HyperHost Review 2020 – Standartlarımıza Uygun mu?

HyperHostHyperHost gayet iyi, ama gayet iyi değil. HyperHost iyi bir web barındırıcısı olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Ukraynalı sunucu HyperHost, 2008’den beri Ukrayna, Rusya ve dünyanın geri kalanında yüksek kaliteli hosting ürünleri sunmaktadır. Bu müşteri odaklı şirketin biraz baskın olan web sitesi İngilizce, Rusça ve Ukraynaca olarak mevcuttur..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

HyperHost en çeşitli ürün yelpazesi paylaşılan web sitesi barındırma, sınırsız barındırma (muhtemelen web siteleri için hala), CMS barındırma, WordPress barındırma, Windows ve Linux VDS, VPS ve satıcı barındırma içerir. Bu şirket ayrıca etki alanı kaydı, özel sunucular, SSL sertifikaları, CDN, VPN, veri yedekleme ve site oluşturucu gibi ilgili hizmetleri de sunmaktadır..

Paylaşılan barındırma paketlerine özel olarak bakıldığında, aşağıdakiler de dahil olmak üzere sevilecek çok şey var:

 • % 99,97 garantili çalışma süresi
 • SSD depolama
 • Site oluşturucu
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • cPanel ve ISPmanager
 • CMS yükleyici
 • Günlük yedeklemeler
 • Sınırsız bant genişliği
 • SSD depolama

Teknoloji meraklısı müşteriler PHP, CGI-BIN, Ruby-on-Rails, Python, Django, Perl, MySQL / PostgreSQL, Git, Zend Optimizer, IonCube Loader, ImageMagick, GD ve cURL desteğini takdir edecektir. Geliştiriciler ayrıca komut dosyalarını planlamak, SSH ve FTP erişiminden faydalanmak ve MX kayıtlarını yapılandırmak için Cron’u kullanabilir.

Başlangıç ​​web yöneticileri teknik bir arka plan olmadan kullanabilirsiniz Fantastico otomatik yükleyici içine inşa cPanel kontrol paneli popüler CMS ve WordPress, Joomla ve Drupal gibi diğer uygulamaları yüklemek için. Alternatif olarak, ücretsiz site oluşturucu tüm aboneliklerle birlikte kolayca güzel bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.

Her şeyin üstesinden gelmek için, SSL sertifikalarını tüm aboneliklerle şifreleyelim ve bir Pro planlı ücretsiz CDN. “Sınırsız” paketlerle sınırsız kaynak aldığınızı söylemeye gerek yok.

Fiyatlandırma ve Destek

HyperHost, varlığın en büyük satış noktasına sahiptir fiyatlandırması konusunda çok şeffaf, farklı ihtiyaçlara göre uyarlanmış çok sayıda bütçe dostu abonelik. Paylaşımlı barındırma, VPS, VDS veya adanmış sunucu barındırma isteyin, burada bulabilirsiniz.

En küçük “web barındırma” planı 1 GB SSD depolama alanı sağlarken, en mütevazı “sınırsız” abonelik size 30 GB verir. Alabilirsiniz ücretsiz alan adı en az altı ay boyunca en düşük plan hariç tümü için kaydolursanız.

HyperHost her ikisini de sunar ücretsiz web sitesi barındırma, ve (olağandışı) ücretsiz VPS / VDS hosting, satın almadan önce denemeniz için bazı fırsatlarınız var. Bu yeterli değilse, 30-gün para iade garantisi eğer tamamen mutlu değilseniz, taahhüdünüzden erkenden çıkmanız için zaman tanır..

Yapabilirsin 7/24/365 müşteri hizmetlerine başvurun e-posta, telefon (özellikle acil durumlar için) ve hatta posta yoluyla. Çalışma saatleri içinde canlı bir sohbet kanalı vardır ve Canlı sohbet ekibinin profesyonel ve duyarlı olduğunu gördüm:

HyperHost

HyperHost’un maliyeti nedir? HyperHost 0 ila 14 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi HyperHost planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. HyperHost, daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve HyperHost’un bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
HyperHost’un müşteri desteği ne kadar iyi? Ancak bu, HyperHost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

HyperHost, rekabete nasıl uyuyor??

HyperHost, uygun fiyatlarla yenilikçi ve güncel barındırma özellikleri için bir go-sağlayıcı olabilir. Bu sağlayıcı, çeşitli konumlarda önemli bir sunucu varlığına sahiptir ve hızlı destek sağlar.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • 30-gün para iade garantisi
 • Zengin özelliklere sahip planlar
 • SSD depolama
 • % 99,97 çalışma süresi

Eksileri

 • Canlı sohbet yalnızca çalışma saatlerinde kullanılabilir
 • Eklentiler biraz maliyetli olabilir
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me