GlowHost İnceleme 2020 – Kullanıcılar Neden Seviyor?

GlowHost, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


GlowHost 2002 yılında kurulmuş bir Amerikan web hosting şirketidir. Müşteri desteğinde mükemmeldir ve her büyüklükteki işletmeler için yüksek kaliteli, tamamen şeffaf web hosting paketleri sunarlar..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

GlowHost’un paylaşılan barındırma planları, öncelikle izin verilen bağlı alanların sayısına ve FFmpeg desteğinin sağlanmasına, özel bir IP adresine ve daha hızlı yükleme sürelerine ve sunucu yanıt hızına olanak tanıyan OptimumCache yazılımına göre değişir..

Bunun ötesinde, GlowHost paylaşılan barındırma planlarını birkaç “sınırsız” özellik, dosya depolama türü ve SohoLaunch web sitesi oluşturucusunun sürümü açısından böler. Paylaşılan tüm hosting paketleri endüstri standardı cPanel kurulumuna sahiptir ve CloudLinux OS’de çalışır.

GlowHost

Onların Sınırsız Tek Alan ve Sınırsız Çok Alan planların sınırsız disk alanı ve bant genişliği vardır, ancak SATA depolama sürücüleri ve SohoLaunch web sitesi oluşturucusunun Temel sürümü ile sınırlıdır. Bu planlar, depolama alanları ve dosya aktarımı ile daha fazla boş alan isteyen daha deneyimli web sitesi oluşturucularına hitap eder.

Onların Kişisel Hosting Öte yandan plan, 10 GB depolama ve 100 GB aylık bant genişliği ile birlikte gelir, ancak süper hızlı SSD’lerde barındırılır ve kullanıcılara SohoLaunch web sitesi oluşturucusunun Pro sürümüne erişim sağlar.

Onların Profesyonel Hosting paket benzerdir, ancak depolama alanı 20 GB’a ve aylık bant genişliği 250 GB’a çıkarılmıştır. Bu planlar, daha fazla performans ve erişilebilirlik gerektiren profesyonellere ve işletmelere daha fazla hitap eder.

Alternatif olarak, kurumsal düzeyde barındırma çözümlerine ihtiyaç duyan müşteriler, yarı özel, sanal özel veya yönetilen özel sunucu paketlerinden birini tercih edebilirler. Daha önce ilk iki terimi hiç duymadıysanız, yarı ayrılmış sunucular paylaşılan barındırma planlarına çok benzer, ancak her sunucu 30 veya daha az site ile sınırlıdır ve bu nedenle paylaşılan bir barındırma ortamının izin verdiği maksimum performansı elde edebilir. Sanal özel planlar VPS barındırma planları gibidir, ancak çok daha yüksek performans, hız ve kararlılık sağlar.

GlowHost ayrıca yönetilen bayi barındırma paketlerinin yanı sıra ücretsiz numaralar, güven işaretleri ve rozetler, hack önleme ve hack onarım hizmetleri gibi nadir olmayan hizmetler de sunar..

Fiyatlandırma ve Destek

GlowHost’un planları en ucuz değil, teklif her pakette mükemmel değer. Küçük işletmelere Sınırsız paketlerinden birini veya Profesyonel Hosting paketlerini tercih etmeleri önerilir. İkincisi, profesyonel bir web tasarımcısı ve programcısı kiralayamayan ve hızlı bir şekilde bir web sitesi başlatması ve sürdürmesi gereken işletmeler için önerilir..

GlowHost’un ücretsiz bir planı yok, ancak freebies sayısı barındırma paketleri ile birlikte çarpıcı 91 günlük para iade garantisi. Bu freebies şunları içerir:

 • Alan Adı Tescili
 • Özel SSL sertifikası
 • Site Seal ile McAfee Secure
 • SohoLaunch web sitesi oluşturucu
 • SEO araçları
 • 1500’den fazla profesyonel tasarım şablonu
 • 75 ABD doları Google AdWords kredisi

Destek, canlı sohbet, destek biletleri, e-posta veya satış öncesi forumu aracılığıyla sağlanabilir. Telefon yardım hattı ve destek bilet sistemi 7/24 açıktır. Alternatif olarak, yazmayı tercih ederseniz, canlı sohbet son derece duyarlı – sohbeti başlattıktan sonra 20 saniye içinde bir temsilci ile bağlantı kurdum ve sorularım 10 dakika içinde yanıtlandı. Genel olarak, desteklerinden çok etkilendim.

GlowHost’un maliyeti ne kadardır? GlowHost 5 ila 18 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi GlowHost planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. GlowHost, daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve GlowHost’un bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
GlowHost’un müşteri desteği ne kadar iyi? GlowHost en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, GlowHost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

GlowHost, rekabete nasıl uyuyor??

GlowHost bir web barındırma sağlayıcısı olarak sunmak için çok şey var. En düşük fiyatlara sahip olmasalar da, yıldız desteği ve yüksek kaliteli barındırma hizmetleriyle kendilerini rakiplerinden ayırıyorlar.

GlowHost, makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Her ölçekteki işletme için ölçeklenebilir barındırma
 • Her hosting paketi ile birçok freebies
 • 91 günlük para iade garantisi
 • Birden fazla kanal üzerinden yüksek oranda duyarlı destek

Eksileri

 • En ucuz planlar değil
 • Yalnızca ABD’de bulunan paylaşılan barındırma sunucuları.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me