IHC Review 2020 – Buna Değer Mi?

Giriş

İHK


Facebook sayfasına göre, IHC 5 Mayıs 2009 tarihinde kuruldu. Bu Moskova merkezli web hosting şirketi paylaşımlı hosting, bayi hosting, VPS, VDS ve özel sunucular sunmaktadır. Ayrıca etki alanı kaydı, yedekleme, IP, lisanslar, antivirüs, bilgisayar korsanlığına karşı web sitesi koruması ve SSL sertifikaları gibi çeşitli ek hizmetler de sunar. IHC’nin web sitesi Rusça’yı destekliyor.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

IHC, IHC paneliyle 4 ve her biri cPanel ve ISPmanager ile 3 paylaşılan barındırma planı, 1 paylaşılan premium barındırma planı, 3 satıcı barındırma planı, 5 OpenVZ Linux VPS, 3 Hyper-V Windows VPS, 7 KVM VDS, 10 Xeon ayrılmış sunucu ve 11 Çift Xeon ayrılmış sunucu. IHC paneli ile şirketin 4 paylaşılan barındırma planı

 • 1-40 barındırılan site
 • 1000MB-20000MB SSD NVMe disk alanı
 • Sınırsız trafik
 • SSL sertifikasını şifreleyelim
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • PHP desteği (v5.2-7.4)
 • Destek olmak
 • DNS desteği

Alacaksın ücretsiz .ru alan adı sırasıyla yıllık, altı aylık ve üç aylık faturalandırma döngüleri için ödeme yaparken daha yüksek üç planla. CPanel kontrol paneli planları ile Softaculous otomatik yükleyicisini alacaksınız, herhangi bir teknik bilgi olmadan kolayca birkaç popüler CMS yüklemenize yardımcı olur.

Şirket herhangi bir çalışma süresi garantisi vermese de, % 99,9 ve üzeri çalışma süresi VPS, VDS ve özel sunucuları için.

IHC kullanır LiteSpeed ​​Web Sunucusu, NGINX’ten% 54 ve Apache’den 4 kat daha hızlı. Böylece, web sitenizin performansını önemli ölçüde artırır. Şirket ayrıca yüksek hızlı SSD NVMe sürücüler HDD’den 185 kat daha hızlı olans. Bu, web sitenizin yıldırım hızında olmasına yardımcı olur.

Premium paylaşılan barındırma planı için IHC, CMS’lerin 5 kat daha hızlı çalışmasına yardımcı olan LSCache. Ayrıca kullanır CageFS ile CloudLinux gelişmiş veri koruması sağlamak için.

Fiyatlandırma ve Destek

IHC’nin paylaşılan barındırma planları ucuza başla ve sonra olmaya devam et rekabetçi fiyat. Bu planlar için ödeme yapmak RUB (Rus Rublesi), PayPal, WebMoney, QIWI Cüzdan, Visa, Mastercard, Alfa Click (bir Rus çevrimiçi bankacılık hizmeti), Yandex.Money veya Bitcoin kullanabilirsiniz. Kullanılabilir fatura dönemleri: aylık – yıllık. Bir yıl için ödeme yapmak seni alır iki aylık ücretsiz hosting.

IHC, yedi günlük ücretsiz deneme süresi web sitesi barındırma ve VPS hizmetleri için ilk başta kayıt olmanız gerekir. Ayrıca, hizmetler için sipariş vermeniz ve hesabınızda 50 Ruble bakiyeniz olması gerekir. Bu fonlar, gelecekte (hizmetleri kullanmaya devam etmeye karar verirseniz) kullanabileceğiniz veya teklifi ihlal etmeden (kimlik avı, spam, saldırılar vb. Yoluyla) test siparişini kullandığınız takdirde iade talebinde bulunulmadan kullanılmaya devam edecektir..

IHC teklifleri paylaşılan barındırma ve VPS / VDS hizmetleri için para iadesi, siparişinizi silerek istediğiniz zaman talep edilebilir. Ancak, yalnızca hesabınızda kullanılmayan paralar iade edilir. SSL sertifikaları için, fonlar etkinleştirildikten sonra en geç on dört gün içinde iade edilebilir. ISPmanager alanları ve lisansları iade edilmez.

Web sitesinde belirtildiği gibi, IHC’nin 7/24 müşteri desteğine şu adresten ulaşabilirsiniz: telefon, canlı sohbet, e-posta, telgraf, ve VKontakte. Belki de son iki mod giriş yapmış müşteriler için sunulmaktadır çünkü onları bulamadım. Canlı sohbetlerini satış öncesi bazı soruların yanıtlarını aramak için kullandım ve hızlı ve verimli buldum.

İHK

Kendi kendine yardım isteyenler şirketin bilgi tabanını kontrol edebilirler. En son şirket haberlerini ve duyurularını bulmak için IHC’nin haber bölümüne de bakabilirsiniz..

İHK

ESK rekabete nasıl uyuyor??

Eğer ucuz ve rekabetçi fiyatlı hosting hizmetleri sunan bir Rus web barındırma arıyorsanız, IHC sadece ihtiyacınız olabilir. Hizmetlerini kullanmaya devam etmek isteyip istemediğinize karar vermek için yedi günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Hızlı ve verimli müşteri desteği ile başlamak kolaydır.

Artıları

 • Neredeyse 11 yıllık endüstri deneyimi
 • Ücretsiz .ru alan adı
 • Paylaşımlı barındırma ve VPS / VDS için para iadesi
 • 7 günlük ücretsiz deneme süresi

Eksileri

 • Sadece% 99,9 ve üzerinde çalışma süresi
 • Yalnızca RUB’da ödenecek planlar

Ücretsiz bir alan adı ile barındıran rekabetçi fiyatlı Rus web sitesine ihtiyacınız varsa, IHC’yi ziyaret edin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me