HOSTENS Review 2020 – Kullanıcılar Ne Diyor?

hostens özellikleriHostens gayet iyi, ama para cezası yeterince iyi değil. Hostens iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


2003 yılında kurulan Hostens, Litvanya merkezli bir web sitesi barındırma şirketidir. Avrupa çapında 100.000’den fazla müşteriye sahip çok daha büyük Interneto Vizija’nın bir parçasıdır. Hostens sahibi ve işletmecisi kendi Kademe III veri merkezi, ve modern web sitesi İngilizce, Estonca, Letonca, Rusça, Ukraynaca, Endonezyaca, Portekizce, İspanyolca ve Çince dillerinde mevcuttur.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Hostens, paylaşılan barındırma, bayi barındırma, VPS planları ve etki alanı kaydı sunan bir tam hizmet barındırma sağlayıcısıdır. Paylaşılan barındırma planları aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • % 99,95 kesintisiz çalışma garantisi
 • Günlük ve haftalık otomatik yedeklemeler
 • Alan adı kaydı mevcut
 • 100 web sitesine kadar
 • Ücretsiz Let Encrypt SSL sertifikası
 • 60 GB’a kadar disk alanı
 • Aylık 4 TB’a kadar bant genişliği

Hostens kendi veri merkezinin sahibi ve işletmecisidir, Vilnius, Litvanya bulunur. Merkez tertemiz görünüyor ve Seviye III spesifikasyonlarına göre üretildi, yani yılda 1.6 saatten daha az çalışmama süresi. Ancak, bu satıcının % 99,95 kesintisiz çalışma garantisi Seviye III% 99.982 hedefinin altına düştü.

Hosten’in kendi web sitesinin kullanımı çok kolay olduğundan, web sitesi oluşturucu yok bu da şirketin müşterilerinin aynı şeyi kolayca gerçekleştirmesine olanak tanıyacaktı, ancak müşteri hizmetleri bana bu özelliğin “yakında” çıkacağını doğruladı. Fakat yeni başlayanlar mutlu olacak görmek için Installatron tek tıklamayla yükleyici Teknik uzmanlık olmadan popüler programları yüklemenize yardımcı olan.

Var uzmanlar için birçok özellik çünkü tüm planlar PHP, piton ve Yakut Programlama dilleri. Ayrıca MySQL veritabanları uzaktan bağlantı ve phpMyAdmin Yönetim aracı. Alışılmadık planlar için alışılmışın dışında, Cron işleri ve Al SSH erişimi.

Barındırma planları kullanımı SSD depolama (daha yüksek okuma / yazma hızları için) ve CloudLinux (sizi paylaşılan bir barındırma ortamında gürültülü komşulardan izole eder).

Fiyatlandırma ve Destek

Hosten’in barındırma planları paranızın değerini, özellikle kendi Kademe III veri merkezine sahip bir sağlayıcı için. Alan adları için ekstra ücret, ama hey! – her şeye sahip olamazsınız ve SSL sertifikasını ücretsiz olarak şifreleyelim.

Barındırma planları üç, altı, on iki ve yirmi dört aylık dönemlerde satın alınabilir. daha uzun vadeli bir satın aldığınızda derin bir indirim. Bir de cömert var 30 günlük ücretsiz deneme satın almadan önce denemenizi sağlayan.

Erişebilirsin 7/24 destek canlı sohbet, e-posta veya bilet yoluyla ve ayrıca önemli miktarda bilgi tabanı Hostens web sitesinde. Bir hafta içi sabahın erken saatlerinde destek ekibiyle iletişim kurduğumda, operatör hemen aldı ve sorularımı kibarca İngilizce olarak yanıtladı.

HOSTENS’in maliyeti nedir? HOSTENS, 1 $ ile 3 $ arası planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi HOSTENS planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. HOSTENS daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve HOSTENS’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
HOSTENS’in müşteri desteği ne kadar iyi? HOSTENS en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, HOSTENS’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

HOSTENS rekabete nasıl uyuyor??

Hostens, Trustpilot’ta 100’den fazla olumlu incelemeye sahiptir. % 99,95 kesintisiz çalışma garantisi ile SSD tabanlı paylaşılan barındırma planları, yalnızca bir web sitesi oluşturma aracı eklenerek geliştirilebilir (yolda).

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Planlar paranızın değerini
 • Canlı sohbet ile müşteri hizmetleri mükemmeldi
 • Tüm planlarda% 99,95 çalışma süresi garantisi
 • Sahip olunan Seviye III veri merkezi

Eksileri

 • Web sitesi oluşturma aracı yok
 • Birkaç olumsuz çevrimiçi inceleme
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map