HZone Review 2020 – Büyük Oyuncularla Rekabet Edebilir mi?

HZone hosting şirketinin Romanya barındırma alanında faaliyet gösterdiği dokuz yıl boyunca hane adı haline geldi. Şirket, çözümlerini İngiltere, Almanya, Ukrayna ve İtalya gibi Avrupa’daki diğer ülkelere de yaydı. HZone web sitesi Rumence dilinde mevcuttur.


hzone-mine

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

HZone, çok çeşitli barındırma hizmetleri sunar web hosting, bayi hosting, alan adı kaydı, SSl sertifikaları, VPS / VDS ve özel sunucu çözümleri. Barındırma hizmetleri aşağıdaki standart özellikleri içerir:

 • PHP seçici
 • Ücretsiz web sitesi transferi
 • Sınırsız trafik
 • SSL sertifikaları
 • Sınırsız veritabanı
 • CloudFlare CDN
 • Günlük yedeklemeler
 • Softaculous tek tıklamayla yükleyici
 • Sunucu kök erişimi

HZone, Bükreş, Romanya’da bulunan veri merkezinde ultra hızlı ağ bağlantılarına sahip güçlü sunucular barındırıyor. Satıcı yalnızca en yeni HP veya DELL tarafından desteklenen yüksek performanslı sunucular. Yedekli internet bağlantıları hızlı, güvenli ve güvenilir barındırma hizmetleri sunar.

HZone hizmetleri çalışır Linux ve Windows platformlarında birden çok işletim sistemi. Bunlar arasında CentOS, Debian, Ubuntu, Windows Server 2003 ve Windows Server 2012 bulunmaktadır. % 99.99 ağ çalışma süresi garantisi.

HZone’un hosting planları ile müşteriler istedikleri PHP sürümlerini seçme seçeneği var PHP 4.4 sürümünden doğrudan cPanel’lerinden en son PHP 7.1 sürümüne.

Barındırma sağlayıcısı ayrıca şunları içerir: Softaculous tek tıklamayla yükleyici tüm hosting hesaplarında. İstemciler önceden yüklenmiş 390’dan fazla komut dosyasına erişebilir ve tek bir tıklama ile WordPress, Joomla, Drupal ve phpBB dahil olmak üzere en popüler komut dosyalarını çok fazla güçlük çekmeden yükleyebilir.

HZone teklifleri ücretsiz günlük veri yedekleri farklı bir konumda bulunan özel olarak yapılandırılmış RAID sunucuları tarafından desteklenmektedir. Bu, verilerin güvenliğini garanti eder ve bir felaketten sonra veri geri yüklemesini kolaylaştırır.

Fiyatlandırma ve Destek

HZone barındırma planlar çok ucuzdur ve çok az özellik sınırlaması vardır, her tür müşteri için iyi haber. Fiyatlar Euro cinsinden görüntülenir. Müşteriler, satıcının aylık faturalandırma döngüsüne abone olabilir. ek olarak barındırma sağlayıcısı altı aydan uzun bir süre onlarla birlikte çalışan müşteriler için bonus abonelikleri sunar.

HZone para iade garantisi ile ilgili çelişkili açıklamalar yapar. Hizmet sayfalarında 14 günlük para iade garantisi sunduğunu iddia ediyor, ancak politika sayfasında barındırma planlarının sadece 10 günlük para iade garantisi ile geldiğini söylüyor.

Aynı şekilde, üç günlük ücretsiz web hosting dönemi sunuyor. Ayrıca, bir aylık ücretsiz bayi barındırma hizmeti sunar. Satıcı, etkinleştirilen alanlar, VDS / VPS ve özel sunucular için herhangi bir para iadesi yapmaz.

hzone destek

Müşteriler HZone destek ekibiyle iletişime geçebilir telefon, e-posta, bilet sistemi ve canlı sohbet yoluyla. Destek ekibi 7/24 hizmetinizdedir oldukça hızlı tepki süresi ile. Kullanıcıların karşılaşabileceği herhangi bir barındırma sorununu işlemek için istekli ve gerekli uzmanlığa sahip olarak karşımıza çıkıyor..

Canlı sohbet yoluyla HZone destek temsilcilerinden biriyle yaptığım konuşma verimli oldu. Sorularım hızlı ve tatmin edici bir şekilde cevaplandı. Aynı şekilde, daha teknik sorular için satıcı, müşterilerin biletleme sistemi aracılığıyla desteğe başvurmalarını ister.

hzone-desteği1

HZone en bilgi tabanı çok kapsamlı değil ve bir SSS bölümü içermiyor.

HZone rekabete nasıl uyuyor??

Çok az özellik sınırlaması olan uygun fiyatlı barındırma çözümleriyle HZone barındırma hizmetleri, küçük ve orta ölçekli işletmeler arasında favori. Tedarikçi, Romanya barındırma alanında büyük bir pazar payı elde etmese de, satıcının müşterilerini ve artan barındırma altyapısını tatmin etme konusundaki açık taahhüdü, Romanya ve ötesinde hesaba katılacak bir güç haline gelmesine yardımcı olacaktır..

Artıları

 • Birkaç özellik sınırlaması olan ucuz hosting planları
 • Özel olarak yapılandırılmış RAID sunucuları tarafından desteklenen ücretsiz günlük yedeklemeler
 • % 99 ağ çalışma süresi garantisi
 • 7/24 kullanılabilen son derece duyarlı destek ekibi

Eksileri

 • VDS / VPS ve özel sunucular için geri ödeme politikası yoktur
 • SSS bölümü yok ve bilgi tabanı kapsamlı değil

HZone’da bir aylık ücretsiz bayi barındırma işleminize başlayın!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map