depolama alanına sahip özel yönetilen bir sunucu da sipariş edebilirsiniz. Herhangi bir paketle, hızlı sorun yanıtı ve izlemesi, hızlı donanım değiştirme işlemleri ve kesinti süresi olmadığından emin olabilirsiniz. Sunucuları optimize edecek, yazılımı ekleyecek ve sistem güncellemelerini gerçekleştirecek özel bir destek ekibine atanacaksınız.

ISPRIME, sezgisel bir kontrol paneliyle basit ve mobil uyumlu bir web sitesine sahiptir. Müşterilerin tercih ettikleri işletim sistemi ve sunucu yapılandırmalarını seçmelerine izin vermelerini seviyorum. Kurulum hızlı. Her hizmet sayfasında yükselme veya net avantajlar olmadan, planları karşılaştırarak ve bir barındırma paketi sipariş ederken sorun yaşamamanız gerekir.

Fiyatlandırma ve Destek

Fiyatlarına bakarak, ISPRIME’nin esnek yapılandırmalar, öncelik desteği ve sıfır kesinti süresi gerektiren üst düzey müşterileri hedeflediğini söyleyebilirsiniz.. Müşteriler aylık bazda veya yıllık olarak ödeme yapabilir. Para bir sorun değilse, hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Makul bir ücret karşılığında, aşağıdaki gibi premium katma değerli hizmetler de sunarlar:

 • Yönetilen depolama alanı – şirketinizin ihtiyacına göre büyüyen doğrudan bağlı depolama veya ağa bağlı depolama gibi iş depolama çözümleri geliştirip özelleştiriyorlar.
 • Yönetilen veritabanları – veritabanı yöneticileri MySQL’inizin optimum performansını sağlamak için gerçek zamanlı izleme, kümeleme ve yük dengeleme yapacaktır. PostgreSQL ve Mongodb veritabanları.
 • Yönetilen yedeklemeler – tesis dışı sunucu yedeklemeleri, yanlışlıkla silinme, sabit sürücü arızası veya felaketlerden kaynaklanan veri kaybına karşı sizi korur.
 • Yönetilen güvenlik – DDoS saldırıları ve diğer çevrimiçi tehditlerle mücadele etmek için güvenlikle ilgili çeşitli araçlar sağlarlar.

Güler yüzlü satış, fatura ve destek ekibiyle ISPRIME, ihtiyaç duyduğunuz cevapları ve desteği hemen sağlayabilir. Sadece onların telefon açın, bilet açın veya canlı sohbet başlatın yardıma ihtiyacınız olduğunda. Satış ve faturalandırma ekipleri Pazartesi-Cuma günleri 09: 00-17: 00 (EST) arasında, teknik destek 7/24 hizmetinizdedir. Hızlı ve duyarlı, yerinde teknisyenleri sunucu sorunlarını dakikalar içinde çözebilir ve hasarlı donanımı bir saat içinde değiştirebilir.

Bunun üzerine, ISPRIME web hosting çeşitli yönlerini kapsayan harika bir bilgili tabanı vardır. Web alanınızı nasıl yöneteceğinizi, DNS’inizi nasıl yapılandıracağınızı, bir veritabanını nasıl kuracağınızı ve FTP kullanarak diğer şeylerin yanı sıra dosyaları nasıl aktarabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu yüzden cevaplar için bu bölüme de baktığınızdan emin olun..

ISPRIME rekabete nasıl uyuyor??

ISPRIME, esnek destek düzeylerine ve tüm düzeylerde para iade garantisine sahip özel sunucular da dahil olmak üzere iyi barındırma paketleri sunar.

Artıları

 • 7/24 telefon ve bilet desteği
 • Günlük Site Dışı Yedeklemeler
 • Tam sunucu yönetimi
 • % 100 ağ çalışma süresi
 • Para iade garantisi

Eksileri

 • Paylaşılan barındırma planı yok
 • Oldukça pahalı
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map