Host Ripples Review 2020 – Kullanıcılar Neden Seviyor?

hostripples1


Hostripples, gibi büyük markalarla eşleşmeyen küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.

Hostripples beş yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteriyor ve o zamanlar şimdi dünya çapında 15’ten fazla veri merkezinde 50.000’den fazla müşteriye ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, barındırma seçeneklerinin geniş bir yelpazesini sunmak için, standart özellikler listesi birçok yüksek fiyatlı web barındırma hizmetinden daha iyi performans gösterir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Hostripples ile şunları yapabilirsiniz: SSD cPanel barındırma, Linux barındırma veya Asp.net/Windows web barındırma arasından seçim yapın. Tüm barındırma, yedekli ve yedek güç kaynakları ve neredeyse% 100 kesintisiz çalışma garantisi içeren yüksek kaliteli sunucular.

İster temel bir blog oluşturmak ister sağlam bir işletme web sitesi geliştirmek isteyin, Hostripples ile bunu yapmak için birçok araç bulacaksınız. Tüm planlarda aşağıdaki özellikleri standart olarak sunarlar:

 • Ücretsiz site oluşturucu
 • 419 komut dosyası, 119 PHP sınıfı ve çok sayıda CMS uygulaması için tek tıklamayla yükleyici
 • Ücretsiz göç
 • Sınırsız bant genişliği ve depolama alanı (SSD barındırma hariç)
 • Sınırsız e-posta hesabı

Siteniz üzerinde daha sağlam özellikler veya daha fazla kontrol sağlayabilecek bir ana bilgisayar arıyorsanız, Hostripples de bunu yapacaktır. Gelişmiş özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Haftada iki kez yedekleme
 • Bulut parlaması koruması
 • Cron işleri
 • CGI / Perl desteklenir
 • Image Magick desteklenir
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • SEO araçlarını çekin

Web sitesi güvenliği ve DDoS saldırılarını önleme konusunda endişeleriniz varsa, Cloudflare koruması mükemmel bir ek avantajdırt ve birkaç sitenin standart özelliklerinin bir parçası olarak sunduğu. CGI ve Cron işleri için destek ayrıca biraz nadirdir. Verilerinizi güvende tutmak veya çevrimiçi ürün satmak istiyorsanız, SSL sertifikaları bir zorunluluktur ve Hostripples bunu ücretsiz olarak sunmaktadır.

Hostripples, sitenizi çevrimiçi hale getirmeyi daha kolay hale getiremez. Yeni başlayanlar için, web sitesi oluşturucu ve Softaculous web uygulaması yükleyicisi. WordPress ve diğer CMS uygulamalarını tek tıklamayla yükleyin. Var tam cPanel erişimi sitenizi istediğiniz şekilde oluşturmak için FTP yüklemeleri ile birlikte.

Fiyatlandırma ve Destek

Her bir barındırma planı (SSD, Linux ve Windows), aşağıda belirtilen temel farklılıklarla aynı özelliklerin çoğuna sahip üç hizmet düzeyi sunar..

Akıllıkuruluş
Ücretsiz Alan AdıHayırYıllık ÖdenmişseYıllık Ödenmişse
Alanlar110Sınırsız
Alt alanlar530Sınırsız
Alan Takma Adları530Sınırsız
Veritabanı Boyutu200mb900MBSınırsız
MySql Veritabanları210Sınırsız
Posta listeleri1025Sınırsız
SSD Plan Depolama5 GB20GB50GB

Bunu not et SSD barındırma, veri depolama sınırlamaları vardır. Bunun diğer planlar gibi sınırsız olmasını tercih ederim. Ayrıca, almak için yıllık ödeme yapmak zorunda olsanız bile, tüm planların ücretsiz bir alan adına sahip olmasını isterim.

SSD barındırma veya Linux barındırma ile seçmenin bir avantajı, veri merkezinizi seçebilmenizdir.. İçin SSD barındırma, İngiltere, Hindistan veya Polonya’da veri merkezleri arasından seçim yapabilirsiniz. İçin Linux hosting, 17 veri merkezi arasından seçim yapabilirsiniz ABD, İngiltere, Kanada, Almanya, İtalya ve Hollanda dahil.

Kullanılabilir ücretsiz erişim olmasa da, 30 günlük koşulsuz para iade garantisi tüm planlarda.

Hostripples, gördüğüm daha etkileyici destek kurulumlarından birine sahip. Oldukça geniş bilgi tabanı yanı sıra kılavuzlar, programlar ve diğer dosyaları alabileceğiniz indirmeler bölümü sitenizi oluşturmanıza yardımcı olmak için.

Yapabilirsin doğrudan e-posta, telefon veya canlı sohbet yoluyla desteğe ulaşın. Yaklaşık 30 saniye içinde müşteri desteği ile bağlantı kurabildim ve soruma nispeten hızlı bir cevap alabildim. İletişim sorunlarını önlemek için katıldıktan sonra en az bir soru sormanızı tavsiye ederim.

Host Ripples yarışmaya nasıl uyuyor??

Hostripples Web Sitenizle Büyük Bir Sıçrama Yapmanıza Yardımcı Olacak

Hostripples, web hosting için paylaşılan barındırma sağlayıcılarının çoğundan daha fazla seçenek sunar. Olağanüstü standart özellikleri, herhangi bir büyüklükte web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır ve başarılı olmak için gerekli araçları sağlar.

Hostripples makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Birçok planda sınırsız depolama alanı ve bant genişliği
 • Ücretsiz site oluşturucu
 • Softaculous uygulama yükleyicisi
 • Ücretsiz taşıma işlemleri

Eksileri

 • SSD planlarının depolama sınırları vardır
 • Tüm planlarda sunulmayan ücretsiz alanlar
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me