GigaPros Review 2020 – Kullanıcılar Neden Seviyor?

gigapros anaEğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: GigaPros ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


GigaPros, 2008 yılında Los Angeles’ta piyasaya sürülmesinden bu yana web barındırma arenasında iyi yerini korumuştur. Birkaç premium web barındırma ve alan adı kaydı çözümü sunar ve bu müşteri odaklı şirket, kaynakları almanızı sağlayan sıkı bir sıfır satış politikasına sahiptir. için ödeme yap.

Bu sağlayıcının mükemmel web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

gigapros-özellikler

Alan adı kayıt hizmetlerini tamamlamak için GigaPros, işletmeler ve bireyler için mükemmel özelliklere sahip bir dizi barındırma planı sunar. Bunlar arasında paylaşılan barındırma, bayi barındırma, bulut barındırma, VPS ve olağanüstü özelliklerle birlikte özel sunucu barındırma yer alır.

Paylaşılan barındırma planları aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • % 99,9 -% 99,99 kesintisiz çalışma HDS’si
 • Premium web sitesi oluşturucu
 • Uygulama yükleyici
 • CDN hızlandırma
 • Hacker Muhafızı
 • SSD depolama
 • cPanel
 • SSL sertifikası

Sadece listelendiği gibi, tüm paylaşılan barındırma planları bir ücretsiz paylaşılan SSL sertifikası. Ayrıca GigaPros ve barındırma planlarından tam olarak ne beklediğinizi gösteren demolar da var. Tam özellik seti ayrıca şunları içerir: MySQL veritabanları (uzak MySQL bağlantılarıyla), SSH erişimi, ve Cron işleri.

GigaPros, hızlı ve kolay bir şekilde başlamak isteyen yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenektir. İlk olarak, Softaculous uygulama yükleyicisi içine entegre cPanel kontrol paneli tek bir tıklama ile 350’den fazla popüler uygulama yüklemenize izin verir. İkincisi, bir premium site oluşturucu az çaba ile çarpıcı bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan 1.200’den fazla şablon seçeneği ile birlikte gelir.

Teknik düzeyde, GigaPros’un barındırma planları CentOS Linux, ve CDN web sitenizin% 200 daha hızlı yüklenmesini ve sizi DDoS saldırılarına karşı korumasını sağlar. İş ortak planları, SSD disk depolama alanına sahip% 100 hataya dayanıklı bulut altyapısı üzerine kuruludur. GigaPros ağ ekipmanlarına ve sunucularına sahiptir ve şirket üç ABD veri merkezi tamamen yedekli Cisco dağıtım anahtarlarıyla Dallas, Chicago ve Denver’da.

Fiyatlandırma ve Destek

GigaPros

GigaPros’un tüm barındırma hizmetleri, sıfır denetleme politikası ödediğiniz şeyi almanızı sağlar ve herhangi bir paketin web alanını ve bant genişliğini ek bir maliyetle artırabilirsiniz.

iki paylaşılan barındırma planıKişiye özel ve – 250 GB bant genişliği sınırı, 25 GB depolama alanı, ücretsiz alan adı ve ücretsiz özel ad sunucuları gibi aynı özelliklerden bazılarını paylaşın. Ancak hız, depolama, güvenlik ve çalışma süresi garantisi bakımından farklılık gösterirler. plan kullanır SSD depolama ve bir % 99,99 kesintisiz çalışma HDS’si oysa Kişiye özel plan devam ediyor HDD depolama alanı ve daha düşük % 99,9 kesintisiz çalışma HDS’si.

GigaPros, PayPal ve kredi kartları ile ödeme kabul etmektedir ve tüm paketler bir 30-gün para iade garantisi. Bir aydan daha uzun bir faturalandırma döngüsü seçerseniz, indirim al % 5 (üç aylık faturalandırma),% 15 (altı aylık faturalandırma),% 20 (bir yıllık faturalandırma) veya% 25 (iki yıllık faturalandırma).

Kendi kendine destek için, bilgi tabanı bölümüne bakın. Alternatif olarak, mükemmel 7/24 destek kanalları (e-posta, bilet ve telefon) çok profesyonel, duyarlı ve bilgili ekiplerden oluşur. Canlı sohbet yoluyla mükemmel satış öncesi destek almaktan çok memnun kaldım.

GigaPros’un maliyeti nedir? GigaPros 10 ila 25 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi GigaPros planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. GigaPros size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve GigaPros’tan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
GigaPros’un müşteri desteği ne kadar iyi? GigaPros en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, GigaPros’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

GigaPros rekabete nasıl uyuyor??

GigaPros, sağlam bir altyapı ve özelliklerle dolu planları olan yüksek kaliteli bir barındırma sağlayıcısıdır. Bu şirket sundukları hakkında çok şeffaf ve biraz yüksek fiyatlara rağmen çok mutlu müşterileri var.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Sıfır denetleme politikası
 • Özelliklerle dolu paketler
 • % 99,99’a kadar SLA
 • 7/24 canlı sohbet

Eksileri

 • Planlar biraz pahalı
 • Windows planı yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map