IFastNet Review 2020 – Buna Değer Mi?

iFastNet-Genel Değerlendirme1iFastNet, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


İngiltere’de bulunan iFastNet, dünya çapındaki müşterilerine güvenilir web barındırma hizmetleri sunan uygun fiyatlı bir web hosting şirketidir. Hem küçük hem de orta ölçekli işletmelerin barındırma ihtiyaçlarına ve bireysel barındırma ihtiyaçlarına hitap eder. Şirketin barındırma planları ölçeklenebilir ve sunucuları yerel olarak barındırılıyor.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

iFastNet, kullanıcılara en iyi barındırma deneyimini sunmak için tasarlanmış harika bir araç ve özellik koleksiyonuna sahiptir. Bunlardan bazıları:

 • Ücretsiz alan adı
 • cPanel
 • Cron işleri
 • PHP, Perl, Ruby on Rails, Python
 • MySQL veritabanları
 • Softaculous
 • Web Posta
 • FTP hesapları
 • Web tabanlı dosya yöneticisi
 • PhpMyAdmin

Hız ve güvenilirlik, iFastNet barındırma hizmetlerinin iki temel özelliğidir. Barındırma paketleri, Intel Xeon işlemciler üzerinde çalışan hızlı Linux sunucuları tarafından desteklenmektedir. Bu, hızlı web sayfası yükleme sürelerine ve tüm düzeylerde% 99,9 etkileyici çalışma süresi garantisine dönüşür. Buna, Linux sunucularında yerleşik olarak bulunan gelişmiş güvenlik düzeyini de eklediğinizde, burada neden milyonlarca web sitesinin barındırıldığını anlayacaksınız..

iFastNet’in barındırma hizmetleri yalnızca hızlı değil aynı zamanda kullanıcı dostudur. cPanel onun tercih ettiği kontrol panelidir. Tonlarca özellik içeren bu yönetim aracı, web alanınız üzerinde tam kontrol sağlar. Softaculous uygulama yükleyicisi aracılığıyla komut dosyaları yükleyebilir, web sitenizi içe aktarabilir, e-postalar ve veritabanları oluşturabilir ve rutin görevleri merkezi bir hızda gerçekleştirebilirsiniz..

Başka bir barındırma hizmetinden iFastNet paylaşılan barındırma hizmetine geçmek sorunsuz bir deneyimdir. Destek ekibi web sitesi geçişini ve kurulumunu alacak, böylece hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Ancak bu hizmeti gerçekten çekici kılan, ücretsiz alan adları ve ücretsiz E-ticaret alışveriş sepetidir. 100’lü şablon ve ücretsiz Let’s Encrypt SSL içeren bir Site oluşturucu da bu ekosistemin bir parçasıdır.

Fiyatlandırma ve Destek

Rekabetçi fiyatlı barındırma seçenekleri arıyorsanız, iFastNet ile evde olacaksınız. Planlarıyla elde edeceğiniz seçeneklerin sayısını göz önünde bulundurarak fiyatlarını adil buldum. Başlangıç ​​barındırma planı, küçük işletmeler ve depolama alanı, bant genişliği ve ek alanlara sahip olan ve planları yukarı taşıdıkça artan bazı iyi özelliklere sahiptir..

Her müşterinin, iFastNet’in barındırma hizmetini denemesi ve yükseltmesi veya iptal etmesi ve geri ödeme isteğinde bulunması için yedi günü vardır. PayPal, WorldPay ve 2Checkout’un yanı sıra kredi ve banka kartlarının tümü kabul edilir. Bir satın alma işlemi yaptıktan sonra, barındırma hizmetiniz anında etkinleştirilir.

İFastNet 7/24 müşteri destek ekibi, orada bulunan ve bunu yapan deneyimli ağ oluşturma ve barındırma profesyonellerinden oluşur. Onlara e-posta veya şirketin çevrimiçi bilet sistemi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Uygulamalı bir kişiyseniz, bilgi tabanındaki ayrıntılı kılavuzlara ve makalelere bakmak isteyebilirsiniz. Maalesef satış ekibiyle iletişime geçmeye çalıştığımda yanıt alamadım.

iFastNet-Genel Bakış2

İFastNet’in maliyeti nedir? İFastNet 1,5 ila 3,3 dolar arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi iFastNet planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. iFastNet daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve iFastNet’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
İFastNet’in müşteri desteği ne kadar iyi? İFastNet, en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ancak bu, iFastNet’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

İFastNet rekabete nasıl uyuyor??

iFastnet, rekabetçi fiyatlarla güvenilir ve hızlı web hosting paketleri sağlayan hızlı büyüyen bir web barındırma hizmetidir. Ne yazık ki, müşteri hizmetleri ekibi eşit değil.

iFastnet makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Birçok ücretsiz seçenek
 • Uygun fiyatlı VPS ve Özel sunucular
 • Gizli veya kurulum ücreti yok
 • Güvenilir web barındırma hizmeti

Eksileri

 • Sınırlı müşteri destek seçenekleri
 • Gecikmeli müşteri yanıtının geçmişi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me