GigeNET Review 2020 – Neden Denemeniz Gerekiyor?

Eskiden GlobalWebHost olarak bilinen GigeNET, 1997 yılında kuruldu ve kurumsal düzeyde genel bulut sunucusu ve özel sunucu barındırma konusunda uzmanlaşmıştır. Illinois merkezli ve dünya çapında 140’tan fazla ülkedeki müşterilere hizmet veren Amerika Birleşik Devletleri’nin çeşitli bölgelerinde veri merkezleri var.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Özel sunucu ve özel bulut barındırma çözümlerine odaklanan GigeNET, yeni başlayanlar yerine daha deneyimli web sitesi profesyonellerini hedefliyor. Ancak bu, özel sunuculara aşina değilseniz, asılı kalacağınız anlamına gelmez; teknik desteği sizi sürecin her adımında görmeye kararlıyız, bu yüzden muhtemelen her yıl müşterilerinin% 99’undan fazlasını elinde tutmak.

GigeNET’in en iyi özelliklerinden biri, özel sunucu teklifleri tamamen özelleştirilebilir. İşletmeniz için tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu seçmek için özel yapılandırmalar envanterine göz atabilir veya ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış bir plan tasarlamak için Çözüm Mimarlarından biriyle çalışabilirsiniz..

Sundukları hizmet seviyesi için şaşırtıcı olmayan, % 100 kesintisiz çalışma garantisi, göstermek için birkaç özellik ile birlikte kalite ve hizmet için birinci sınıf taahhüt:

 • Destek biletleri için 15 dakikalık maksimum yanıt süresi
 • Tüm güç, ağ ve soğutma sorunları için tam destek
 • 10 TB genel bant genişliği
 • Özel ağın tam kullanımı
 • Yazılım güvenlik duvarları istek üzerine
 • UNIX ve Linux işletim sistemi için ücretsiz Webmin
 • Bir saatlik donanım değiştirme garantisi

Ayrıca özel sunucu paketleri için dört düzey yönetim hizmeti. İlk yazılım kurulumlarını, düzenli yedeklemeleri ve sunucu güvenliğini kendiniz halledebilir ve ardından standart sistem bakımını ve yönetimini GigeNETprofessionals’e bırakabilir veya arka uçtaki her şeyi halletmelerini sağlayacak tam hizmet yönetim planına gidebilirsiniz. İkincisi, sunucu yönetiminin teknik iş yükünü kaldıramayan küçük ekipler için en iyisidir, ancak birincisi şirket içinde her şeyi yapmak isteyen daha teknoloji meraklısı ekipler için önerilir.

Onların bulut barındırma hizmeti de aynı derecede etkileyici. 10 Gigabit ağı üzerine inşa edilmiş ve tek bir sanal makinede (VM) sekiz adede kadar işlemciyi ölçeklendirme özelliğine sahip olan özelleştirilebilir bulut barındırma paketleri, hız kontrolleri için optimize edilmiştir ve özel kontrol panelleri aracılığıyla kapsamlı kontrol sağlar.

Fiyatlandırma ve Destek

GigeNET’in özel sunucu teklifleri tamamen özelleştirilebilir. Özel yapılandırmalar envanteri arasından seçim yapar veya ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olanı oluşturmak için Çözüm Mimarı ile birlikte çalışırsınız. Fiyatlandırma, seçtiğiniz özel pakete göre değişir.

Bunun yerine bulut barındırma paketlerini tercih ediyorsanız, bunlar 28 günlük ay döngüsünde saatlik olarak kolayca ölçeklenebilir ve faturalandırılabilir. Bu, belirli bir dönemde trafik patlaması olacağını düşünüyorsanız, planınızı özel kontrol panelleri aracılığıyla bu saatler için kolayca ayarlayabilir, ardından geri ölçekleyebilirsiniz, böylece gerçekten ihtiyacınız olmayan kaynaklar için ödeme yapmazsınız.

GigeNET

Ücretsiz bir plan veya para iade garantisi yoktur, ancak kurumsal düzeyde barındırma çözümleriyle bu beklenmelidir.

7 gün 24 saat telefon hattı üzerinden destek alabilirsiniz. Teknik personel ekibi, sunucularınızın bulunduğu tesiste günün 24 saati hizmetinizdedir; bu da kritik verilerinizle ilgili sorularınız veya endişeleriniz olduğunda site mühendislerine anında ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak, canlı bir sohbet ve e-posta kanalı var, ancak canlı sohbet yalnızca Merkezi Saat’te normal çalışma saatlerinde kullanılabilir.

GigeNET rekabete nasıl uyuyor??

Üst düzey donanımları ve birinci sınıf destekleriyle, GigeNET’in özel sunucu ve genel bulut barındırma alanında kendilerine bir isim yapmış olması şaşırtıcı değildir. Büyük işletmeler GigeNET’i kuruluşlarının ihtiyaçları için birinci sınıf bir BT altyapı çözümü olarak bulacak.

Artıları

 • Saha mühendislerinden 7/24/365 telefon desteği
 • Özelleştirilebilir özel sunucu planları
 • Bulut barındırma paketleri kolayca ölçeklenebilir
 • Mükemmel teknik destek ve% 99 müşteri elde tutma oranları

Eksileri

 • Canlı sohbet yalnızca çalışma saatlerinde kullanılabilir
 • Para iade garantisi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map