Hostico Review 2020 – Neden En İyi Bahis?

Aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: Hostico ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


Hostico, alan adı kaydı, SSL sertifikaları, yedeklemeler ve içerik dağıtım ağları (CDN) sunmasına rağmen web barındırma, VPS ve özel sunucular konusunda uzmanlaşmıştır. Sunucuları, Bükreş’te yedekli ağ bağlantılarına sahip ISO 9001 sertifikalı bir veri merkezinde bulunmaktadır. Çeşitli esnek planlarla Hostico, İngiliz ve Rumen müşteriler için tam destek, ve mobil uyumlu web sitelerinde gezinmek kolaydır.

Hostico

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Romanya’daki bazı hosting şirketlerinden farklı olarak Hostico, hızlı ağ bağlantıları. Güvenli ve hız için optimize edilmiş sunucularına dünyanın birçok yerinden erişilebilir. En iyi yanı, R1Soft CDP aracılığıyla sağladıkları otomatik ve artımlı yedeklemeler paylaşımlı barındırma planları veya VPS OpenVZ sunucuları olan müşteriler için. Buna cPanel’den erişilebilir.

Yapabilirsin kolayca bir web sitesi oluşturun SiteBuilder araçlarını kullanarak veya 100’den fazla ücretsiz komut dosyası içeren Softaculous uygulama yükleyicisini kullanarak MySQL veritabanlarıyla bir CMS web sitesi dağıtın. Komut dosyaları dakikalar içinde kişisel bloglar, forumlar, fotoğraf galerileri ve e-mağazalar oluşturmanıza yardımcı olur. Ve başlamak için herhangi bir programlama bilgisine veya deneyime sahip olmanız gerekmez.

Paylaşımlı barındırma ile 25 GB’a kadar SSD depolama alanına sahip kişisel, iş veya SEO barındırma planına kaydolabilirsiniz. Hosting hesapları SSL sertifikaları, otomatik yedeklemeler, bir dizi özel IPv4 ile birlikte gelir & IPV6 adresleri ve web tabanlı e-postalar. Yıllık planlarına kaydolursanız, ücretsiz .com alan adı ve ücretsiz web sitesi transferi.

Dikkate değer diğer özelliklerden bazıları:

 • cPanel kontrol paneli
 • Bulut Linux
 • Bulut Parlaması
 • Site oluşturucu
 • Softaculous uygulama yükleyicisi
 • FTP hesapları
 • Otomatik yedeklemeler
 • WebMail (SMTP, POP3, IMAP)
 • FileManager
 • AWStats web istatistikleri
 • SEO Araçları
 • DNS Düzenleyici
 • Kök erişimi
 • PHP 5.X
 • MySql 5.X
 • Google uygulamalar
 • VirusTotal

Paylaşılan barındırmadan çıktığınızda, OpenVZ ve XEN sanallaştırma teknolojilerini tam olarak destekleyen özelleştirilebilir SSD sanal sunucuları bulacaksınız. 1.600MHz DDR III RAM’e kadar Intel Xeon veya Westmere CPU’ları olan sanallaştırılmış makinelerinden herhangi birini seçebilirsiniz. Midi SS sunucularına ölçeklendirdiğinizde, aylık sınırsız trafik ve özel bir IPv4 adresi de dahil olmak üzere daha fazla depolama alanı ve işlem gücü elde edersiniz. OpenVZ VPS Midi sunucusu ile, bir makine WHM / cPanel, çok daha fazla depolama alanı, ölçülmemiş bant genişliği ve yüksek okuma / yazma hızları elde edeceksiniz. Oh, ve ücretsiz teknik destek.

Web sitesinin kullanılabilirliği, herhangi bir işletme için kâr ve zarar arasındaki fark anlamına gelebilir. Birlikte % 99,9 ağ çalışma süresi garantisi, Hostico, web sitelerinize ve uygulamalarınıza 7/24 tam olarak erişilmesini sağlar. Böylece rahatça dinlenebilirsin.

Hostico’ya geçiş yapmak çok kolay. Kayıt olur olmaz, teknik destek ekibinden cPanel’e geçiş konusunda size yardımcı olmasını isteyin. Web sitenizin, veritabanlarının ve e-postalarınızın tam olarak taşınmasını sağlayacak, böylece sıfırdan başlamanız gerekmeyecek.

Tüm barındırma hesapları, dünyanın en popüler yönetim arabirimi olan cPanel tarafından desteklenmektedir. E-postalar ayarlayabilir, veritabanları oluşturabilir, web sitesi istatistiklerini izleyebilir ve hatta SSL sertifikaları ve depolama alanı elde edebilirsiniz.

Fiyatlandırma ve destek

Hostico en fiyat planları diğer hosting sağlayıcıları ile olumlu karşılaştırır, Visa kartınız, MasterCard, banka havalesi veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Sundukları gerçeğini seviyorum ücretsiz web sitesi transferleri, free.com alan adı ve ücretsiz SSL sertifikaları. Ve en iyi bit, tüm web hosting ve VPS paketleri bir 30-gün para iade garantisi.

İngilizce ve Rumence konuşan güvenilir bir teknik destek ekibiyle Hostico, 24 saat profesyonel yardım sayısız barındırma sorunu. Yerinde veri yöneticileri sunucuları yeniden başlatmak, hatalı donanımı değiştirmek ve yedekleme bantlarını değiştirmek için beklemede. Ancak hepsi bu kadar değil, çünkü sorunsuz çalıştıklarından emin olmak için sunucularınızın performansını da izliyorlar. Tüm bu desteğe canlı sohbet, e-posta, bilet veya 8.00 ile 22.00 saatleri arasında telefonla ulaşabilirsiniz..

Hostico’nun maliyeti nedir? Hostico, 1 $ ile 23 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Hostico planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Hostico, daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Hostico’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Hostico’nun müşteri desteği ne kadar iyidir? Hostico, en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmaz. Ancak bu, Hostico’nun radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Hostico rekabete nasıl uyuyor??

Hostico, Rumen rakiplerinin uyması zor bir fiyata SSD disk depolama özellikli istikrarlı paylaşılan barındırma ve güçlü VPS ve profesyonel destek sunuyor.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Zengin özelliklere sahip planlar
 • 7/24 teknik destek
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • 30-gün para iade garantisi

Eksileri

 • Bilet desteği anında gerçekleşmiyor
 • Paylaşımlı barındırma altında sınırlı yedeklemeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me