HosterPK Review 2020 – Neden Denemelisiniz?

Hosterpk anaEğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: HosterPK ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


HosterPK 2009 yılından bu yana paylaşımlı hosting, bayi hosting, VPS hosting, adanmış sunucu hosting ve alan adı kayıt hizmetleri sunmaktadır. Kendi web sitesi İngilizcedir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

hosterpk 1

Bu, aşağıdaki temel özelliklere sahip barındırma hizmetlerinin tamamını sunan bir tam hizmet şirketidir:

 • 99.96% sunucu çalışma süresi son 3 yıldır devam ediyor
 • Otomatik sunucu tarafı yedeklemeleri ve cPanel yedeklemeleri
 • Ücretsiz alan adı kaydı
 • Bazı planlarla sınırsız eklenti alanları
 • Ek ücret karşılığında kullanılabilir SSL sertifikaları
 • 1000 MB’tan sınırsız disk alanına
 • 20 GB’tan sınırsız bant genişliğine

Yeni başlayanlar Bedava RVsitebuilder web sitesi oluşturucu, Bu iyi çünkü bazı hosting şirketleri bunun için ekstra ücret ve hatta kayıt olmadan önce aracı kayıt olmadan test edebilirsiniz. Ayrıca premium Softaculous tek tıklamayla yükleyici 250’den fazla programla.

Yapabilirsin Linux ve Windows barındırma planları arasında seçim yapın, Linux yeni başlayanlar için daha iyi bir bahis. Linux planları destek PHP (hem sürüm 5 hem de daha hızlı sürüm 7) ve ayrıca raylar üzerinde yakut, SSH erişimi, ve SFTP. Windows planları çeşitli sürümlerini destekler ASP.NET. Bu hüküm oldukça iyi olsa da, Python ve diğer gelişmiş kodlama dilleri için destek görmek güzel olurdu.

Altyapı açısından, bu ev sahibi SSD RAID 10 daha hızlı performans ve daha az veri kaybı riski için. Şirket, Son üç yıldır% 99,96 sunucu çalışma süresi, ve bir % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi (bir SLA tarafından desteklenmez).

Fiyatlandırma ve Destek

Hosterpk 2

HosterPK en Pakistan ve dünyadaki fiyatlar rakiplerden daha düşük, ve bu ev sahibinin sunduğu için mutluyum paranızın değerini elde edeceğiniz kaynaklar için. Sen ekstra ödemek zorunda SSL sertifikası, web sitesi güvenliği ve e-posta hesabı için, ancak ücretsiz alan adı (.com, .net, .org veya .info) tüm barındırma paketleriyle birlikte.

Bir, iki veya üç yıllık ödeme koşulları daha uzun vadede aylık ücrette hafif düşüş ama beni üç yıl boyunca kaydolmaya ikna etmek için yeterli değil. Aynı derecede emin değilseniz, 30 günlük ücretsiz deneme satın almadan önce denemenizi sağlayan.

7/24 destek e-posta, sohbet, telefon ve bilet yoluyla erişilebilir. Destek operatörleriyle canlı sohbet konusunda birkaç kez konuştum ve onları her zaman hoş, yararlı ve etkili buldum. Bu iyi bir şey çünkü var bilgi tabanı yok veya web sitelerindeki diğer destek belgeleri.

HosterPK’nin maliyeti nedir? HosterPK, 1 $ ile 5 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi HosterPK planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. HosterPK daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve HosterPK’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
HosterPK’nin müşteri desteği ne kadar iyi? HosterPK en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, HosterPK’nin radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

HosterPK rekabete nasıl uyuyor??

Genel olarak, HosterPK tarafından sağlanan hizmet düzeyinden memnunum. Belirli bir alanda olağanüstü olmasa da, bir web sitesi oluşturma aracı, tek tıklamayla yükleyici, PHP desteği ve 7/24 müşteri hizmetleri – iyi bir fiyata çok fazla kutu işaretliyorlar. Benim küçük sancıları bir bilgi tabanı eksikliği, hiçbir çalışma süresi SLA ve sunucuları başka bir şirket ile birlikte yer olmasıdır.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Çok hesaplı planlar
 • 7/24 müşteri desteği
 • Ücretsiz web sitesi oluşturma aracı
 • PHP ve Ruby on Rails desteği

Eksileri

 • Bilgi tabanı yok
 • Çalışma süresi garantisi bir SLA tarafından desteklenmez
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me