Freeparking Review 2020 – Ününe Kadar Canlı mı?

Ücretsiz parkFreeparking gayet iyi, ama gayet iyi değil. Freeparking iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Freeparking, Yeni Zelanda merkezli bir web sitesi barındırma sağlayıcısıdır. 18 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren şirket, ABD, Hindistan, Avustralya ve İngiltere’de de faaliyet göstermektedir. 18 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteren şirketin ABD, Hindistan, Avustralya ve İngiltere’de de varlığı var..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

ücretsiz park 1

Freeparking web hosting çözümleri arasında VPS, VDS, WordPress, ve e-ticaret barındırma, ancak özel sunucu çözümleri içermez. Bu satıcının barındırma paketlerinde bulacağınız özelliklerden bazıları şunlardır:

 • 140+ ücretsiz tek tıklamayla yükleme uygulaması
 • cPanel ve Plesk kontrol panelleri
 • Parola Koruma Dizinleri
 • AWStats Web Sitesi İstatistikleri
 • Sınırsız Alt Alan Adı
 • Sınırsız Park Etki Alanı
 • Sınırsız E-posta Adresi
 • Sınırsız Otomatik Yanıtlayıcı
 • Sınırsız E-posta Trafiği
 • Tamamen Yedek Yük Dengeli Posta Platformu

Freeparking’in başlangıç ​​barındırma paketleri şunları içerir: 5 GB web depolama, 10 GB web trafiği, bir barındırılan web sitesi, ve on MySQL veritabanı. Premium hosting paketleri ise sınırsız web depolama, sınırsız web trafiği, beş barındırılan web sitesi ve sınırsız MySQL veritabanı.

Freeparking bir veri merkezi Auckland, Yeni Zelanda ve onların kullanıcı arayüzü kullanımı kolaydır, kullanıcıların DNS gibi ayarlarda kolayca değişiklik yapmanın yanı sıra oldukça hızlı bir şekilde güncelleme almasına olanak tanır. Kendi kendini yönetmeyi seven kullanıcılar bu arayüzü sevecek.

Barındırma çözümlerini kullanırken karşılaşabileceğiniz zorluklardan biri de e-posta çözümüdür. Bu hizmet o kadar güvenilir değil; çok sayıda kullanıcı haftalarca e-posta göndermede zorlandığını bildirdi. Gelen e-postalar da sıklıkla reddedilir çünkü gelen kutusu e-posta adresi olmasa bile “Dolu” gösteriyor.

Dahası, onların posta sunucuları Spamhaus tarafından kara listeye alındı ​​gibi görünüyor. Freeparking, birçok müşterinin şikayet ettiği sistemlerine yapılan sürekli saldırılarla başa çıkmak için kayda değer bir çaba göstermemiştir..

Fiyatlandırma ve Destek

Ücretsiz barındırma çözümleri uygun fiyatlı. Ancak, eklenti olarak SSL sertifikaları sunma kullanıcıların ayrı ödeme yapması gerekir. SSL sertifikası gerektiren web siteleri çalıştırmak isteyen müşteriler için, ayrı olarak satın almak bu barındırma çözümünü oldukça pahalı hale getirir.

Ücretsiz park hosting planları ABD Doları olarak listelenmiştir, ancak kullanıcılara yerel para biriminde belirtilen faturalar gönderilir. Bu bazen satıcının faturadaki yerel para birimini tekrar dolara dönüştürdüğü için sizi daha fazla borçlandırmasına neden olabilir..

Ayrıca, ilk fatura döneminiz sona erdikten sonra fiyatlar önemli ölçüde yükselecek. Düşük fiyatlar tanıtım amaçlıdır ve yalnızca ilk satın alma döneminiz için geçerlidir. Freeparking müşterilerine yaşam için ücretsiz bir alan kullanıcı barındırma müşterisi olarak kaldığı sürece. Ancak, bu teklif yalnızca .nz ve standart gTLD alan adları için geçerlidir.

Freeparking destek ekibiyle şu adresten iletişim kurabilirsiniz: E-posta, onların desteği ücretsiz telefon numaraları da dahil olmak üzere telefon numaraları, veya tarafından bilet göndermek. Onlar canlı sohbet seçeneği var ancak web sitelerinde bulmak için biraz göz atmanız gerekir. Freeparking destek hizmetleri 7/24 mevcut değil. E-posta desteği hafta içi 08: 30-7: 30 saatleri arasında sunulmaktadır. ve 8:30 – 17:30 Hafta sonları Yeni Zelanda Yaz Saati (NZDT). Telefonla destek hizmeti hafta içi 08: 30-17: 30 saatleri arasında sunulmaktadır. ve cumartesi günleri 10:00 ile 14:00 arasında (NZDT).

Freeparking’in desteğinin kalitesi arzulanan çok şey bırakıyor. Yaparken destek ekibi kibar ve yardım etmek için ellerinden geleni yaparlar, barındırma sorunlarının çoğunu ele almak için genellikle yetersiz donanımlı müşteriler var. Şunlardan yararlanmayı tercih edebilirsiniz: oldukça kapsamlı bilgi tabanı SSS bölümü ve video eğitimlerini içeren Freeparking tarafından sunulan.

Freeparking’in maliyeti nedir? Freeparking, 12 ila 33 dolar arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Freeparking planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Freeparking, daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Freeparking’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Freeparking’in müşteri desteği ne kadar iyi? Freeparking, en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Freeparking’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Freeparking, rekabete nasıl uyuyor??

Freeparking, Yeni Zelanda’daki küçük ve orta ölçekli işletme web sitelerini barındırmak için gerekli altyapıya sahip gibi görünüyor. Ancak, daha az destek ve e-posta barındırma çözümleri ile zorlukları Yeni Zelanda’daki diğer hosting satıcıları için daha az tercih edilebilir hale getirebilir.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü
 • Müşterilere ömür boyu ücretsiz bir alan adı sunar
 • Ücretsiz SiteLock LITE Deneme web sitesi güvenlik tarayıcısı
 • Uygun fiyatlı tanıtım barındırma fiyatları

Eksileri

 • E-posta çözümlerini kullanarak sürekli sorunlar
 • 7/24 destek ekibi mevcut değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me