IOFLOOD İnceleme 2020 – Underrated mı?

IOFLOODIOFLOOD, sadece büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


2009 yılında kurulan IOFLOOD, web sitesi barındırma sahnesinde nispeten yeni bir oyuncu. Yalnızca ayrılmış sunucular sağlarlar, paylaşılan ve sanal özel sunucular sunan şirketlerle ortaklık kursalar da. Arizona, Phoenix’teki Seviye III veri merkezinde kendi sunucularını işletiyorlar ve işletiyorlar. Web siteleri ve destek İngilizce’dir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

IOFLOOD günlük kullanıcılara yönelik bir web sitesi barındırma sağlayıcısı değildir. Özellikle büyük trafik hacmi veya karmaşık barındırma ihtiyaçları olan işletmeler için tasarlanmıştır. Yalnızca özel sunucular ve en yüksek kalitede donanım sağlarlar.

Standart hizmetlerinin bir parçası olarak, özel sunucu kiralamalarında aşağıdaki özellikleri içerirler:

 • Her sunucu için beş IP, ek satın alınabilir
 • Yirmi dört ile yetmiş iki saat arasındaki kurulum süresi
 • Gelen trafik ücretsiz
 • Supermicro veya Dell sunucu sınıfı anakartlar
 • Seviye III veri merkezlerinde sıralanan sunucular

IOFLOOD, bir Phoenix veri merkezinde kendi kafeslerinde bulunan üst sınıf donanımı kullanır. Diğer pek çok şirketin aksine, diğer şirketlerin sunucularını satmazlar ve yönetimi dış kaynak kullanmazlar. Mühendislerden oluşan ekipler, 7/24 site içi ve dışı sunucuları yönetir, bu da sorunlara hızlı yanıt süresinin ve daha yüksek web sitesi hızlarının keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Yalnızca kendi sunucularında kullanacakları donanımı kullanmayı taahhüt ederler, ör.., Kararlılık için Dell veya Supermicro sunucu sınıfı anakartlar, güvenilirlik ve hız için Hitachi veya Western Digital sabit sürücüler ve yüksek performans için Intel işlemciler.

IOFLOOD hakkında gerçekten sevdiğim şey esneklikleri. Bir dizi temel konfigürasyon sağlarlar; Mega Çift CPU, Temel Çift CPU, Mega Tek CPU, Prime Tek CPU, Temel Tek CPU ve Başlangıç ​​Sunucusu, ayrıca her paketi özelleştirmenize izin verir ihyaç olduğu gibi. Örneğin, teslim alındıktan sonra sunucuyu yapılandırmak, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli yollar vardır: sabit sürücü boyutu, ekstra sabit sürücüler, RAID seçenekleri, disk bölümleme, işletim sistemi ve çok daha fazlası.

Kurulumu sorunsuz bir süreçtir. Tüm bu özelleştirmelerle bile, yirmi dört ila yetmiş iki saat içinde yaşamanı sağla. IOFLOOD web sitesi, yeni başlayanlar veya yeni web sitesi sahipleri için karmaşık ve üst düzey olsa da, süreç kurumsal düzeydeki işletmeler için basittir ve% 100 çevrimiçi olarak yapılabilir.

Fiyatlandırma ve Destek

IOFLOOD bir dizi özel sunucu tabanı paketi ve özelleştirmeler sunar, yani çoğu bütçeye ve işletme ihtiyaçlarına uygun bir fiyat noktası vardır. Yine de, özel sunucuların temel paketlerinin fiyatı, benzer hizmetler sunan diğer ABD şirketleriyle uyumludur. Daha ne, IOFLOOD’un kaliteye olan bağlılığı.

Faturalandırma yalnızca aylık bir döngüde yapılabilir. Daha uzun süreli satın alma için herhangi bir teşvik veya ücretsiz deneme yoktur. Bahsedilen, 15 günlük para iade garantisi sunuyorlar bu, gerekli kurulum süresi nedeniyle özel sunucular için alışılmadık bir durumdur. Ayrıca istediğiniz zaman yükseltme veya sürüm düşürme olanağı sağlar.

İlk bakışta, IOFLOOD’un müşteri hizmetleri yalnızca e-posta desteği sunduğundan sınırlıdır. Bu ideal olmasa da şunu söylemeliyim, Bu şirket problem çözmede harika. E-postalara çok hızlı bir şekilde yanıt verirler ve genellikle birkaç dakika içinde sorunları çözerler. Genellikle canlı sohbet seçeneğini görmeyi severim, ancak desteklerinin kalitesinden eminim ve her zaman kibar, yardımsever ve zamanında bir yanıt alacağımı biliyorum.

IOFLOOD’un maliyeti ne kadardır? IOFLOOD, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi IOFLOOD planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. IOFLOOD daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve IOFLOOD’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
IOFLOOD’un müşteri desteği ne kadar iyi? IOFLOOD en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ancak bu, IOFLOOD’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

IOFLOOD yarışmayla nasıl eşleşir??

IOFLOOD, girişimcilere en kaliteli sunucuları sağlama konusunda tutkulu olan bir sunucu tutkunları ekibidir. Seviye III veri merkezinde kendi sunucularını yönetiyorlar.

IOFLOOD makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Rekabetçi fiyatlandırma teklifleri
 • Mükemmel müşteri hizmeti ve teknik destek
 • Aylık fiyatlandırma
 • 15 günlük para iade garantisi

Eksileri

 • Yalnızca e-posta desteği, canlı sohbet veya telefon yok
 • Daha uzun vadeli sözleşmelerde indirim yapılmaz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map