HostUp Review 2020 – Buna Değer Mi?

HostUpOcak 2019’da piyasaya sürülen HostUp, barındırma pazarına çok yeni giren bir kişidir. Bu Wyoming tabanlı barındırma sağlayıcısı, paylaşılan VPS ve WordPress barındırma paketleriyle (artı etki alanı kaydı) pazarda sıçrama yapmak istiyor. Tamamen sahip olduğu sunucular Amsterdam’ın Voxility veri merkezinde bulunuyor.


HostUp’ın İngilizce web sitesi, gezinmesi kolay çok şık ve temiz bir tasarıma sahiptir ve fiyatları ABD doları olarak gösterir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

HostUp en SSD paylaşılan barındırma paketleri disk alanı ve barındırılan web sitesi sayısı bakımından farklılık gösteren üç düzeyde (Başlangıç, İş ve Sınırsız) sunulmaktadır. En küçük plan 10 GB web alanı sağlar ve bir web sitesini barındırmanıza izin verir. En büyük plan size 30 GB disk alanı ve sınırsız sayıda barındırılan web sitesi sağlar.

Hosting planları şu özellikleri sağlar:

 • Sınırsız trafik
 • Sınırsız e-posta adresi
 • PHP 5.6 – 7.3
 • Ücretsiz SSL
 • Virüs tarayıcı
 • cPanel kontrol paneli
 • Web Sitesi Oluşturucu
 • DDoS koruması

HostUp, kullanıcı dostu özellikler söz konusu olduğunda çok kötü durmuyor. Popüler cPanel kontrol paneli bütünleştirir Softaculous uygulama yükleyicisi yüzlerce CMS ve Joomla, WordPress ve Drupal gibi diğer yazılım programları için. Ayrıca, ücretsiz site oluşturucu bir uzman kiralamak zorunda kalmadan profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur.

Web sitenizin barındırılmasıyla ilgili ek yardım istiyorsanız HostUp’ları düşünebilirsiniz. yönetilen WordPress barındırma teklifleri. Üç WordPress barındırma planı, maksimum 30 GB disk alanı artı 100.000 aylık ziyaretçi ve sınırsız barındırılan web sitesi sağlar. Ayrıca saldırılara karşı koruma ve otomatik WordPress güncellemelerine erişim elde edersiniz.

Paylaşılan barındırma ihtiyaçlarınız için yetersizse, VPS paketleri 15 TB’a kadar bant genişliği, 32 GB RAM ve 200 GB disk alanı sağlar. Ayrıca tam kök erişimi ve DDoS koruması.

HostUp kullanır SSD depolama geleneksel HDD depolama alanından daha hızlı ve daha güvenilirdir. Güvenilirlik söz konusu olduğunda, bu satıcı % 100’e yakın ağ çalışma süresini garanti eder.

Fiyatlandırma ve Destek

Onunla düşük fiyatlar ve güvenilir özellikler, HostUp web varlığı kurmak isteyen bireyler ve küçük işletmeler için iyi bir seçim olabilir. Zaten başka bir ana bilgisayarla web varlığınız varsa, HostUp mevcut web sitenizi ücretsiz olarak taşıyın.

PayPal, kredi kartları veya Bitcoins kullanarak ve çok cömert olan planlar için ödeme yapabilirsiniz. 45 günlük para iade garantisi Bu gerçekten sizin için ev sahibi olup olmadığına karar vermek için bolca zaman verir.

Bu şirketin 7/24 destek ekibi canlı sohbet, e-posta, bilet sistemi veya çeşitli sosyal medya kanalları aracılığıyla. Konuştuğum canlı sohbet aracı samimi ve bilgili:

HostUp

Kendi kendine destek için HostUp’ın blogunda bazı yararlı eğitimler var.

HostUp’ın maliyeti nedir? HostUp 2 ila 4 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi HostUp planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. HostUp size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve HostUp’tan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
HostUp’ın müşteri desteği ne kadar iyidir? HostUp en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamıştır. Ancak bu, HostUp’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

HostUp, rekabete nasıl uyuyor??

Nispeten hosting sağlayan yeni bir sağlayıcı için, HostUp bir web varlığı oluşturmak için gerekli tüm kaynakları sağlayarak oldukça iyi tutar. Onun fiyatlar çok uygun, ve Onun müşteri desteği son derece duyarlı.

Artıları

 • % 100’e yakın çalışma süresi HDS’si
 • 45 günlük para iade garantisi
 • SSD depolama
 • 7/24 canlı sohbet

Eksileri

 • Paylaşılan Windows barındırma yok
 • Telefon desteği yok

Hosting bloğundaki yeni çocuğa göz atın, HostUp.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me