GT.net Review 2020 – Paranıza Değer Mi?

GT.netGT.net küçük bir hosting firmasıdır. Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


GT.net Kanadalı bir web barındırma kolu Gossamer Konuları 1996 yılında kurulan ve karşılığında bir CARBON60 şirket. Bu milyonlarca dolarlık şirket, altmıştan fazla ülkede yüzlerce memnun müşteriye hizmet veriyor.

GT.net’in modern web sitesi İngilizce ve desteği.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

GT.net, sağlam altyapı ile desteklenmektedir. Vardır dört birinci sınıf veri merkezi Vancouver, Toronto, New York ve Londra’da, ayrıca içerik dağıtım ağı (CDN) Brezilya, Hindistan, Hong Kong ve Avustralya’da dağıtıldı. Bu, etkileyici bir şekilde % 100 ağ çalışma süresi garantisi.

GT.net kendisini “tipik hosting şirketiniz değil” olarak pazarlamaktadır ve bu daha doğru olamaz. Odaklanır yüksek performanslı barındırma hizmetleri özel barındırma, kümelenmiş barındırma ve özel bulut barındırma dahil. Ayrıca sağlar CDN hizmetleri ve barındırılan uygulamalar gibi İzleyici İste (RT), WordPress, ve Zimbra. GT.net’in özel barındırma paketlerinde aşağıdaki temel özellikleri bulmayı bekleyebilirsiniz:

 • SSD depolama
 • Linux ve Windows desteği
 • Yük dengeleyici
 • 4 GB – 256 GB RAM
 • % 100 kesintisiz çalışma garantisi
 • Yedekler

GT.net ayrıca diğer teknoloji meraklıları tarafından takdir edilecek özellikler, çoklu veritabanları (MySQL, Microsoft SQL, PostgreSQL ve Oracle), Perl, PHP, güvenlik duvarı yönetim hizmetleri ve 2 ila 12 CPU çekirdeği seçenekleri dahil.

Fiyatlandırma ve Destek

GT.net’i bulmak beni biraz şaşırttı barındırma fiyatlarının reklamını yapmaz “başlangıç ​​fiyatı” dışında, ancak bu mutlaka bu tür barındırma için olağandışı değildir. özel ve bulut barındırma hizmetleri için başlangıç ​​fiyatları çok pahalıdır rakip şirketlere kıyasla. Planlar için kredi kartı veya çekle ödeme yapabilirsiniz, ancak Satın almadan önce denemeniz için geri ödeme politikası veya ücretsiz deneme yok, ama yine de bu tür bir barındırma için çok sıra dışı değil.

Biraz agresif bulduğum bir şey, GT.net’in “gecikmiş ödemeler nedeniyle hizmeti askıya alma hakkını saklı tutması ve askıya alınmadan önce ve askıya alınmadan önce herhangi bir ücret ödemeniz gerekecek” gerçeğidir.

Bu iddia müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tuttuğunu iddia eden bir şirket için özellikle müşteri dostu değil. Diğer düşmanca özellikler arasında canlı sohbet eksikliği, yardım merkezi veya başka türlü kendi kendine destek kaynakları sayılabilir. Ancak şirketle telefon, e-posta veya web sitesi iletişim formu aracılığıyla iletişim kurabilir ve – adil olmak için – keşif e-postam 20 dakikadan kısa bir sürede tatmin edici bir yanıt aldı:

GT.net

GT.net’in maliyeti ne kadardır? Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi GT.net planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. GT.net daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve GT.net’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
GT.net’in müşteri desteği ne kadar iyi? GT.net en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, GT.net’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

GT.net rekabete nasıl uyuyor??

GT.net’in kaya gibi sağlam altyapı ile desteklenen yüksek performanslı özel, kümelenmiş ve bulut barındırma hizmetleri sunduğu konusunda şüphe yoktur. Tek dezavantajı yüksek fiyatlar ve sınırlı destek kaynakları.

GT.net makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • % 100 garanti süresi
 • Duyarlı e-posta desteği
 • SSD depolama
 • CDN

Eksileri

 • Pahalı
 • Sınırlı destek seçenekleri
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me