HostPoint Review 2020 – Standartlarımıza Uygun mu?

HostPoint-mineHostpoint gayet iyi, ama gayet iyi değil. Hostpoint iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Hostpoint bir İsviçre merkezli şirket 17 yılı aşkın tecrübesi ile 500.000’den fazla alana ev sahipliği yapmıştır. Banka sertifikalı veri merkezlerinde en son teknolojiye sahip ekipman barındırıyorlar, yani bulabileceğiniz en güvenli web barındırıcıları arasındalar. Fantastik katma değerli hizmetler sunarak, onları ihtiyaç duyduğunuz kadar temel veya sağlam bir sağlayıcı haline getirir..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Hostpoint, en son teknolojilerden bazılarını sunar: banka veri merkezleri olarak sertifikalandırılmış veri merkezleri. Standart özellikleri standart olmaktan başka bir şey değildir. İçerirler:

 • En az 50GB depolama standardı
 • SSD önbellek hızlandırmalı depolama
 • Sınırsız bant genişliği
 • WordPress, Joomla ve daha fazlası için tek tıklamayla CMS aktivasyonları
 • Veri için flash hızlandırma ve veritabanları için flash depolama

HostPoint-özellikler

Henüz etkilenmediyseniz, oturduğunuzdan emin olun. Tüm planlarda aşağıdaki katma değerli özelliklerin tümünü sunarlar:

 • Sınırsız sayıda 5GB posta kutusu
 • Saatlik anlık görüntü yedekleri
 • Komut satırları üzerinden sunucu çalışması için SFTP / SSH erişimi
 • Gelişmiş web sitesi izleme için logaholic
 • Tüm etki alanları için Symantec FreeSSL sertifikaları

Evet, doğru okudun, barındırılan TÜM alan adları için SSL sertifikaları alıyorsunuz, çoğu ana bilgisayardan olduğu gibi yalnızca tek bir alan adı değildir. Çok sayıda alan barındırıyorsanız, yüzlerce hatta binlerce tasarruf edebilirsiniz.

Hostpoint iken sürükle ve bırak web sitesi yükleyicisi sunmuyor, teklif ediyorlar çok sayıda uygulama için tek tıkla CMS kurulumu WordPress, Joomla ve diğerleri dahil. Bu, Hostpoint’i teknik olarak daha az eğimli olanlar için mükemmel bir seçim haline getirir. Hizmet ayrıca, komut satırı sunucusu çalışmasına izin vermek de dahil olmak üzere gelişmiş web yöneticilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar sağlamdır.

Fiyatlandırma ve Destek

Hostpoint, her biri 30-gün para iade garantisi. Her bir plan, aşağıda vurgulandığı gibi yalnızca birkaç temel farklılık ile makul bir şekilde fiyatlandırılmıştır:

StandartAkıllı
Depolama50GB250GB500 GB
Alanlar1050100
MySQL Veritabanları1050100
Veri yedekleme30 gün90 gün180 Gün

Buradaki iyi haber şu ki, yalnızca birkaç siteye ev sahipliği yapıyorsanız, bir ton alan elde edersiniz. Ancak, barındırabileceğiniz alan sayısını en fazla çıkarırsanız, bu site başına yalnızca 5 GB’a kadar çıkar. Burada sınırsız hosting görmek istiyorum..

Bununla birlikte, Hostpoint sizin e-posta depolama alanı web sitenizin veri depolama alanına dahil değildir. Bir ton e-posta depolarsanız bu büyük bir artıdır.

HostPoint destek

Etkilemediğim bir şey de veri yedekleme politikası. Otuz gün ila altı ay kulağa hoş geliyor, ancak bir web mağazasını veya altı aydan daha uzun bir süre geri gitmenizi gerektiren veritabanlarını barındırıyorsanız o kadar da iyi değil. Uzun vadeli veritabanı gereksinimleriniz varsa, bu ana bilgisayar sizin için çalışmaz.

Hostpoint için müşteri desteği yeterli olmaktan öte, ancak eksik. Sadece 7/24 destek e-postası. Telefon desteği yalnızca İngiltere ile 09:00 – 18:00 saatleri arasında sunulmaktadır. uluslararası arayanlar için ücretsiz bir seçenek sunmayın. Ayrıca, onların canlı sohbet desteği Skype ile sitede canlı sohbet yerine. Birçok kişi Skype kullanmadığı ve sohbet etmek için kurmaya zorlanacağı için bu çok hayal kırıklığı yaratıyor.

Onların makul bir tüm ürünlerde mevcut çok sayıda destek eğiticisine sahip sağlam destek merkezi.

Destekleri hakkında sevdiğim iki şey var. İlk, Uzaktan Destek sunuyorlar böylece bilgisayarınıza bağlanabilir ve ne deneyimlediğinizi görebilir ve hatta sizin için sorunları ele geçirebilir ve düzeltebilirler. Sonra, İngilizce, Almanca, Fransızca ve İtalyanca bilen temsilciler.

HostPoint’in maliyeti ne kadardır? HostPoint 12 ila 25 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi HostPoint planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. HostPoint size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Elbette ihtiyaçlarınız değişebilir ve HostPoint’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
HostPoint’in müşteri desteği ne kadar iyidir? HostPoint en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamıştır. Ancak bu, HostPoint’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

HostPoint rekabete nasıl uyuyor??

Hostpoint, basit bir blog sitesinden web mağaza ağına kadar her şeyi yaratmanıza olanak tanıyan etkileyici bir dizi özellik sunar. Depolama alanı yedek tutma gibi bazı özellikler geliştirilebilse de, çoğu web sitesi için hala uygun olmalıdır.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız 5GB posta kutusu
 • Saatlik yedeklemeler
 • Tüm alanlarda ücretsiz SSL

Eksileri

 • Sınırlı yedek tutma
 • 7/24 değil canlı sohbet ve telefon desteği
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me