HostWithLove Review 2020 – Kullanıcılar Neden Seviyor?

HostWithLoveHostWithLove, sadece büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


2012 yılında kurulan Singapur merkezli HostWithLove, web sitelerinin performansını artırmak isteyen müşterilere tam olarak yönetilen web barındırma hizmetleri sunan bir BT şirketidir. Dokuz lokasyondaki veri merkezleri sayesinde 6.000’den fazla müşteriye hizmet veriyor ve dünya çapında binlerce web sitesine güç veriyorlar.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

HostWithLove-özellikler

HostWithLove, yedek güç kaynakları ve ağları (gecikmeyi en aza indiren ve yüksek hızlar sağlayan çoklu katmanlı ağlar dahil) modern tesislerde hızlı SSD diskleri olan kurumsal sınıf sunucular çalıştırır. HostWithLove’nin sunucularının performansı veya kararlılığı hakkında soru yok.

Kaynakları optimize etmek ve sunucuları güvenli ve erişilebilir tutmak, HostWithLove’un CloudLinux OS kullanarak gerçekleştirdiği hassas bir dengeleme işlemidir. Web sitelerini ve verileri güvenli kıldığından, hiçbir komut dosyası veya kötü niyetli kullanıcı web sitenizi yıkamaz. Bununla birlikte, müşteriler ayrıca 30 günlük kurtarma süresiyle R1Soft aracılığıyla günlük yerinde ve dışında veri yedeklemelerinin keyfini çıkarır.

Bilmediğiniz kontrol panelleri sinir bozucu olsa da, HostWithLove’nin kontrol panelleri kullanımı kolay ancak özelliklerle doludur. Kaydolacağınız birkaç dakika içinde, açık kaynaklı komut dosyalarından herhangi birini kullanarak kişisel blogunuzu, e-mağazanızı veya SSL güvenli işletme web sitenizi ayarlayabilir ve MariaDB veritabanlarına bağlayabilirsiniz. SpamExperts filtrelemesi ile kişiselleştirilmiş e-posta hesapları da oluşturabilirsiniz.

Diğer önemli özelliklerden bazıları:

 • Her ay% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Eklenti alanları ve alt alanlar
 • Proaktif sunucu izleme
 • Kişiselleştirilmiş destek
 • Özel IP adresi
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • PHP desteği

HostWithLove, Apache Web Sunucusundan dokuz kat daha hızlı olan LiteSpeed ​​Enterprise Web Sunucusundan yararlanır. Tüm sunucuları hız ve yedekliliği artırmak için Donanım RAID 10 kullanır, böylece daha fazla işlem gücünün keyfini çıkarır ve paylaşılan barındırma ile bile komut dosyalarını daha hızlı çalıştırabilirsiniz.

HostWithLove’nin tanıtım paketleri günlük barındırma ihtiyaçları için hazırlanmıştır. Daha fazla bant genişliği ve depolama seçeneğine ihtiyacınız varsa, paylaşılan barındırma hizmetinizi kolayca yükseltebilir veya VPS barındırma veya özel sunucularına geçebilirsiniz. Her ikisi de trafik yoğun uygulamaları ve web siteleri olan işletmeler veya özel uygulamalar çalıştırmak isteyen herkes için mükemmeldir. Web tasarım ajansları (ve benzeri), bireysel WHM / cPanel hesaplarıyla birlikte gelen bayi barındırma paketlerini düşünebilir.

Fiyatlandırma ve Destek

HostWithLove destek

HostWithLove farklı fiyat noktalarında farklı paketlere sahiptir ve uygun fiyatlı hosting paketlerinin ölçeklendirilmesi kolaydır. Bağlılık açısından, aylık bir planla başlayabilir, daha emin olduğunuzda daha iyi bir yıllık plana geçebilirsiniz..

HostWithLove, iyi düşünülmüş yanıtlar ve tatmin edici çözümler verdiği bilinen samimi ve verimli bir teknik destek ekibine sahiptir. Dış kaynaklı bir kıyafet değiller, Singapur’daki ofislerinden evde çalışıyorlar ve çevrimiçi bilet sistemleri veya Facebook aracılığıyla onlara ulaştığınızda bir saat içinde size geri dönmeleri gerekiyor.

HostWithLove’un maliyeti nedir? HostWithLove 4 $ ‘dan 19 $’ a kadar planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi HostWithLove planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. HostWithLove daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve HostWithLove’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
HostWithLove’nin müşteri desteği ne kadar iyi? HostWithLove en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, HostWithLove’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

HostWithLove rekabete nasıl uyuyor??

Makul fiyata yönetilen barındırma hizmetleri ve mükemmel müşteri desteği sunan Singapur merkezli bir barındırma şirketi arıyorsanız HostWithLove listenizde en üstte olmalıdır. Şemsiyesi altındaki çok sayıda web sitesi ve müşteri, hizmetlerinin bir kanıtıdır.

HostWithLove makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Mükemmel müşteri desteği
 • Kullanımı kolay web sitesi
 • Ücretsiz web sitesi transferleri
 • Kurumsal düzeyde sunucular

Eksileri

 • Canlı sohbet servisi yok
 • Telefon numarası yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me