HiNet Review 2020 – Akıllıca Bir Yatırım mı?

HiNet, büyük markalarla eşleşmeyen küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


HiNet, HiHosting ve HiCloud, 1981 yılına kadar uzanan bir geçmişe sahip Tayvanlı Chunghwa Telekom Veri İletişim Şubesi’nin tüm markalarıdır. HiNet, 1994’ten beri HiHosting ve HiCloud’un en kısa sürede devreye girmesiyle internet hizmetleri için ana marka olmuştur. kendi teknolojileri var olduğu için. Şu anda ortak web hosting ve kendi bağlı kuruluşları aracılığıyla bulut hizmetleri geniş bir yelpazede yanı sıra diğer çeşitli ürünler sunuyoruz.

HiNet1

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

HiNet’in web barındırma paketleriyle birlikte gelen önceden yüklenmiş yazılımın şaşırtıcı derinliği vardır. Her şeyden önce, Windows veya Linux işletim sistemleri arasında seçim yapabilirsiniz. Her iki işletim sistemi için temel bilgiler ve gerekli tüm çerçeveler kurulmuştur. Windows için MSSQL 2012, ASP.NET ve SQL Server Management Studio ve Linux için phpMyAdmin, MySQL, MariaDB ve PHP 5.5 / 5.6 sürümlerini alırsınız. Web sitenizi Joomla, WordPress ve Drupal gibi en popüler CMS’leri kullanarak da geliştirebilirsiniz. SSL sertifikaları da dahildir.

Hosting çözümleri ISO27001 ve ISO27011 Uluslararası Güvenlik Sertifikalarını karşılayan ve 7/24 izlenen yüksek performanslı ve son derece güvenli veri merkezleri güvenlik personeli ve sistem yöneticileri tarafından.

Bulut barındırmalarının en büyük iki özelliği, barındırma çözümlerinin özelleştirilebilirliğinin yanı sıra mevcut eklenti hizmetleridir. Bunlar otomatik olarak uygulanabilir ve sağlanabilir, yani uygun gördüğünüzde hizmetinizi gerçek zamanlı olarak yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. Yük dengeleme, VPN araçları, yedeklemeler, ekstra izleme özellikleri vb. İsteğe bağlı olarak sağlanabilir. Otomatik sağlama, bulut tabanlı bilgi işleminize neredeyse anında erişebileceğiniz anlamına gelir.

Fiyatlandırma ve Destek

HiNet, bir dizi başka marka aracılığıyla barındırma hizmetleri sunduğundan, fiyatlandırma planlarını anlamak biraz kafa karıştırıcı olabilir. Ancak, iki ana hizmet paylaşılan web hosting için HiHosting ve bulut hosting için HiCloud.

HiHosting’in Windows veya Linux kurulumuna ayrılmış tek bir barındırma paketi vardır. Paket 6 GB depolama alanı, 400 GB veri aktarımı ve 16 Mbps bant genişliği ile geliyor. Yedeklemeler, bir .ehosting.com.tw alt etki alanı, emanet bazında bir etki alanı ve her iki işletim sistemi için çeşitli yazılım ve ortamlar barındırma hizmetinize dahil edilmiştir. E-posta barındırma ve yönetimi maalesef ekstra ücrete tabidir; çoğu web barındırma bu ücretsiz dahil düşünüyor, bu bir bummer oldu. Ayrıca, özel web sitesi veya özel özelliklere sahip çevrimiçi mağaza oluşturma hizmetleri gibi diğer ücretli hizmetler de sunarlar..

HiCloud, CaaS’tan (Servis olarak Bilgi İşlem) sanallaştırılmış bulut hostinge ve basit bulut depolamaya kadar çok sayıda yapılandırılabilir bulut barındırma çözümü sunar. Bunlar, bellek, depolama ve işlemciler gibi kaynakların yanı sıra barındırma yöneticiniz, SQL sunucunuz vb.. Bulut barındırma hizmetini saatlik veya günlük olarak satın alabilirsiniz. Garip bir şekilde, temel planlar, her ikisine de eklemeniz gerekecek depolama ve veri aktarımını içermez.

Büyük ölçüde ihtiyaçlarınıza ve yapılandırmalarınıza bağlı olacağından, hizmetlerinin diğerleriyle ne kadar pahalı olduğunu söylemek zor. Bununla birlikte, günde bir dolar kadar düşük bir seviyede, planları makul bir fiyata başlar.

HiNet, tüm müşterilerine 24 saat ücretsiz yardım hattının yanı sıra e-posta ve bilet desteği sunar. Ayrıca, ilgili web sitelerinin her birinde ürünleri için kendi kendine yardım kaynakları olarak iyi bir bilgi tabanı ve SSS bölümü sağlarlar. Destek hizmetleri çoğunlukla Tayvanlı müşterileri içindir, bu nedenle dili konuşmayan Tayvanlı olmayan müşteriler mücadele edebilir. Ayrıca, paylaşılan barındırma için web sitesi tasarımı gibi ek maliyetle diğer katma değerli hizmetleri de ekleyebilirsiniz..

HiNet, rekabete nasıl uyuyor??

Tayvan’ın önde gelen telekomünikasyon devinin bir parçası olarak, ilgili markaların sağladığı yüksek performanslı ve yüksek kullanılabilirlik barındırmalarından emin olabilirsiniz. Esnek fiyatlandırma ile tamamen yapılandırılabilir bulut barındırma, anında bulut bilişim hizmetlerine ihtiyaç duyanlar için büyük bir artı olacak.

HiNet, makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

  • Son derece yapılandırılabilir bulut barındırma çözümleri
  • Windows veya Linux barındırma
  • Satın alınabilir katma değerli hizmetler
  • Son derece güvenli sunucular

Eksileri

  • Canlı sohbet desteği yok
  • Karmaşık iş ve fiyatlandırma yapıları
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me