HOSTSTAR Review 2020 – İstatistikleri Görün!

Hoststar-Genel Değerlendirme1Hoststar gayet iyi, ama gayet iyi değil. Hoststar iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Hoststar merkezi İsviçre’de olmakla birlikte Avusturya’da da bir şubesi vardır ve 1996’dan beri faaliyet göstermektedir. Bu satıcı 110.000 alan adı kaydettirmiştir ve Avusturya, İsviçre ve Almanya’daki veri merkezlerinden 80.000 müşteriye hizmet vermektedir. Web sitesi İngilizce, Almanca ve İtalyanca dilleri arasında değiştirilebilir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Hoststar teklifleri üç paylaşılan barındırma planı bu özellik yüksek performanslı depolama: StarEntry planında 60 GB SSD, StarBiz planında 80 GB SSD ve StarPlus planında 120 GB NVMe.

Paylaşılan barındırma planlarıyla beğeneceğiniz özelliklerden bazıları şunlardır:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma HDS’si
 • Günlük yedeklemeler
 • SSL sertifikalarını şifreleyelim
 • 30, 50 veya 80 eklenti alanı
 • Sınırsız trafik

Web sitesi dosyalarınızın depolama alanına ek olarak, Hoststar ayrıca Bulut depolama belgelerin, görüntülerin ve diğer ortam dosyalarının yedeklenmesi ve saklanması için.

Sürükle ve bırak “Tasarımcı” web sitesi oluşturucu önceden oluşturulmuş şablonlardan üç kolay adımda web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca SEO seçenekleri, bir blog modülü, HTML ve CSS’yi değiştirmek için bir geliştirici alanı ve ödeme ağ geçitlerine sahip bir e-ticaret modülü içerir..

Web sitenizi daha önce açıklandığı şekilde oluşturmaya alternatif olarak, tek tıklamayla yükleyici ( “Panelim” kontrol paneli) popüler bir yüklemek için CMS gibi WordPress.

Programlama perspektifinden, PHP ve Perl, ama Python için destek yok.

Hoststar, sizi saldırılara ve manipülasyonlara karşı korumak için sunucu tarafı ve web uygulaması güvenlik duvarlarını kullanır. Ayrıca …. sahip anti-DDOS tüm web barındırma müşterileri için kalıcı olarak yerinde.

Fiyatlandırma ve Destek

Hoststar şunları sağlar: düşük fiyat barındırma hizmetleri, ancak çalışma süresi HDS’si, donanım, güvenlik duvarları ve uygulamalar sayesinde düşük kalite değildir. Var aktivasyon ücreti yok, ve ihtiyacınız olduğunda barındırma hizmetinizi ölçeklendirebilir veya küçültebilirsiniz.

Alan adı kaydı ücretsiz değildir, böylece alan adınızın maliyetini ödeme bölümünde bulabilirsiniz. Aylık fiyatlar bildirilse de, aylık faturalandırma bazında plan satın alamazsınız. Neyse ki, 30-gün para iade garantisi ilk ay içinde tamamen memnun kalmazsanız sizi asgari yıllık taahhüdünüzden çıkarmalıdır.

Teknik destek 7/24 değil. Telefon hattı hafta içi ve cumartesi günleri çalışma saatleriyle sınırlıdır ve diğer kanallar yalnızca hafta içi günlerle sınırlıdır. 12 saatlik tepki süresi oldukça yavaş Çoğu satıcı anlık canlı sohbet sunan bir çağda. Maalesef, satış öncesi potansiyel müşteri olarak keşif e-postama hiçbir yanıt almadım.

Hoststar’ın personeline üzerinden cihazınıza erişim izni verebilirsiniz TeamViewer, ve çeşitli erişebilirsiniz öz destek kaynakları (çevrilmedikçe Almanca olan):

Hoststar-Genel Bakış2

Hoststar’ın maliyeti nedir? Hoststar 2 ila 17 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Hoststar planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Hoststar, daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Hoststar’ın bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Hoststar’ın müşteri desteği ne kadar iyi? Hoststar en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Hoststar’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Hoststar rekabete nasıl uyuyor??

Hoststar, süper hızlı performans için birinci sınıf donanım ve yazılım kullanır. Onun planlar şaşırtıcı derecede ucuz, ama desteğinin standart dışı olduğunu gördüm.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • TeamViewer ile uzaktan destek
 • Sunucu ve web uygulaması güvenlik duvarları
 • E-ticaret işlevlerine sahip web sitesi oluşturucu
 • Tek tıkla uygulama yükleyici

Eksileri

 • Destek 7/24 değil
 • Ücretsiz alan adı kaydı yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map