Ionblade Review 2020 – Standartlarımıza Uygun mu?

Ionblade-mineIonblade, sadece büyük markalar için uygun olmayan küçük bir hosting şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Ionblade 2008 yılında Pasadena, California, ABD’de kuruldu. SSD barındırma, paylaşılan barındırma, CMS barındırma, bayi barındırma, VPS, bulut barındırma ve özel sunucular dahil olmak üzere rekabetçi fiyatlarla birden çok web barındırma çözümü sunar.

Şirket var üç Katman 3 veri merkezi ABD ve Kanada’da ve mükemmel müşteri desteği ile dünya çapında binlerce müşteriye (ancak çoğunlukla Kuzey Amerika’da) hizmet vermektedir..

Ionblade’in İngilizce web sitesinde gezinmek kolaydır.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Ionblade, aşağıdaki temel özellikleri içeren etkileyici bir dizi özellikli barındırma planı sunar:

 • % 9 kesintisiz çalışma garantisi
 • SSL şifrelemesi
 • Sınırsız e-posta, FTP hesapları ve eklenti alanları
 • SSD disk depolama
 • cPanel / WHM
 • DDoS koruması
 • Web Sitesi Oluşturucu
 • Günlük yedeklemeler
 • PhpMyAdmin ile sınırsız MySQL veritabanı

Ionblade, en son sürüme tam erişim de dahil olmak üzere minimum sürede minimum çaba ile sağlam bir web sitesi oluşturmak için gerekli tüm araçları sağlar. cPanel.

ionblade-özellikler

Ionblade en kendi web sitesi oluşturucu basit, zengin özelliklere sahip ve özelleştirilebilir. Son derece sezgisel bir arayüze, resim düzenleyiciye, yerleşik arama motoruna, varsayılan şablonlara, platformlar arası uyumluluğa ve sosyal medya desteğine sahiptir. Hiç HTML bilgisi olmadan, öğeleri sürükleyip bırakarak hızlı bir şekilde değiştirebilir veya alt menüler oluşturabilirsiniz. Daha fazla teknoloji meraklısı kullanıcı özel HTML, JavaScript ve CSS kodunun içerik bloklarını ekleyebilir.

Tüm planlar sağlamasına rağmen DDoS koruması, Ionblade, 500 sayfaya kadar tarama ve FTP taramaları gerçekleştirme gibi kötü amaçlı yazılımlara ve virüslere karşı koruma sağlamak için ek paketler sunar.

Web’deki varlığınızı büyütmek istediğinizde, Ionblade’in bulut, VPS ve e-ticaret barındırma paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

Ionblade’in barındırma paketleri tüm şekil ve boyutlarda gelir. standart paylaşımlı hosting planları paranızın karşılığını verir özellikleri göz önünde bulundurarak PayPal veya büyük kredi kartlarını kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca bazı iyi freebies olsun ücretsiz SSL şifrelemesi, ücretsiz Linux tabanlı web sitesi ve alan adı taşıma, ve bir ücretsiz alan adı.

Yeni aboneler (özel sunucu müşterileri hariç) 30-gün para iade garantisi ilk ay içinde bir şeyler ters giderse, bu sizin taahhüdünüzü ortadan kaldırır.

Destek açısından, Ionblade 7/24 özel canlı sohbet desteği artı e-posta ve bilet desteği. Ayrıca bir uzmana telefonla da ulaşabilirsiniz. Konuştuğum ajan (lar) tüm sorularımı neredeyse anında cevaplamayı başardı:

ionblade destek

Destek personeli tarafından sağlanan hizmet, aşağıdakileri içeren öz destek kaynakları ile tamamlanmaktadır: oldukça kapsamlı bilgi tabanı.

Ionblade’in maliyeti nedir? Ionblade 5,95 $ ile 18,99 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Ionblade planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Ionblade, daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Ionblade’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Ionblade’in müşteri desteği ne kadar iyi? Ionblade en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Ionblade’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Ionblade rekabete nasıl uyuyor??

Ionblade, sağlam altyapı ile desteklenen etkileyici bir özellik paketli barındırma ürünleri kataloğuna sahiptir. Hosting planları hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için uygundur ve müşteri desteği rakipsizdir.

Ionblade, makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • 30-gün para iade garantisi
 • SSD disk depolama
 • Uygun fiyatlar
 • Profesyonel web sitesi oluşturucu
 • % 9 ağ çalışma süresi SLA’sı

Eksileri

 • Windows barındırma yok
 • Para iade garantisi, özel sunucular için geçerli değildir
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me