Greenhost Review 2020 – Neden Doğru Seçim DEĞİL?

GreenhostGreenhost, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir hosting firmasıdır. Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Web hosting enerji yoğundur, her yıl 4.500 pound CO2 üretir ve çevremize olumsuz katkıda bulunur. Greenhost, Finlandiya’da yüksek kaliteli ve karbonsuz hosting sağlamaya adanmış hosting öncülerinden biridir. Şirket, Carbonfund sertifikalı bir ortaktır ve küçük işletmeler için basit ve etkili bir barındırma hizmeti sunar. Finlandiya’da bir web sitesi ve Finlandiya, Orta Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde veri merkezleri bulunan bu şirket, yüksek düzeyde hizmet sunarak hosting sağlıyor.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

greenhost 1

Greenhost temel sunuyor paylaşılan barındırma çözümleri kişisel ve temel küçük işletme web siteleri için uygun olabilir. Şirketin iki barındırma planı aşağıdaki özellikleri sunar:

 • 1 GB’a kadar disk alanı (gerektiğinde daha fazla)
 • 10 GB veya sınırsız bant genişliği
 • Otomatik günlük yedeklemeler
 • MySQL veritabanı desteği

GH Base planı en temel web sitelerinden çok daha fazlası için uygun değil (portföy veya kişisel blog gibi) depolama alanı, veri aktarımı ve FTP erişimi sınırlamaları nedeniyle. Yalnızca bir FTP hesabı, 500 MB disk alanı ve 10 GB bant genişliği elde edersiniz.

GH Premium planı kullanılabilir depolama ve veri aktarımınızı artırır 1GB ve sınırsız. Ayrıca SSH erişimi burada temel plandan farklı olarak. Ancak, yalnızca on e-posta hesabınız olabileceği için sınırlıdır. Çok fazla depolama alanı gerektiren daha büyük web sitelerinin farklı bir ana bilgisayar araması gerekir.

Bununla birlikte, Greenhost gibi katma değerli hizmetler sunuyor anti-Spam koruması. Ayrıca, MySQL veritabanları, PHP, CGI ve Perl desteği. Diğer yandan, Greenhost’un ne bir otomatik yükleyici ne de CMS desteği sunmadığı göz önüne alındığında, yeni başlayanların çok fazla desteği yoktur. Ancak, FTP erişimi, kısa bir öğretici, ihtiyacınız olan dosyaları yüklemenize yardımcı olacaktır.

Sınırlı kaynaklara rağmen, hizmet kalitesi ve küresel ısınmaya katkısı olmadığı için Greenhost mükemmel bir seçimdir. Elbette, onları ayıran ana şey budur. Ayrıca, bir müşteri olarak, pazarlama için iyi sonuç verebilecek, çevre dostu bir web barındırıcısı kullandığınızı göstermek için web sitenizde Greenhost’un mührünü görüntüleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

Çevre dostu web sunucuları neredeyse hiç düşük fiyatlara sahip değildir ve karbon emisyonlarını dengelemek için daha yüksek faturalar ödemiş olmaları şaşırtıcı değildir. Greenhost farklı değil. Aldığınız kaynakların yetersiz miktarı göz önüne alındığında fiyatları pahalıdır. Bu bir dezavantaj gibi görünse de, bunun çevre için iyi bir yatırım olduğunu unutmayın.

Greenhost’un müşteri desteğine, telefon, e-posta ve destek biletleri. Destek 7/24 değil: yalnızca 9: 00’dan (e-posta) veya 9: 30’dan (telefon) 16: 00’a kadar yanıt veriyorlar. Hafta içi EET. Bir e-posta gönderdiğimde yanıt alamadım, bu yüzden yardım gerektiren acil bir sorununuz varsa, telefon desteği daha hızlı yanıt verebilir.

Greenhost’un maliyeti nedir? Greenhost 11 $ ila 34 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Greenhost planını almalıyım? Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Greenhost daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Greenhost’tan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Greenhost’un müşteri desteği ne kadar iyi? Greenhost en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Greenhost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Greenhost rekabete nasıl uyuyor??

Greenhost, büyük bir karbon ayak izi bırakmadan barındırma sağlamaya kendini adamıştır. Şirket, küçük işletmeler için iyi olabilecek barındırma çözümleri sunuyor, ancak bu paketler gelişmiş özelliklere sahip değil. Daha büyük işletme web sitelerinin başka bir barındırma sağlayıcısına dönmesi gerekir.

Greenhost makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Karbon ayak izi bırakmayan barındırma çözümleri
 • Paylaşılan barındırmada SSH erişimi
 • Her iki planda da otomatik günlük yedeklemeler
 • Çok sayıda programlama aracını destekler

Eksileri

 • Yeni başlayanlar için değil web hosting
 • Büyük web siteleri için plan yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map