HostingNet Review 2020 – Neden En İyi Bahis?

HostingNet1


HostingNet Şili merkezli ve 2008 yılından beri faaliyet gösteriyor. Birçok web sitesi için uygun paylaşımlı hosting, bayi hosting ve VPS hosting sunuyorlar. Paylaşılan barındırma, SSD depolama, sınırsız bant genişliği ve ücretsiz SSL sertifikaları gibi harika özellikler sunar.

Özellikleri ve Kullanım Kolaylığı

HostingNet, iyi bir SSD depolama ve sınırsız bant genişliği içeren paylaşılan barındırma planları için mükemmel özellikler. Temel özelliklerinden birkaçı:

 • PHP 5.4 – 7.2 desteği
 • cPanel
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • Sınırsız alt alan adı
 • Çoğu planda sınırsız veri tabanı
 • Web Sitesi Oluşturucu
 • Softaculous otomatik yükleyici

Ayrıca çok çeşitli katma değerli özellikler de sunarlar. ücretsiz SSL sertifikaları:

 • Her alan adı için ücretsiz SSL sertifikası
 • Güvenlik duvarı ve antivirüs koruması
 • CloudLinux İşletim Sistemi
 • Python desteği

HostingNet, Micro Enterprise Hosting paketi, hiçbir eklenti alanıyla değil özelliklerle birlikte gelir sınırsız veritabanı, e-posta ve aylık aktarım. Açıkçası, bu, tek bir web sitesi olan küçük işletmeler için paketlerinin hafif versiyonudur; paketlerinin geri kalanı en az bir eklenti alanı sunar. Görünüşe göre bu küçük işletmelerin SSD depolama alanına ihtiyaç duymadıklarını düşünmediler: Micro Enterprise planında yer alan 5GB depolama alanı SSD değil, ancak paylaşılan barındırma planlarının geri kalanı varsayılan olarak bunu içeriyor.

Dikkate değer bir husus, güvenlik duvarı ve antivirüs koruması sunmalarıdır. Ne yazık ki, birçok sağlayıcı bu standardı sağlamıyor.

Onlar görmek biraz hayal kırıklığına uğradım tam web sitesi yedekleri sunmayın. Şu anda yalnızca tüm planlarda haftalık e-posta ve veritabanı yedekleri sunuyorlar.

Yeni başlayan biriyseniz, bu ana bilgisayarı hem bir web sitesi oluşturucu hem de Softaculous otomatik yükleyici sundukları için kısa listenize ekleyin. Web sitesi oluşturucu teklifleri yaklaşık 200 farklı şablon. Web sitesi oluşturma deneyimi olanlar, bir web sitesi oluşturmak için cPanel ve FTP kullanabilir.

Fiyatlandırma ve destek

HostingNet, paylaşılan web sitesi barındırma için yedi plan sunar. Planlar, yalnızca aşağıdaki farklarla yukarıda listelenen özelliklerin aynısına sahiptir:

Mikro İşletmeEkonomikProfesyonelKOBİşirketKurumsal
Depolama5 GB1 GB SSD2 GB SSD3,5 GB SSD6 GB SSD12 GB SSD30 GB SSD
VeritabanlarıSınırsız510SınırsızSınırsızSınırsızSınırsız
E-postalarSınırsızSınırsızSınırsızSınırsızSınırsızSınırsızSınırsız
Eklenti Alanlar0123456

Yüzeyin üzerinde, Micro Enterprise planının tek bir alan adı girmenin yolu olacağını düşünürsünüz, ancak bir sorun var. En fazla üç web sayfası barındırmanıza izin verir. Bu plan kapsamında size 5 GB depolama alanı sağladığını düşündüğünüzde bu özellikle garip. Şahsen, sınırsız veritabanı sundukları için Profesyonel plan veya üstü ile giderim.

Fiyatlandırma, ortalama sağlayıcıdan biraz daha iyidir ve önceden iki veya üç yıllık hizmet için ödeme yaparsanız daha ucuz olur. Ayrıca, birçok sağlayıcıdan tasarruf etmenizi sağlayan ücretsiz SSL sertifikaları da alırsınız. Ne yazık ki, bu planların hiçbiri size ücretsiz bir alan adı vermediğinden SSL sertifikalarından tasarruf edebilirsiniz, ancak bir alan adı kaydettirmek için ödeme yaparsınız..

Teknik destek telefon desteği, çevrimiçi bilet desteği ve canlı sohbet desteği ile ortalama. Bu kanal aracılığıyla onlara ulaşamadığım için canlı sohbetin 7/24 olduğu anlaşılıyor. Bir teklif SSS bölümü, ama bu kapsam açısından biraz sınırlı.

HostingNet’in maliyeti nedir? HostingNet, 27 $ ile 80 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi HostingNet planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. HostingNet, daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve HostingNet’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
HostingNet’in müşteri desteği ne kadar iyi? HostingNet, en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, HostingNet’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

HostingNet rekabete nasıl uyuyor??

HostingNet, ortalamanın üzerinde paylaşılan barındırma hizmetleri sunar. yeni başlayanlar için harika ve en gelişmiş web yöneticileri için uygun. Ücretsiz alan adı kaydının olmaması, onları rakiplerinden daha az uygun hale getirir, ancak.

Artıları

 • Sınırsız bant genişliği
 • Web Sitesi Oluşturucu
 • Softaculous otomatik yükleyici
 • Ücretsiz SSL sertifikaları

Eksileri

 • Ücretsiz alan adı yok
 • 7/24 canlı sohbet
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me